USŁUGI GAZOWNICZE - ŻOLIBORZ

W dzielnicy Żoliborz istnieje wiele firm oferujących kompleksowe usługi gazownicze w konkurencyjnych cenach. Montaż pieców gazowych centralnego ogrzewania, naprawa pieców łazienkowych i dwufunkcyjnych ogrzewających pomieszczenia oraz wodę, konserwacja term, przeglądy kuchni gazowych, sprawdzanie szczelności instalacji i aparatów gazowych to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Żoliborza. Gazownik na telefon? Montaż kuchni gazowej? Przegląd instalacji gazowych? Nie musisz już szukać daleko.
 
al. Waszyngtona 65/13
04-074 Warszawa
tel.kom.501 254 456
tel.22 870 33 89

Nasza firma działa na terenie Żoliborza, całej Warszawy i okolic, dlatego też zapraszamy Klientów indywidualnych oraz firmy, a także spółdzielnie, wspólnoty i administracje do wspołpracy z naszą firmą. Posiadamy wszelkie uprawnienia na instalacje gazowe E i D, także uprawnienia spawalnicze w zkaresie gazowo-elektrycznych, oraz uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji kotłowni i węzłów ciepłowniczych. Wykonujemy kompleksowe usługi gazownicze i hydrauliczne. Masz problem z instalacją gazową? Potrzebujesz fachowej naprawy? Zadzwoń do nas!

ul. Gdańska 12 01-633 Warszawa
tel.kom.602 305 180tel.kom.602 601 427
Nasza firma Prowadzi prace w zakresie konserwacji, napraw, remontów i wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz gazu. Wykonujemy również prace remontowo-budowlane oraz instalacje elektryczne. Prowadzimy konserwacje w budynkach wielorodzinnych dla spółdzielni, jak również klientów indywidualnych oraz firm.
4106
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin