SALE ZABAW DLA DZIECI - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje wiele sal zabaw, w których dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Labirynty, zjeżdżalnie, zamki dmuchane i wspinaczkowe, baseny z piłkami, tunele, trampoliny to tylko ułamek wyposażenia sal zabaw dla dzieci na terenie Ursynowa. Zabawy ruchowe dla dziecka? Organizacja urodzin dziecięcych? Nie musisz już szukać daleko.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
3866
Chcesz sprawić idealną niespodziankę swojemu dziecku? Zabierz go do jednej z sal zabaw dla dzieci zlokalizowanej na terenie Dzielnicy Ursynów! Sale zabaw dla dzieci to fenomenalna frajda i mnóstwo zabawy. Każdy z nas był dzieckiem, czy nie marzyliśmy wtedy o wielkich salach wypełnionych zabawkami? Tak, pewnie dla każdego z nas to byłby wymarzony prezent. Czasy się zmieniają i to, czego kiedyś nie było, dzisiaj daje nam taką możliwość.

W ostatnim czasie na Ursynowie pojawia się coraz więcej sal zabaw, wyposażonych w baseny z piłkami, labirynty z przeszkodami, zjeżdżalnie i drabinki. Sale zabaw dla dzieci są najbardziej popularne w sezonie jesiennym i zimowym, kiedy na dworze jest zimno i pogoda nie dopisuje. Obecnie na Ursynowie działa kilka sal zabaw dla dzieci, wybierz jedną z nich, albo wybierz wszystkie i co tydzień zmieniaj na inną. Sale zabaw dla dzieci są bardzo często wyposażone w przeróżne zjeżdżalnie tubowe i trampoliny, znajdziemy w nich przeróżne labirynty i przejścia linowe, zawieszane mosty i zabawkowe tunele, a nawet mini ścianki i góry wspinaczkowe. W salach zabaw na Ursynowie nasze maluchy znajdą również kąciki zabaw i komputerki edukacyjne, mnóstwo klocków do układania, mnóstwo kolorowych kulek w basenie, a nawet diabelski młyn, statek piratów czy mini karuzele.

To wszystko będzie ogromnym przeżyciem dla małych i dużych dzieci. Każda z sal zabaw dla dzieci na terenie Ursynowa jest bezpieczna i zaprojektowana tak, aby wszystkie zabawki posiadały atesty i były zgodne z najwyższymi standardami. Bezpieczeństwo podczas zabawy to niewątpliwie priorytet.

Sala zabaw dla dzieci na Ursynowie to nie tylko klocki i zabawki, to też możliwość zorganizowania w niej przyjęcia urodzinowego dla dziecka lub zorganizowanie innej okazji okolicznościowej dla dzieci. Doświadczenie pracownicy zaproponują moc atrakcji i plan imprezy, tak aby dziecko było zachwycone.

Sale zabaw dla dzieci zlokalizowane na terenie dzielnicy Ursynów oferują dzieciom zabawy i gry:

  • Piracki statek - to duża huśtawka na której dzieci zawsze się bawią z uśmiechem na ustach. Piracki statek przeznaczony jest dla dzieci od lat czterech.

  • Stoły multimedialne - rozrywki zręcznościowe i edukacyjne dla dzieci do 12 lat.

  • Mini małpi gaj - zabawa w labiryncie dla dzieci od lat czterech

  • Mini piramida wspinaczkowa - zabawa ruchowa dla dzieci dla dzeci od 4 lat

  • Mini diabelski młyn - rozrywka dla dzieci od lat czterech

  • Mini drzewne domki - rozrywka z przygodami dla dzieci od 4 lat

  • Szybkie nóżki - zabawa sprawnościowa dla dzieci od lat 4

  • Pin-press - interaktywna zabawa dla dzieci od czterech lat

  • Knoocker - rozrywka interaktywna - przeznaczona jest dla dzieci od czterech lat.

  • Pozostałe gry i zabawy - dla dzieci w każdym wieku


Ile kosztuje wejście do sali zabaw dla dzieci na Ursynowie?
Ceny zależą od danej sali, jej wielkości i ilości atrakcji, ceny zaczynają się od 20 złotych, aż do 30 złotych za godzinę.
Ile kosztuje abonament wejściowy w salach zabaw dla dzieci zlokalizowanych w Dzielnicy Ursynów?
Ceny za abonament miesięczny zaczynają się od 120 złotych aż do 200 złotych.

Ile kosztuje zorganizowanie urodzin dla dziecka w sali zabaw dla dzieci na terenie Ursynowa?
Koszt zorganizowania urodzin zależy od ilości dzieci i rodzaju atrakcji, ceny zaczynają się od 15 złotych do 30 złotych za 1 dziecko i godzinę zabawy.

Powyższe ceny, są cenami przykładowymi, dlatego, że na Ursynowie każda sala zabaw dla dzieci ma swój własny cennik zależny od spędzonego czasu i wielkości sali, dlatego najlepiej zobaczyć ofertę każdej sali i porównać je. Wykaz sal zabaw dla dzieci w naszej dzielnicy zamieszczamy w Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin