ZEGARY, ZEGARKI - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg firm zajmujących się sprzedażą oraz naprawą wysokiej jakości zegarków i zegarów z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Zegarki okolicznościowe, zegary antyczne, zegary ścienne wiszące, zegarki na rękę, zegarki cyfrowe i analogowe, budziki, zegary gabinetowe, renowacja i naprawa zegarów antycznych, mechanicznych, kwarcowych to tylko ułamek usług, jakie oferują dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Mokotowa. Zegarmistrz blisko Ciebie? Naprawa zegarka? Prezent w postaci zegarka? Nie musisz już szukać daleko.
E-ZEGAREK Sklep z Zegarkami
ul. Puławska 10 lok.32
Warszawa
tel.22 408 11 11
TIME TREND
ul. Wołoska 12
Warszawa
tel.22 161 33 46
ZEGARMISTRZ
ul. Madalińskiego 50
Warszawa
tel.kom.506 183 153
3771
Większość mężczyzn i kobiet, już od czasów dziecięcych lubiło zegarki i zegary. Dawniej zegarek, szczególnie elektroniczny był idealnym prezentem. Z czasem zmieniały się rodzaje i wygląd zegarków, dzisiaj jest ich tyle, że każdy może znaleźć dla siebie coś wymarzonego.

Zegarki i zegary to nie tylko funkcja dekoracyjna na rękę czy na ścianie, zegarki służą do pokazywania czasu, już w czasach starożytnych pierwsze zegary słoneczne pokazywały czas, wyświetlając cień na ziemi. W warszawskiej dzielnicy Mokotów istnieje wiele sklepów, w których możemy kupić unikalny zegarek, wprawdzie w czasach internetu można wyszukać wiele zegarków męskich i damskich, to nic nie zastąpi emocji, kiedy jesteśmy w sklepie z zegarkami i wybierając, dotykamy je, przymierzamy, wiemy, co kupujemy.

Przez internet nie zawsze zegerek i zegar pięknie wyglądający na zdjęciu dokładnie tak samo wygląda w rzeczywistości. Jeśli chcemy kupić zegarek dla siebie, dla drugie osoby, na prezent i mieszkamy na Mokotowie, dzięki temu mamy w swoich okolicach wiele sklepów z zegarkami i zegarami. Mamy w nich ogromny wybór zegarków na rękę, nie tylko znanych topowych marek, ale też dopiero wchodzących na rynek z unikalnym designem, dostaniemy oryginalne antyczne zegary na ścianę, funkcjonalne zegary do kuchni czy zwykłe budziki elektroniczne na szafkę w sypialni. W sklepach zegarmistrzowskich położonych na Mokotowie znajdziemy przede wszystkim zegarki osobiste dla kobiet i mężczyzn. Od pięknych, złotych, wręcz arystokratycznych kształtów zegarków na rękę, tworzonych na specjalne zamówienie, poprzez modne zegarki znanych marek na dłoń, aż po zegarki sportowe i smartwache dla osób ćwiczących i mierzących swoje rekordy.

Oprócz sklepów z zegarkami i zegarami w mokotowskich rejonach znajdą Państwo również wielu zegarmistrzów. Zegarmistrz naprawi nasz zegarek, wymieni baterie, zmieni pasek, naoliwi mechanizm, wymieni stłuczoną szybkę zegarka, a nawet na specjalne zamówienie może zrobić wyjątkowy zegarek pamiątkowy. W naszym Portalu Mokotowa znajdziesz wszystkie sklepy zlokalizowane na terenie dzielnicy, a także ich dane jak telefon czy adres.

Pewnie zastanawiają się Państwo, ile kosztują zegarki w sklepach na Mokotowie? Jaki jest koszt zegarów antycznych do salonu w mokotowskim mieszkaniu? Jaka jest cena zegarka męskiego lub damskiego na rękę w sklepie umiejscowionym w dzielnicy Mokotów? Lub jaka jest cena usługi zegarmistrzowskiej na Mokotowie?

Cena zależy od konkretnej marki zegarka, zależy również w dużym stopniu od sklepu, w jednym może być dużo tańszy niż w drugim. Cena usług zegarmistrza zależy również od wielu rzeczy, skomplikowania usterki, czasu naprawy i czasu zaangażowania zegarmistrza. Najlepiej samemu zorientować się ile kosztuje dana usługa u mokotowskich zegarmistrzów i sklepach z zegarkami i zegarami na Mokotowie.

Sklepy zajmujące się sprzedażą zegarków i zegarów na terenie Dzielnicy Mokotów oferują Klientom:

  • Zegarki na rękę - bardzo duży wybór zegarków damskich, męskich i dziecięcych wskazówkowych, elektronicznych oraz smartwatche. Kupimy tutaj zegarki nakręcane ręcznie, z mechanizmem automatycznym, a także z mechanizmem kwarcowym i słonecznym.

  • Zegary - bardzo duży wybór zegarów kominkowych, zawieszanych na ścianę, stojących i wiszących.


Jaka jest cena zegarka z mechanizmem automatycznym w sklepie na terenie Dzielnicy Mokotów?
Cena zegarków mechanicznych zaczyna się od około 450 złotych za męski zegarek automatyczny, poprzez około 6500 złotych za zegarek ze szkłem szafirowym i bransoletą stalową, aż do około 10 200 złotych za zegarek męski nakręcany z paskiem skórzanym.

Ile kosztują zegarki damskie w sklepach na terenie Mokotowa?
Koszt zegarka damskiego zaczyna się od około 630 złotych za stylowy zegarek damski z mechanizmem automatycznym, poprzez około 1500 złotych za zegarek damski z kopertą stalową i pozłacaną, aż do około 3 200 złotych za zegarki damskie z limitowanych edycji.

Jakie są ceny zegarków męskich w sklepach na terenie Mokotowa?
Cena zegarków dla mężczyzn zaczyna się od około 400 złotych za mały zegarek z pozłacaną bransoletą, poprzez około 6200 złotych za zegarek ze szkłem szafirowym, aż do około 11 000 złotych za stylowy zegarek męski z paskiem skórzanym.

Jaki jest koszt zegarków dziecięcych w mokotowskich sklepach?
Koszt zegarka dla dziecka zaczyna się od około 70 złotych za zegarek z paskiem z tworzywa sztucznego, poprzez około 300 złotych za zegarek dziecięcy marki Tommy Hilfiger serii Kids, aż do około 380 złotych za zegarek dla dziecka Ice-Watch - Ice Fantasia.

Jaka jest cena zegarów kominkowych w sklepie na terenie Mokotowa?
Cena zegara kominkowego zaczyna się od około 36 złotych za zegar marki MPM, poprzez około 980 złotych za zegar kominkowy marki Adler, aż do około 3 500 złotych za zegar mechaniczny na kominek marki Hermle.

Jaki jest koszt zegarów ściennych w sklepie na Mokotowie?
Koszt zegarów na ścianę zaczyna się od około 15 złotych za zegar ścienny do pokoju dziecięcego marki MPM, poprzez około 1 120 złotych za zegar ścienny kwarcowy marki Hermle, aż do około 2010 złotych za zegar ścienny wiszący Hermle Avia.

Powyższy cennik zegarów i zegarków w sklepach na terenie Dzielnicy Mokotów jest przykładowy, a ceny mogą się różnić w rzeczywistości.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin