USŁUGI POGRZEBOWE - WAWER

W dzielnicy Wawer działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach.
Całodobowy przewóz osób zmarłych do miejsc przechowywania, przygotowanie osób zmarłych do ceremonii pogrzebowej,
zamawianie nekrologów, organizowanie kremacji, oprawa muzyczna pogrzebu, konsolacje, przewozy uczestników pogrzebu,
załatwianie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzu, akcesoria pogrzebowe - trumny, urny, tabliczki nagrobkowe,
krzyże, wieńce, wiązanki to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy pogrzebowe zlokalizowane na terenie Wawra.
Potrzebujesz pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowej i konsolacji? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz
w swojej okolicy.
ul. Patriotów 349 04-760 Warszawa
tel./fax.22 613 08 95tel.kom.664 178 229
Dom pogrzebowy świadczy całodobowe usługi w zakresie organizacji pogrzebów, sprzedaży trumien, urn i relikwiarzy, przewozu zmarłych na terenie kraju oraz ekshumacji zwłok. Posiadamy chłodnię i prosektorium. Wykonujemy kremacje. Pomagamy w formalnościach pogrzebowych - wyrabianie aktów zgonu, odbiór zasiłku pogrzebowego itp. Oferujemy również grobowce i nagrobki, odzież żałobną, wiązanki i wieńce, przewóz autokarami i mikrobusami, Posiadamy własną kaplicę pogrzebową oraz fotografowanie i filmowanie ceremonii pogrzebowej.
 
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa
tel.22 870 68 95
tel.kom.601 995 959
Pogotowie Pogrzebowe 24 godziny. Kompleksowa usługa pogrzebowa na terenie kraju i za granicą. Zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności pogrzebowych, kompleksową organizację religijnych i świeckich ceremonii w rytuale tradycyjnym, jak i kremacji. Udzielamy kredytu na pokrycie pochówku do wysokości zasiłku pogrzebowego. Dom Pogrzebowy "Gójscy S.C." działa w Warszawie od 1987 roku. Świadczymy pełen zakres usług związanych z transportem zmarłych na terenie kraju. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi pogrzebowe w dowolnej części kraju.
ul. Żegańska 20 04-713 Warszawa
fax.22 812 65 38tel.kom.502 812 046
Nasza firma jest całodobowym zakładem pogrzebowym. Oferujemy kompleksową organizację pogrzebów. w naszej ofercie posiadamy również pełną obsługa uroczystości pogrzebowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
ul. Złotej Jesieni 17 04-965 Warszawa
tel.kom.506 550 169
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej i pogrzebowej. Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wawer, osiedlu Aleksandrów.
5124
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin