USŁUGI HYDRAULICZNE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi hydrauliczne w konkurencyjnych cenach. Instalacje zimnej i ciepłej wody, naprawy centralnego ogrzewania, konserwacje kanalizacji, montaż urządzeń sanitarnych, podłączanie pralek i zmywarek, udrożnienie odpływów zlewozmywaka to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Ursynowa. Hydraulik blisko Ciebie? Naprawa cieknącego kranu? Wymiana rur? Nie musisz już szukać daleko.
ul. Polnej Róży 9 02-798 Warszawa
tel.kom.501 014 499
Świadczymy kompleksowe usługi hydrauliczne. Wykonujemy instalacje sanitarne i wodno-kanalizacyjne a także montujemy oczyszczalnie przydomowe i odkurzacze centralne. Zajmujemy się również budową basenów i kotłowni.
6271
Jeśli mieszkasz na Ursynowie i zapchał Ci się zlew, masz wyciek wody z rur w mieszkaniu, bądź masz awarię z instalacją wodną, wtedy zadzwoń po fachowca specjalizującego się w usługach hydraulicznych. Taki specjalista nazywany jest potocznie hydraulikiem i jest do całodobowej dyspozycji.

Hydraulicy zapewniają kompleksowe usługi hydrauliczne w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w biurach, firmach i przedsiębiorstwach. Zajmują się montażem i serwisem instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, ale również centralnego ogrzewania.

Co oznacza pojęcie usługi hydraulicznej?
Usługi hydrauliczne są to prace polegające na montażu i naprawie urządzeń związanych z instalacją wodną oraz całych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Zaliczamy do nich system wody zdatnej do picia, system kanalizacji ściekowej lub odpływowej i wszystkie elementy wyposażenia podłączonego do tych systemów (zlewy, wanny, prysznice, krany, toalety i wiele innych urządzeń). Wszystkimi tymi elementami zajmuje się hydraulik.

Hydraulik z Ursynowa zawsze profesjonalnie wykona każde zlecenie. Zaczynając od instalacji zwykłego filtra wody i wymianę muszli klozetowej, poprzez naprawę podgrzewacza wody i podłączenie zmywarki do naczyń, aż do naprawy toalety i przeczyszczenia zapchanej rury kanalizacyjnej. Zajmują się również projektowaniem całych instalacji kanalizacyjnych.

Zakres usług hydraulicznych zawęża się do:

 • Instalacji, konserwacji i naprawy domowych oraz przemysłowych urządzeń i systemów wodno-hydraulicznych

 • Sprawdzanie rur pod kątem wycieków za pomocą specjalistycznych urządzeń

 • Lokalizacja usterek w instalacjach oraz urządzeniach wodno-kanalizacyjnych i znajdowanie przyczyn

 • Oznaczanie pozycji połączeń instalacji wodno-kanalizacyjnych - rur, otworów przelotowych i osprzętu w ścianach i podłogach.


Instalacja wodociągowa inaczej wodociąg to system, który umożliwia przepływ wody - obejmujący rury, zawory, armaturę wodociągową, zbiorniki i inne urządzenia.

Obecnie systemy hydrauliczne mogą służyć do:

 • systemów centralnego ogrzewania

 • dostawy zimnej i ciepłej wody

 • systemów odzyskiwania wody


Firmy zajmujące się usługami hydraulicznymi dla mieszkańców dzielnicy Ursynów, mają w swojej ofercie:

 • Kompleksowe instalacje wodne - plastikowe, miedziane, stalowe i z innych materiałów

 • Instalacje kanalizacyjne - żeliwne i PCV

 • Montaż urządzeń - takich, jak bojlery, piece czy ogrzewacze wody

 • Instalacje centralnego ogrzewania

 • Kompleksowe naprawy - przeciekających rur i elementów instalacji wodno-kanalizacyjnych

 • Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych - takich jak wanny, zlewy, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe i toalety.

 • Podłączanie do sieci wodno-kanalizacyjnej - zmywarek i pralek


Jaka jest cena usług hydraulicznych w Dzielnicy Ursynów?
Ceny usługi hydraulicznej są uzależnione od rodzaju usługi i czasu pracy hydraulika, zaczynają się od około 20 złotych za montaż wężyka w baterii umywalkowej lub zlewowej, poprzez około 180 złotych za naprawę zapchanego odpływu WC, aż do około 750 złotych i więcej za montaż pieca centralnego ogrzewania.

Ile kosztuje montaż nowej baterii w zlewie kuchennym przez hydraulika z Ursynowa?
Cena montażu baterii kuchennej zaczyna się od około 130 złotych w górę.

Jaka jest cena montażu grzejników przez hydraulików na Ursynowie?
Ceny montażu grzejników zależą od rodzaju i wielkości, ceny zaczynają się od około 250 złotych, aż do nawet 1800 złotych i więcej.

Jaka jest cena montażu jacuzzi na Ursynowie, przez hydraulika?
Cena zamontowania jacuzzi zależy od rodzaju i wielkości, ceny zaczynają się od około 700 złotych i więcej.

Ile trzeba zapłacić za montaż kabiny prysznicowej przez ursynowskiego hydraulika?
Cena montażu kabiny prysznicowej zależy od jej rodzaju i wymiarów, ceny zaczynają się od około 300 złotych w górę.

Ile kosztuje wykonanie instalacji wodnej u hydraulików na Ursynowie?
Ceny instalacji wodnej zależy od długości i stopnia skomplikowania, ceny zaczynają się od około 70 złotych za metr bieżący i więcej.

Podane powyżej ceny usług hydraulicznych na Ursynowie, są cenami szacunkowymi, które mogą się bardzo różnić w rzeczywistości. Ceny najczęściej są podawane przy indywidualnej wycenie przez hydraulika, uwzględniając rodzaj i czas pracy, ilość materiałów, rodzaj instalacji lub naprawy. Najlepiej porównać ceny w kilku miejscach i wybrać najbardziej odpowiadającą nam.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin