Otwock Portal Informacyjny Otwocka City Media

LECZNICE DLA ZWIERZĄT - OTWOCK

W mieście Otwock działa szereg klinik weterynaryjnych zajmujących się diagnostyką i leczeniem zwierząt. Leczenie
behawioralne zwierząt, profilaktyka chorób zakaźnych, szczepienia, odrobaczenia, chirurgia, szpital dla zwierząt to tylko
ułamek usług weterynarzy zlokalizowanych na terenie Otwocka. Szukasz lecznicy dla zwierząt ? Twój pupil wymaga
specjalistycznej opieki? Chcesz zrobić badania profilaktyczne? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Kościelna 3a
05-400 Otwock
tel.22 788 60 90
W naszym gabinecie zajmujemy się diagnozowaniem chorób zwierzęcych i ich leczeniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia zwierząt. Oferujemy zabiegi z zakresu Interna, chirurgii i położnictwa. Prowadzimy szczepienia ochronne dla psów, kotów, królików i tchórzofretek. Serdecznie zapraszamy osoby z Otwocka i okolic.
 
ul. Kołłątaja 56
05-402 Otwock
tel.kom.509 609 359
tel.22 779 63 39
Lecznica dla zwierząt oferuje bardzo duży zakres usług weterynaryjnych. Zajmujemy się dermatologia, kardiologią - EKG i zabiegami chirurgicznymi - cięcie cesarskie, sterylizacja (kastracja) samic i samców, operacje ginekologiczne. Wystawiamy paszporty dla psów, kotów i fretek a także prowadzimy elektroniczne znakowanie zwierząt (mikrochipy).
ul. Staszica 22 05-400 Otwock
tel.22 779 35 25tel.kom.607 141 345
W naszej lecznicy specjalizujemy się w chorobach psów i kotów. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zwierząt, interną i położnictwem oraz zabiegami chirurgicznymi i dermatologią. Wykonujemy badania krwi, RTG i USG. W naszej ofercie posiadamy porady dietetyczne i duży wybór karm leczniczych oraz bytowych dla zdrowia naszych pacjentów.
4785
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin