USŁUGI POGRZEBOWE - WŁOCHY

W dzielnicy Włochy działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach.
Całodobowy przewóz osób zmarłych do miejsc przechowywania, przygotowanie osób zmarłych do ceremonii pogrzebowej,
zamawianie nekrologów, organizowanie kremacji, oprawa muzyczna pogrzebu, konsolacje, przewozy uczestników pogrzebu,
załatwianie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzu, akcesoria pogrzebowe - trumny, urny, tabliczki nagrobkowe,
krzyże, wieńce, wiązanki to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy pogrzebowe zlokalizowane na terenie Włoch.
Potrzebujesz pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowej i konsolacji? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz
w swojej okolicy.
 
ul. Grójecka 19/25
02-021 Warszawa
tel.kom.501 198 737 (24h)
Oferujemy Państwu organizację i obsługę ceremonii pogrzebowych w rytuale tradycyjnym jak i połączone z kremacją na terenie Włoch, całej Warszawy oraz całego kraju. Usługi wykonujemy na zlecenie osób prywatnych a także instytucji państwowych. Nasz dom pogrzebowy zawsze dokłada wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w sposób pełen godności i skupienia. Potwierdzenie tych słów stanowią rekomendacje i referencje, jakie uzyskaliśmy od firm i osób prywatnych. Wysłuchamy każdej osoby oraz postaramy się spełnić najbardziej nietypowe życzenia.
 
ul. Ks. Chrościckiego Juliana 22
02-421 Warszawa
tel.22 863 29 14
tel.kom.602 334 065
Oferujemy pełny zakres usług pogrzebowych. Całodobowe pogotowie pogrzebowe czynne w dni powszednie, niedziele i święta. Świadczymy usługi na terenie Włoch, całej Warszawy, a także całego kraju i zagranicą. Oferujemy niskie ceny. Kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłków pogrzebowych ZUS i KRUS. Posiadamy duży wybór trumien.
ul. Sosnkowskiego 36 02-495 Warszawa
tel.kom.502 998 657tel.22 867 59 33
Świadczymy całodobowe i kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie kraju oraz za granicą. Zajmujemy się profesjonalną organizacją pogrzebów. Nasze ceny są konkurencyjne i dopasowane do potrzeb klienta. Kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku pogrzebowego. Posiadamy własną chłodnię i kaplicę. Zapraszamy do nas.
 
ul. Górczewska 14
01-147 Warszawa
tel.kom.503 029 716

W zakresie usług pogrzebowych dokładamy wszelkich starań, aby wywiązywać się z powierzonych zadań możliwie najlepiej i najdokładniej, dlatego też zapewniamy najwyższej jakości usługi pogrzebowe mieszkańcom Włoch i okolic.

 
ul. Wolska 180/182 paw.4
01-258 Warszawa
tel.kom.511 511 897
Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego każdego dnia są do Państwa dyspozycji i chętnie służą każdą pomocą. Nasz zakład pogrzebowy oferuje kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych dla Klientów z Dzielnicy Włochy i okolic.
2817
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin