Marki Portal Informacyjny Marek City Media

KANCELARIE - MARKI

W mieście Marki działa szereg kancelarii zajmujących się obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, doradzą one w sprawach prawa rodzinnego, spadkowego czy cywilnego. Przygotowanie projektów umów, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, spory z pracodawcami, doradztwo prawne, sprawy sądowe to tylko część usług jakie oferują kancelarie zlokalizowane na terenie Marek. Szukasz Adwokata? Notariusza? Radcy prawnego? Pomocy w zakresie prawa pracy, prawa podatkowego lub prawa administracyjnego? W naszym Portalu znajdziesz wszystko.
 
ul. Kościuszki 43
05-270 Marki
tel.kom.728 405 648
tel.22 242 60 28

W naszej Kancelarii ściśle współpracujemy z innymi powiązanymi spółkami z Grupy Skłodowscy, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę prowadzonej działalności gospodarczej. Charakteryzuje nas zaangażowanie w prowadzone sprawy naszych Klientów, ich kompleksowa analiza nie tylko doraźna, ale również długoterminowa, uwzględniająca skutki prawne oraz podatkowe planowanych przedsięwzięć. Kluczowymi aspektami naszej współpracy są terminowość, rzetelność oraz przejrzystość. Serdecznie zapraszamy Klientów z Marek oraz okolic.

ul. Głębocka 56E/67
03-287 Warszawa
tel.kom.507 114 312

Radca Prawny Rafał Wielgosz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego Ukończył aplikację radcowską i jest wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

 
ul. Ogrodowa 14 lok.1
05-200 Wołomin
tel.kom.661 195 629

Kancelaria istnieje od 2009 roku i specjalizuje się w szeroko pojętym prawie małżeńskim oraz majątkowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej Kancelarii znajduącej się w Wołominie.

2958
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin