> Wydarzenia

Masz informację o aktualnościach i wydarzeniach niekomercyjnych w Warszawie i okolicach? Napisz do nas na adres reklamawarszawa@gmail.com a my je opublikujemy w naszym Portalu.

Wydarzenia niekomercyjne (kulturalne, charytatywne, wolne od opłat itd.) zamieszczane są bezpłatnie.

Wydarzenia komercyjne (imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, płatne) mogą zamieszczać tylko firmy, które mają wykupiony w naszych Portalach jeden z wpisów płatnych.

Finisaż wystawy "Retrospekcja" w MOK Józefów
    19-10-2021   Józefów
    Źródło: Informacja z Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie

22 października 2021 roku, w piątek o godzinie 18:00 Miejski Ośrodek Kultury Józefów zaprasza na Finisaż wystawy Hanny Karasińskiej-Eberhardt pod nazwą "Retrospekcja".

Hanna Karasińska-Eberhardt jest artystką-malarką, która skończyła Wydział Malarstwa na ASP w Warszawie, w pracowni profesora Tadeusza Dominika. Promotorem jej pracy dyplomowej był profesor Stefan Gierowski.

 • Tak o Hannie Karasińskiej-Eberhardt mówi Paweł Jagiełło, który jest historykiem sztuki - prawdopodobnie o to właśnie chodzi w malarstwie Hanny Karasińskiej - o pewny przekaz, szczerość uczuć, brak kłamstw i trudnej retoryki. Jest w jej pracach nadzieja, optymizm, dobra energia, motywacja do życia. Te właściwości twórczości, pochodzą z brawurowego zastosowania koloru, typowego dla większości dzieł artystki. Tę brawurę można zauważyć już na najwcześniejszych płótnach. To ona zezwala na kreację nawet najbardziej fantastycznych światów. Można wyimaginować sobie rozpoczęcie związku z tamtejszą florą i fauną. To pochwała dla spontaniczności, gotowość na oryginalne połączenia kształtów, zawołanie do odwiedzenia "Krainy Dobroci", jak przekazuje tytuł jednego z obrazów.
 • A tak mówi Maria Głodowska, marszand - cykle tematyczne związane są w zasadzie z jednym tematem, który można zdefiniować jako “Zwierzaki Hanki”. Specyficzne dla artystki zwierzaki o uproszczonej formie wykonują w jej pracach funkcję pierwszoplanową, a pomimo tego służebną. Rozmawiają, podejmują akcje, są przyjacielskie, lecz nie pozwalają uśpić czujności. Są inteligentną rozmową pomiędzy artystką a widzem, a może są jedynie wyobrażeniem o takiej dyskusji, o szczerym i przyjacielskim dialogu. Przyjrzyjmy się dokładnie ileż tam się dzieje. Próżne byłyby próby segregowania twórczości Hanny Karasińskiej-Eberhardt, ponieważ artystka rozsądnie czerpie z doświadczeń wielu artystów szkół awangardowych, jednak służą one wyłącznie do tworzenia własnego i wyjątkowego stylu. Teraz obserwujemy dzieła zupełnie dojrzałe,atrakcyjne pod względem struktury i odpowiednio usytuowane. Artystka wie, czego na obrazie nie malować i przy pomocy jakich środków tworzyć klimat - to właśnie decyduje o ich walorze.

22.10.2021 (piątek)
Godzina 18:00
Galeria RAMA w Miejskim Ośrodku Kultury
Ulica Kardynała Wyszyńskiego 1
Wstęp wolny

Jesienne lampiony i lawendowe zawieszki - Warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury Józefów
    19-10-2021   Józefów
    Źródło: Informacja z Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie

W sobotę 23 października 2021 roku, o godzinie 11:00, Miejski Ośrodek Kultury Józefów zaprasza na warsztaty rodzinne pod nazwą "Jesienne lampiony i lawendowe zawieszki".

Warsztaty są przeznaczone dla dorosłych i dzieci z Józefowa. W czasie trwania zajęć nauczymy się tworzyć lampiony parafinowane oraz zawieszki ozdobione suszem botanicznym z naszych okolicznych lasów i łąk. Dorośli będą wykonywać lampiony, a dzieci zawieszki.

Podczas spotkania dowiemy się więcej na temat właściwości lawendy.

Zajęcia potrwają 1,5 godziny i poprowadzi je Lawendowa Siwianka.

23.10.2021 (sobota)
Godzina 11:00
Willa Balbinów
Ulica Kardynała Wyszyńskiego 1
Koszt - 40 złotych od osoby
Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy

Kwiat wiśni i czerwona fasola - Pokaz filmowy w Józefowie
    19-10-2021   Józefów
    Źródło: Informacja z Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie

Kino Muza, Miejskiego Domu Kultury w Józefowie serdecznie zaprasza na pokaz filmu "Kwiat wiśni i czerwona fasola" w ramach Klubu Filmowego - Dobre Wibracje.

Pokaz filmu odbędzie się 25 października 2021 roku, o godzinie 18:00.

Film Kwiat wiśni i czerwona fasola w reżyserii Naomi Kawase, wyprodukowany przez Francję, Japonie i Niemcy w 2015 roku, trwa 113 minut.

Kwiat wiśni i czerwona fasola jest adaptacją bestsellerowej japońskiej książki Duriana Sukegawy. Sentaro, mężczyzna w średnim wieku, jest posiadaczem małego foodtracka, w którym podaje dorayaki, japoński deser składający się z placków przekładanych słodką pastą z czerwonej fasoli. Kiedy Sentaro zaczyna szukać pomocy kuchennej, odpowiada na jego ogłoszenie 70-letnia Tokue. Cukiernik początkowo odrzuca jej wniosek, gdyż boi się, że praca może się okazać ponad siły starszej pani, która w dodatku ma nieco zniekształcone dłonie. Właściciel zmienia jednak zdanie, kiedy spróbuje pasty wykonananej przez Tokue. Dzięki jej tajemniczej recepturze mały biznes zaczyna kwitnąć, a życie bohaterów już nigdy nie będzie takie jak wcześniej. Jest to opowieść o tym, co faktycznie jest w życiu ważne ważne.

25.10.2021 (poniedziałek)
Godzina 18:00
Kino Muza
Ulica Kardynała Wyszyńskiego 1
Bilety w cenie 10 złotych

Wolność i Poeci - Wystawa w Galerii Rama w Józefowie
    19-10-2021   Józefów
    Źródło: Informacja z Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie

Od wtorku 5 listopada 2021 roku do 30 listopada 2021 roku, w godzinach od 11:00 do 18:00 w Galerii RAMA, w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie, będzie można oglądać wystawę pod nazwą "Wolność i poeci". Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Do przygotowania wystawy wykorzystano materiały z archiwum Biblioteki Narodowej w Warszawie oraz Narodowego Archiwum Cyfrowego. Scenariusz opracowała Justyna Polakowska, natomiast opracowanie graficzne Ewa Gołda.

Ekspozycja posiada wiele ilustracji przedstawiających dzieła plastyczne polskich rzeźbiarzy, malarzy i fotografików.

Oparta jest na tekstach poetyckich polskich autorów:

 • Cypriana Kamila Norwida
 • Adama Mickiewicza
 • Juliusza Słowackiego
 • Adama Asnyka
 • Marii Konopnickiej
 • Antoniego Słonimskiego
 • Leopolda Staffa
 • Juliana Tuwima
 • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
 • Wisławy Szymborskiej
 • Stanisława Barańczaka
 • Ewy Lipskiej
 • Jerzego Harasymowicza
 • Tadeusza Różewicza

Pokazane teksty mówią o wolności. W każdym z utworów jest ona jednak przekazywana w inny sposób.

Warsztaty decoupage na Żoliborzu
    18-10-2021   Żoliborz
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Żoliborz

27 października 2021 roku, w środę, Wypożyczalnia numer 16 przy ulicy Słowackiego 19A w Dzielnicy Żoliborz serdecznie zaprasza od godziny 16:00 do godziny 18:30, na warsztaty ozdabiania drewnianych pojemników metodą decoupage.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i dla dorosłych.

Będziemy wykorzystywać różnokolorowe serwetki i ozdobimy nimi wierzch, boki oraz środek pudełka.

27.10.2021 (środa)
Godzina 16:00
Wypożyczalnia numer 16
Ulica Słowackiego 19A
Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy

Na Żoliborzu postawnie Dom Kultury!
    18-10-2021   Żoliborz
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Żoliborz

Rada Miasta st. Warszawy przyjęła projekt uchwały o założeniu Żoliborskiego Domu Kultury. To pierwsza taka publiczna instytucja kultury w naszej dzielnicy. Jeszcze w bieżącym roku chcemy ogłosić konkurs na dyrektora Domu Kultury na Żoliborzu. Dzielnica Żoliborz, jako jedyna w Warszawie nie posiadała do tej pory własnego Domu Kultury.

Przejściowe miejsce i zaplecze administracyjno-biurowe znajdować się będzie przy ulicy Mickiewicza 22 w lokalu na parterze o przestrzeni 86,82 metrów kwadratowych. Jest on właśnie w trakcie remontu, który szybko powinien się zakończyć. Ostateczna siedziba Domu Kultury mieścić się będzie w obiekcie przy ulicy Śmiałej 21 przejętej od firmy Veolia. Ma on powierzchnie użytkową około 550 metrów kwadratowych, a do działki należy budynek Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami dzielnicy Żoliborz, o powierzchni 140 metrów kwadratowych, który także ma być oddany pod działalność Żoliborskiego Domu Kultury. Dokonano już inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej budynku przy ulicy Śmiałej 21, w nastepnych krokach chcemy przygotować strategię funkcjonalno-użytkową, a potem modernizację obiektu.

Częścią Żoliborskiego Domu Kultury ma się stać również Fort Sokolnickiego. Umowa z obecnym najemcą dobiega końca 16 kwietnia 2022 roku, a w planach nie ma jej wydłużenia. Byłyby w nim realizowane na przykłąd koncerty i większe wydarzenia kulturalne, natomiast w budynku przy ulicy Śmiałej realizowane byłyby warsztaty, ćwiczenia, spotkania czy inne zajęcia grupowe dla mieszkańców z uwzględnieniem potrzeb różnych grup jak seniorzy, dzieci, młodzież, obecne i przyszłe mamy, a dodatkowo osób indywidualnych o oryginalnych zainteresowaniach czy początkujących artystów. Ale o ostatecznej formule działania i przedstawianej oferty Żoliborskiego Domu Kultury zdecyduje jego dyrektor wraz z mieszkańcami dzielnicy.

Do Żoliborskiego Domu Kultury ma zostać dołączone również Centrum Lokalne Żoliborz i Miejsce Aktywności Lokalnej. W prognozach jest także współpraca z Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy w dawnym kinie Tęcza, kinem Elektronik i Warszawską Szkoła Filmową oraz Teatrem Komedia oraz z żoliborskimi środowiskami edukacyjnymi, artystycznymi i twórczymi.

 • Stworzenie domu kultury na Żoliborzu od dawna było naszym priorytetem, a dzisiaj udało się wreszcie ten cel wykonać, również dzięki wytrwałości zarządu Dzielnicy. Dyskusje i oceny możliwości stworzenia, zlokalizowania miejsca i zasad działania nowej instytucji kultury oraz świadczenia oferty kulturalnej zaczęły się już w drugiej połowie 2019 roku – mówi Aldona Machnowska-Góra, zastępczyni prezydenta Warszawy.
 • Przez cały okres bardzo pomagały nam władze Warszawy, zwłaszcza pani Aldona Machnowska-Góra, a także członkowie Komisji Kultury i Promocji m.st. Warszawy. Dzisiaj radni m.st. Warszawy opowiedzieli się za stworzeniem Żoliborskiego Domy Kultury. Na ten przełomowy moment mieszkańcy naszej dzielnicy oczekiwali od lat - dodaje Paweł Michalec, Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
Złożenie kwiatów na Żoliborzu w 34 rocznicę śmierci pisarza Igora Newerlego
    18-10-2021   Żoliborz
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Żoliborz

We wtorek 19 października 2021 roku, o godzinie 13:00, Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na uroczyste położenie kwiatów w 34 rocznicę śmierci pisarza Igora Newerlego pod kamieniem upamiętniającym na skwerze jego imienia.

Igor Newerly był pisarzem, dziennikarzem, wychowawcą młodzieży i żoliborzaninem. Z inicjatywy Stowarzyszenia Żoliborzan został patronem skweru na ulicy Krechowieckiej. O zasługach patrona informuje tablica MSI, która kilka dni temu została zainstalowana przez Zarząd Dróg Miejskich.

19.10.2021 (wtorek)
Godzina 13:00
Skwer przy ulicy Krechowieckiej

Biblioteka małego człowieka - Spotkania małych żoliborzan z bibliotekarzem
    18-10-2021   Żoliborz
    Źródło: Informacja z Centrum Lokalnego Żoliborz

We wtorek 19 października 2021 roku, od godziny 16:00 Centrum Lokalne Żoliborz, przy ulicy Rydygiera 6B serdecznie zaprasza dzieci na bezpłatne spotkanie z bibliotekarzem.

W ramach Klubu malucha, który działa w Centrum Lokalnym Żoliborz - Mali Żoliborzanie, w każdy trzeci wtorek miesiąca, raz w miesiący, będziemy spotykać się z Panem lub Panią z bibliotekarką by wspólnie czytać książki i tworzyć prace plastyczne.

19.10.2021 (wtorek)
Godzina 16:00
Centrum Lokalne Żoliborz
Ulica Rydygiera 6B

Gimnastyka dla Seniorów na Ochocie
    17-10-2021   Ochota
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Ochota

Zarząd Dzielnicy Ochota serdecznie zaprasza na „Gimnastykę dla Seniorów”. Zajęcia te będą się odbywać aż do soboty 9 grudnia 2021 roku, w każdy poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godzinie 9:30.

Wspierając naszych ochockich seniorów, ropoczeliśmy kolejną edycję „Gimnastyki dla Seniorów”.

Zajęcia będą się odbywać:

 • W poniedziałki - w Ośrodku Kultury Ochoty, ulica Radomska13/21 - sala widowiskowa
 • We wtorki i środy - w Domu Kultury Rakowiec, ulica Wiślicka 8 - sala taneczna
 • W czwartek - w Ośrodku Kultury Ochoty, ulica Grójecka 75 - sala numer 24

Zajęcia są bezpłatne, obowiazują zgłoszenia! Proszę również pamiętać o zabraniu własnej maty.

Złożenie kwiatów na Żoliborzu w 204 rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki
    14-10-2021   Żoliborz
    Źródło: Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Żoliborz

15 października 2021 roku, w piątek, o godzinie 13:00 Zarząd i Rada Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy serdecznie zaprasza pod Kamień upamiętniający walki toczone z armią pruską podczas oblężenia Warszawy w 1794 roku.

Pod kamieniem zostaną złożone kwiaty w 204 rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki.

15.10.21 (piątek)
Godzina 13:00
Ulica Tołwińskiego

Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Żoliborz

Akademia Bemowskiego Seniora – wykłady online
    13-10-2021   Bemowo
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Bemowo

W czwartek 14 października 2021 roku, o godzinie 11:30 Urząd Dzielnicy Bemowo serdecznie zaprasza na wykład online dr Aleksandry Kołoty z Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka Szkłoy Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Wykład pod nazwą "Dietoterapia nadmiernej masy ciała" odbędzie się w ramach Akademii Bemowskiego Seniora

Zajęcia można będzie obejrzeć na profilu YouTube Urzędu Dzielnicy Bemowo.

Serdecznie zapraszamy.

Azyl Cmoktana Online - Cykl Kreatywnych Spotkań w Bibliotece na Woli
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży numer 14 "Fantasmagoria", przy ulicy Młynarskiej 35A w Dzielnicy Wola serdecznie zaprasza 12 października 2021 roku we wtorek na cykl krestywnych spotkań pod nazwą "Azyl Cmoktana".

Azyl Cmoktana to spotkania i rozmowy na każdy temat, literackie działania, gry planszowe, a przede wszystkim dobra zabawa i nowe znajomości!

Spotkanie odbędzie się przez aplikację ZOOM.

Serdecznie zapraszmy!

Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Wolskiej
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży numer 80, przy ulicy Redutowej 48 na Woli serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tym razem podyskutujemy o książce Margaret Atwood "Opowieść Podręcznej".

Spotkanie odbędzie się 12 października 2021 roku, o godzinie 13:00.

Obowiązują zapisy a ilość miejsc ograniczona.

Wolontariat w Zespole Wolskich Placówek Edukcji Kulturalnej
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Młodzieżowego Domu kultury w Dzielnicy Wola

Powstaje wolontariat w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Jana Brożka 1a dla młodzieży twórczej, której zleży na  rozwijaniu swoich zdolności i umiejętności działalności w zespole, a także organizacji i przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Młodzieżowy Dom Kultury na Woli szuka osób miłych i towarzyskich, które doskonale czują się współdziałając w grupie rówieśniczej oraz dyspozycyjnych w porach popołudniowych. Spotkania wolontariatu odbywać się będą przynajmniej raz w miesiącu, jednak wolontariusze zaangażowani będą w współtworzenie wydarzeń odbywających się kilka razy w miesiącu.

Jakie są warunki dołączenia do projekti:
Wiek od 13 do 18 lat
Chęć pomocy w tworzeniu wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Woli
Jesteś kreatywny i lubisz pracę z dziećmi
Masz głowę pełną pomysłów na akcje na terenie dzielnicy Wola

Wolontariusze otrzymają zaświadczenie o odbytym wolontariacie, a także otrzymają małe upominki i gadżety. Wolontariat odbywać się będzie w formie stałej. Oznacza to, że z wolontariuszami zawierana jest umowa na okres minimum 30 dni.

Pierwsze Kroki Sachowe - kurs w Bibliotece na Woli
    12-10-2021   Wola
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola

Od 6 października 2021 roku w każdą środę, o godzinie 17:15, odbywać się będzie kurs "Pierwsze Kroki Szachowe" w Bibliotece Komiksowo w Dzielnicy Wola.

Kurs jest przeznaczony dla dzieci od 8 do 14 lat i będzie się składał z 8 spotkań stacjonarnych.

Zajęcia poprowadzi Kamil Getka, który uzyskał certyfikat ukończenia kursu instruktora szachowego Polskiego Związku Szachowego.

Nabór na wolontariat w Domu Kultury "Włochy"
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy

Dom Kulury Włochy serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w wolontariacie, w Okęckiej Sali Widowiskowej, przy ulicy 1 Sierpnia 36A w wybrane soboty, w godzinach od 11.00 go 14.00. Szukamy osób z różnymi umiejętnościami i talentami, oraz mających różnehzainteresowania.

Posiadasz skończone osiemnaście lat i chcesz wspomóc innych? Piszesz, tańczysz lub śpiewasz? A może szydełkujesz? Jesteś specjalistą w reperowaniu rzeczy? A może jesteś dobry w przedmiotach ścisłych lub humanistycznych? Smartfony i komputery to Twoja domena? Posiadasz odrobinę czasu wolnego i chciałbyś od początku do końca zrealizować projekt dla sąsiadów, osób potrzebujących? Przybądź do lokalnej Świetlicy Międzypokoleniowej i pomóż odnowić więzi publiczne po pandemii! Przećwiczysz kompetencje liderskie, organizacyjne oraz komunikacyjne. Odkryjesz własne silne strony i wuczysz się empatii.

Do założeń wolontariuszy będzie należało:
dzielenie się wiedzą i swoim hobby z innymi
współorganizowanie zebrań i warsztatów dla mieszkańców Włoch w każdym wieku
współorganizowanie wyjątkowych i okazjonalnych wydarzeń w Świetlicy Międzypokoleniowej

Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy i zespołu projektowego odbędzie się 21 października w czwartek, w godzinach od 11:00 do 14:00 na ulicy 1 Sierpnia 36A, w sali na drugim piętrze.

Natomiast na inaugurację Świetlicy Międzypokoleniowej serdecznie zapraszamy mieszkańców Włoch i wolontariuszy w sobotę 23 października w godzinach od 11:00 do 14:00. W programie między innymi warsztaty genealogiczne!

Warsztaty ruchu autentycznego dla kobiet w Domu Kultury Włochy
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Domu Kultury Włochy

W piątek 15 października 2021 roku o godzinie 19:00, oraz w sobotę 22 października 2021 roku o godzinie 20:00, Dom kultury Włochy zaprasza na Warsztat Ruchu Autentycznego pod nazwą "W żywiole jesieni". Warsztaty poprowadzi Monika Najda.

Podczas warsztatu poznamy potrzeby własnego ciała oraz zintegrujemy się z emocjami. Zrozumiemy, czego potrzebujemy podczas jesieni i który żywioł jest nam bliski. Człowiek jest zjednoczony z żywiołami i każdy element dostarcza inną wartość do naszego bytu. Każdy przedstawia inną opowieść. Wprawimy w nasze ciało ruch i umożliwimy sobie odcięcie od myślenia, całkowicie się relaksując. Będziemy zawierac kontakt z jego potrzebami i pomagać sami sobie tej jesieni. Sprawdzimy czy można ogrzać siebie ruchem i obejrzeć, które odcienie jesieni są dla nas namilsze. Zachęcimy was do wspólnej zadumy "miłującej dobroci", gdzie zintegrujemy się wszyscy, życząc sobie samych przyjemnych rzeczy.

Monika Najda jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie otrzymała tytuł magistra fizjoterapii. Pracuję jako fizjoterapeutka i terapeutka Reiki Usui Shiki Ryoho oraz jest terapeutką języka ruchu i specjalnej pracy z ciałem. Zajmuję się zakresem zdrowia psychosomatycznego, gdzie lęk oraz ciężkie przeżycia życia utrwalają się w naszym ciele powodując napięcia, ból i usztywnienia.

Koszt warsztatów 80 złotych za całość, lub 40 złotych za jeden warsztat.

Koncert z cyklu ,,Muzyczne co nieco" we Włochach
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Domu Kultury Włochy

W niedzielę 17 października 2021 roku, o godzinie 18:00, Dom Kultury Włochy zaprasza na koncert Romantic Sergio Bettas i Ylo Violin z cyklu Muzyczne co nieco przez kontynenty.

Będzie to koncert przedstawiający najpiękniejsze przeboje muzyki włoskiej i angielskiej,  w pięknych aranżacjach muzycznych, przy akompaniamencie skrzypiec, fortepianu oraz podkładów muzycznych.

Serdecznie zapraszamy.

17.10.21 (niedziela)
Godzina 18:00
Dom Kultury Włochy
Ulica Bolesława Chrobrego 27
Liczba miejsc ograniczona
Wstęp wolny

W krainie grzeczności - Spektakl dla dzieci we Włochach
    11-10-2021   Włochy
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Włochy

17 października 2021 roku, w niedzielę, o godzinie 12:30 w Artystycznym Domu Animacji we Włochach odbędzie się przedstawienie dla dzieci pod tytułem "W krainie grzeczności".

Spektakl opowiada o niegrzecznej Zuzi, która zostaje przeniesiona do Krainy Grzeczności, w której spotyka dobrą wróżkę. Uczy ona Zuzię używania magicznych słów - przepraszam, dziękuję i proszę.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.10.2021 (niedziela)
Godzina 12:30
Artystyczny Dom Animacji
Ulica ks. J. Chrościckiego 14
Wstęp 10 złotych

Wystawa "Czytanie natury" Ewy Brzostowskiej-Radziwiłłów w Bibliotece na Wilanowie
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów

Do piątku 29 października 2021 roku w Sali Spotkań Biblioteki Publicznej, przy ulicy Kolegiackiej 3, w dzielnicy Wilanów, można oglądać wystawę Ewy Brzostowskiej-Radziwiłłów pod nazwą ""Czytanie natury".

W październiku zapraszamy do zaznajomienia się z doskonałymi akwarelami wykonywanymi na plenerach malarskich. Ewa Brzostowska-Radziwiłłów przeniesie Państwa do pięknych miejsc wypełnionych ciszą, spokojem i zielenią. Pozwoli odetchnąć i odktyć w nich tak szukane przez nas uspokojenie.

Serdecznie zapraszamy.

następne >
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
Centrum Medycyny Sportowej
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin