PRZEDSZKOLA - PRAGA POŁUDNIE

W dzielnicy Praga Południe istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Pragi Południe. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Bakaliowa 5
04-222 Warszawa
tel.kom.783 470 200

Przedszkole zlokalizowane jest w Warszawie, na Pradze Południe. Program naszej placówki edukacyjnej został stworzony tak, aby rozbudować w dzieciach ciekawość świata. Nasze przedszkole zarejestrowano w ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod nr 227 PN. W naszym przedszkolu tworzymy ciepłą, rodzinną atmosferę, ponieważ pragniemy by dzieci szczęśliwie szły przez życie, były bogate w radosne wspomnienia i gotowe na kolejne wyzwania. Nasze Motto to Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną.

 
ul. Poligonowa 1
04-051 Warszawa
tel.kom.608 643 150
tel.kom.885 643 150

Skarbusie to niepubliczna placówka oświatowa dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod nr 239 PN. Nasze przedszkole to placówka otwarta na potrzeby Dzieci i Rodziców, zlokalizowana jest na Pradze Południe na Gocławiu. Wprowadzamy dzieci w świat wartości uniwersalnych: dobra, prawdy, miłości, szacunku i tolerancji. Sprawiamy, że dzieci w naszym przedszkolu rozwijają się w atmosferze ciepła i zrozumienia, mają poczucie własnej wartości, czują się kochane.

 
ul. Komorowskiego 18a
03-982 Warszawa
tel.kom.519 776 734

Nasze przedszkole integracyjne znajduje się na osiedlu Gocław w dzielnicy Praga-Południe. W naszym przedszkolu jeden nauczyciel mówi do dzieci w języku angielskim, drugi rozmawia z nimi w języku polskim. Charakteryzuje nas przyjazna i ciepła atmosfera, dzięki której dzieci rozwijają się w swoim tempie oraz czują się komfortowo i bezpiecznie.

 
ul. Chłopickiego 7/9
04-314 Warszawa
tel.kom.602 704 119
W naszym przedszkolu każdemu dziecku zapewniamy dużo przestrzeni do nauki oraz zabawy. U nas Państwa pociecha nie będzie czuła się osamotniona. Wspólna zabawa z innymi dziećmi pozwoli poznać smak przyjaźni.
ul. Gdecka 3 04-137 Warszawa
tel.kom.608 070 180
Nasze przedszkole kładzie duży nacisk na kontakt z rodzicem, dzięki Temu, ciepła i rodzinna atmosfera panuje nie tylko w domu. Rozbudzamy fantazję, odkrywamy zainteresowania i dajemy poznać świat od najlepszej strony!
 
ul. Minerska 54
04-506 Warszawa
tel.kom.690 815 825

Jesteśmy placówką znajdującą się w rejestrze żłobków oraz klubów dla dzieci prowadzonym przez prezydenta Warszawy. Świadczymy opiekę nad dziećmi w wieku od szóstego miesiąca do trzeciego roku życia z rejonu Pragi Południe.

AVOCADO Międzykulturowy Żłobek Językowy
ul. Genewska 18A Warszawa
tel.kom.608 312 109
MAMAYA
ul. Tarnowiecka 48 Warszawa
tel.kom.605 593 697
8006
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin