DOMY KULTURY - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów istnieje wiele Domów Kultury prowadzących działalność w zakresie promocji regionu. Domy Kultury pełnią rolę centrum kulturalno-oświatowego i znajdują się w nich sale teatralno-kinowe, czytelnie, świetlice dziecięce i młodzieżowe. Bardzo często odbywają się w nich warsztaty kulturalne, przedstawienia czy organizowane są wystawy. Szukasz Domu Kultury zlokalizowanego na Mokotowie? Nie musisz już szukać daleko.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
2138
Kultura zawsze szła w parze z postępem cywilizacyjnym i była dostępna dla wszystkich osób. Każda dzielnica Warszawy posiada Domy Kultury, a także Ośrodki i Centra Kultury, przeznaczone dla lokalnej społeczności. Również Mokotów jest dzielnicą, w której znajdują się domy kultury.

Domy kultury pełnią funkcję naukowe, organizacyjne, promocyjne i koordynacyjne w zakresie imprez kulturalnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na Mokotowie. Głównym nurtem działalności domów kultury jest promowanie kultury i podnoszenie świadomości kulturalnej mieszkańców warszawskiej dzielnicy Mokotowa.

W dzielnicowych domach kultury Mokotowa prowadzone i wystawiane są zajęcia rekreacyjne, teatralne, aktorskie, a także inne kulturalne oraz sportowe. W mokotowskim domu kultury znajdą Państwo sale zajęć teatralnych, czytelnie, jak i świetlice dla dzieci. W domach kultury istniejących na terenie dzielnicy Mokotów można podszkolić swoje umiejętności w warsztatach aktorskich i tanecznych, można nauczyć się gotować w warsztatach kulinarnych, można podszkolić umiejętności w warsztatach ceramicznych, można również obejrzeć film fabularny lub dokumentalny w sali projekcyjnej, jak również wziąć udział w organizowanych koncertach czy wziąć udział w ciekawych konkursach i przedstawieniach dla dzieci.

Ale to nie wszystko, co możemy znaleźć w Domu Kultury, są tu również organizowane ciekawe wystawy malarskie czy fotograficzne, lub wziąć udział w wieczorze recytatorskim czy poezji aktorskiej. Dom Kultury z Mokotowa ma dla Państwa wiele ciekawych imprez i zajęć kulturalnych do zaoferowania. W Mokotowskich Domach Kultury organizowane są również znane imprezy cykliczne, warto więc śledzić zapowiedzi kulturalne i zapisać sobie wcześniej datę imprezy, na którą czekamy.

A jaka jest cena biletów na wydarzenia w domu kultury Mokotów? Jaki jest koszt koncertu organizowanego przez domy kultury dla mieszkańców Mokotowa? A jaka z kolei jest cena zajęć organizowanych dla dzieci i dorosłych przez mokotowski dom kultury? W dużej większości zajęcia w Domach Kultury są bezpłatne dla mieszkańców Mokotowa. Są również wydarzenia i imprezy odpłatne, na które wstęp obowiązują bilety. Ceny na wszystkie imprezy organizowane przez domy kultury są napisane pod zapowiedzią danej imprezy, obok daty i godziny. Radzimy sprawdzić i dokładnie przeczytać informacje o danej imprezie.

Wykaz domów kultury zlokalizowanych na terenie dzielnicy Mokotów znajdą Państwo w naszym Portalu, a opisy ciekawych imprez przedstawiamy również w naszej zakładce wydarzenia.

Domy kultury zlokalizowane na terenie Dzielnicy Mokotów oferują mieszkańcom zajęcia z:

  • Nauki gry - na skrzypcach, fortepianie i perkucji

  • Plastyki - malarstwa, rysunku i grafiki

  • Form artystycznych – ceramika, modelarstwo

  • Muzyki - nauka piosenki, emisji głosu i możliwości występów w zespołach i chórach

  • Różnych klubów - Klub Młodego Archeologa, Klub Planszówek, Klub Kulinarii

  • Gimnastyki - sportowej i korekcyjnej oraz nauki tańca

  • Sportów oborony - samoobrony, judo i karate

  • Innych sportów - jak szachy czy tenis stołowy

 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin