USŁUGI POGRZEBOWE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach. Całodobowy przewóz osób zmarłych do miejsc przechowywania, przygotowanie osób zmarłych do ceremonii pogrzebowej, zamawianie nekrologów, organizowanie kremacji, oprawa muzyczna pogrzebu, konsolacje, przewozy uczestników pogrzebu, załatwianie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzu, akcesoria pogrzebowe - trumny, urny, tabliczki nagrobkowe, krzyże, wieńce, wiązanki to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy pogrzebowe zlokalizowane na terenie Ursynowa. Potrzebujesz pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowej i konsolacji? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
al. K.E.N 103
02-722 Warszawa
tel.kom.501 198 737 (24h)
Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe zarówno dla klientów z dzielnicy Ursynów, jak i pozostałych rejonów Warszawy. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, staramy się zrozumieć jego potrzeby i wspólnie dokonać wyboru najlepszej ceremonii pogrzebowej. Wsłuchujemy się również w unikalne życzenia i staramy się dopełnić wszystkich formalności, aby zostały zrealizowane. Godność, empatia i wrażliwość, to cechy, które cechują pracowników naszego zakładu pogrzebowego, dlatego dokładamy wszelkich możliwych starań, aby pogrzeb przebiegł w godności.
 
ul. Odyńca 1a lok.1
02-606 Warszawa
tel.22 844 07 31
tel.kom.602 334 522
Świadczymy najtańsze i fachowe usługi funeralne. Organizujemy uroczystości pogrzebowe rzetelnie, z poszanowaniem uczuć i poglądów religijnych na terenie Ursynowa. Pogotowie pogrzebowe działające 24h. Przeprowadzamy eksportację z mieszkania, domu opieki i innych miejsc. Możliwe kredytowanie pochówku do wysokości świadczenia z ZUS.
 
ul. Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
tel.22 425 37 02
tel.kom.606 299 275
Pomagamy w godnym pogrzebie bliskiej Ci osoby. Nasz zakład oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Ursynowa oraz pozostałych części Warszawy i całego kraju. Pomagamy również przy załatwianiu formalności za granicą. Zapewniamy wszelkie aranżacje pogrzebowe, takie jak wiązanki kwiatowe, wieńce, stroiki na urny i trumny.
 
ul. Rzymowskiego 35
02-697 Warszawa
tel.22 737 05 10 Całodobowo
Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe w organizacji zarówno uroczystości religijnych jak i świeckich na terenie Ursynowa. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne i godne przeprowadzenie ceremonii pogrzebu.
al. K.E.N 53 lok. U2A02-797 Warszawa
tel.kom.600 399 199
Świadczymy kompleksową obsługę przy realizacji pogrzebu. Sprawnie zrealizujemy wszelkie formalności w urzędach, na cmentarzach. Pragniemy by mogli Państwo w spokoju i godnie uczcić pamięć Osoby Zmarłej. Zapraszamy do nas.
4566
Pogrzeb to dla każdego bardzo przykra rzecz, dlatego powinniśmy z godnością pożegnać najbliższą osobę. Niezależnie jak piękna i godna będzie ceremonia pogrzebowa to i tak nie pocieszy najbliższych osoby zmarłej. Firmy zajmujące się usługami pogrzebowymi na terenie Dzielnicy Ursynów zrobią wszystko, żeby zorganizować z szacunkiem i godnością ceremonię pogrzebową.

Kiedy odchodzi Twoja bliska osoba mimo rozpaczy i smutku, trzeba znaleźć odpowiedni zakład pogrzebowy, który zorganizuje ceremonię pogrzebową. W takich chwilach ciężko się zastanawiać i przebierać w ofertach najczęściej chcielibyśmy to mieć już wszystko za sobą. Wybierając jeden z zakładów pogrzebowych na terenie Ursynowa, mogą Państwo być pewnymi, że wykonane usługi pogrzebowe będą w pełne taktu, współczucia i wrażliwości.

Personel zakładów pogrzebowych na Ursynowie ma doświadczenie w różnych usługach pogrzebowych i może pomóc Ci pożegnać ukochaną osobę bez względu na jej wyznanie i wiarę oraz niezależnie czy będzie to tradycyjny pogrzeb, czy kremacja zwłok i pochowanie w urnie. Uroczystość pogrzebowa może odbywać się w domu pogrzebowym lub w kościele. Ważną rolą zakładu pogrzebowego jest wzięcie na siebie i załatwienie wszystkich spraw urzędowych i pogrzebowych oraz koordynowanie czasu i miejsca pogrzebu.

Co oznacza słowo pogrzeb?
Pogrzeb jest ceremonią pożegnania osób zmarłych poprzez pochówek w trumnie lub kremacje i przechowanie prochów w urnie. Zwyczaje pogrzebowe najczęściej zależą od wiary i religii. Upamiętnia się zmarłych od zwyczajnych pogrzebów, przez stawianie pomników, aż po różne rytuały pogrzebowe. Słowo pogrzeb pochodzi z języka łacińskiego od słowa funds - słowo to oznaczało zarówno zwłoki, jak i samą ceremonię pogrzebową. Ceremonia pogrzebowa to również cała otoczka samego pogrzebu, wybór trumny lub urny, zamówienie pomnika czy grobowca, ale również pożegnanie zmarłych kwiatami i wieńcami.

Ceremonia pogrzebowa zaczyna się, kiedy ciało zostaje przywiezione karawanem z kostnicy i wystawia się je w kościele lub kaplicy cmentarnej na ostatnie pożegnanie. Następnie w kościele odbywa się msza pogrzebowa. Po mszy trumna jest przenoszona do grobu. Po przybyciu na miejsce rozpoczyna się opuszczanie i zakopywanie trumny. Po ceremonii pogrzebowej rozpoczyna się rodzinne spotkanie tak zwana "stypa".

Firmy zajmujące się usługami pogrzebowymi dla mieszkańców Ursynowa, mają w swojej ofercie:

  • Kompleksowa i całodobowa obsługa pogrzebów różnych wyznań

  • Pochówki oraz kremacje

  • Transport zmarłych do chłodni

  • Tabliczki i klepsydry

  • Oprawa muzyczna pogrzebów oraz mowy pożegnalne

  • Wieńce pogrzebowe


Jaka jest cena usług pogrzebowych w Dzielnicy Ursynów?
Cena usługi pogrzebowej jest uzależniona od wielu aspektów, od rodzaju pogrzebu, od rodzaju trumny lub urny i od wielu innych aspektów, ceny zaczynają się od około 120 złotych za urnę pogrzebową, poprzez około 200 złotych za wieniec pogrzebowy, aż do około 8000 złotych i więcej za nagrobek na cmentarzu.

Ile kosztuje trumna w zakładzie pogrzebowym na Ursynowie?
Ceny trumien są uzależnione od rodzaju materiału i przeznaczenia, ceny zaczynają się od około 200 złotych za trumnę przeznaczoną do kremacji, poprzez około 1000 złotych za trumnę tradycyjną, aż do około 3500 złotych za trumnę dębową i ozdabianą.

Jaka jest cena pochówku w ursynowskim zakładzie pogrzebowym?
Cena pochówku zaczyna się od około 1800 złotych, aż do około 2500 złotych i więcej.

Jaki jest koszt kremacji ciała w zakładzie pogrzebowym na terenie Ursynowa?
Cena kremacji zaczyna się od około 600 złotych, aż do około 1000 złotych i więcej.

Jaka jest cena mszy pogrzebowej na Ursynowie?
Ceny nabożeństwa pogrzebowego jest uzależniona od wielu aspektów, ceny zaczynają się od około 500 złotych, aż do około 1500 złotych i więcej.

Ile trzeba zapłacić za opłaty kancelaryjne do pogrzebu?
Ceny opłat kancelaryjnych dotyczących ceremonii pogrzebowej zaczynają się od około 300 złotych, do nawet około 600 złotych.

Powyższe ceny usług pogrzebowych w Dzielnicy Ursynów, są cenami szacunkowymi i przykładowymi. Ponieważ każdy pogrzeb i dodatkowe usługi są wyceniane indywidualnie w oparciu o bardzo wiele czynników jak rodzaj pogrzebu, rodzaju trumny, samej ceremonii i innych usług. Proponujemy zapoznać się z kilkoma cennikami i wybrać zakład, którego oferta będzie najbardziej atrakcyjna i profesjonalne.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin