Ząbki Portal Informacyjny Ząbek City Media

PRZEDSZKOLA - ZĄBKI

W mieście Ząbki istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Ząbek. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
 
ul. Łukasiewicza 4
03-657 Warszawa
tel.kom.509 601 341

Zastanawiasz się nad wyborem miejsca w którym Twoje dziecko łagodnie przygotuje się do nauki w szkole? Zapraszamy do nas. Od 21 lat pracujemy z dziećmi, dbając o ich rozwój. Przedszkole znajduje się na Zaciszu, na Targówku.

ul. Porannej Bryzy 19
03-284 Warszawa
tel.kom.535 570 249

Nasza placówka otwarta jest nie tylko na dzieci z niepełnosprawnościami, ale również dzieci z innych kultur. Od najmłodszej grupy prowadzimy specjalne zajęcia integracyjne. Zapraszamy również przedszkolaków z Ząbek.

2485
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin