SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działają schroniska dla zwierząt, których zadaniem jest pomoc bezdomnym zwierzętom domowym. Schroniska dla zwierząt tworzone są z funduszy gmin oraz datków pieniężnych i rzeczowych od osób prywatnych i instytucji charytatywnych. Tworzone są również schroniska prywatne działające jak podmiot gospodarczy. Szukasz schroniska dla zwierząt? A może chcesz zaopiekować się bezbronnym zwierzątkiem? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w Twojej okolicy.
AMI Fundacja Pomocy Zwierzętom
ul. Barcelońska 5
Warszawa
tel.kom.502 388 663
DOGILAND Hotel dla Psów
ul. Dąbrowskiego Jarosława 83
Warszawa
tel.kom.500 552 762
PETSITTER KUSZ Hotel dla Psów i Kotów
ul. Olszewska 22 lok.14
Warszawa
tel.kom.606 690 269
5551
Schroniska dla zwierząt to miejsca, które są przeznaczone dla zwierząt domowych, które są bezdomne. Miejsca te oferują im podstawową opiekę bytową i medyczną oraz starają się znaleźć zwierzętom nowy dom. Schroniska funkcjonują z funduszy państwowych oraz z datków pieniężnych, a także zbiórek niezbędnych artykułów dla zwierząt, jak koce, karmy czy pojemniki na żywność i wodę. Również na terenie dzielnicy Mokotów funkcjonują schroniska opiekujące się bezdomnymi zwierzakami.

Do schronisk dla zwierząt zaliczają się również komercyjne domy na wzór hoteli, w których pod kwalifikowaną opieką personelu możemy zostawić na określony czas psa, kota lub inne zwierze domowe. W takich schroniskach obowiązuje opłata jak w hotelu i to właściciele zwierząt pokrywają koszt noclegów. Jeśli szukasz na Mokotowie hotelu i schroniska dla zwierząt, to w naszym Portalu przedstawiamy dane kontaktowe do nich.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin