FARBY, LAKIERY - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg firm zajmujących się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości farb i lakierów w konkurencyjnych cenach. Emulsje białe i kolorowe, emalie, domieszki, impregnaty, kleje i fugi, pianki, silikony, rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, grunty, podkłady, aerozole, pędzle i szpachle malarskie, folie malarskie to tylko część asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Mokotowa. Potrzebujesz akcesoria malarskie lub farby? Szukasz mieszalni farb? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Puławska 456 02-884 Warszawa
tel.22 853 17 80tel.22 330 07 81
Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną farb, lakierów, klejów, zapraw, tynków oraz akcesoriów malarskich. Zapraszamy do sklepu firmowego przy naszej hurtowni, gdzie oferujemy produkty firm m.in. firm Beckers, Dębica, Tikkurila oraz wiele innych. Wykwalifikowany personel naszej Firmy nadal się uczy i uczestniczy w licznych szkoleniach na temat najnowszych technologii. Dzięki temu możemy Państwu profesjonalnie pomóc i doradzić w doborze odpowiedniego materiału i sposobu wykonania. Działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.
ul. Racławicka 15B 02-601 Warszawa
tel.22 854 07 30
W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór luksusowych farb, lakierów i akcesorii do malowania, a także materiały budowlane, elektryczne i wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do naszego sklepu na Mokotowie.
6635
Z pewnością z upływem czasu zauważają Państwo, że w waszym mokotowskim mieszkaniu, w którym obecnie żyjecie odpada farba, czy to płytki kuchenne, do których przydałby się nowy klej oraz fuga. A może po prostu chcieliby Państwo odświeżyć któryś z pokoi, na nowy odcień farby lub zwyczajnie z upływem czasu tapeta jest już zniszczona i nie pasuje do wystroju.

Nachodzi wtedy pewna myśl do głowy, aby coś odświeżyć, zmienić na nowe, wtedy to właśnie zaczynają Państwo szukać najbliższych waszego miejsca zamieszkania sklepów z farbami lub lakierami. Mokotów jest bardzo zaludnioną dzielnicą, z dużą ilością sklepów, być może nigdy nie zwracali Państwo uwagi na okoliczne hurtownie z farbami lub sklepy z lakierami.

Zapewne w tej sytuacji zaczną Państwo rozglądać się za producentami wysokiej jakości produktów farbiarskich i lakierniczych na warszawskim Mokotowie w korzystnej cenie. Poszukiwania te są czasochłonne i zamiast całkowicie skupić się na wyborze potrzebnych akcesoriów, marnujecie czas.

Nasz portal to świetne rozwiązanie w tej sytuacji, ponieważ znajdą tu Państwo wyselekcjonowane firmy posiadające w swojej ofercie wszystkie niezbędne przybory do odnowy mieszkania. W swoim asortymencie firmy posiadają farby w każdym kolorze, nawet koralowym, posiadają również emulsje, folie malarskie do osłony mebli, grunty, rozpuszczalniki, pędzle oraz wszystko to, co jest potrzebne do prac związanych z malowaniem mieszkań.

Nasz Portal jest najlepszą opcją niwelującą czas poszukiwań. Nasza strona posiada spis sklepów i hurtowni zajmującymi się tematyką lakieru lub farby. Z ręką na sercu możemy polecić Państwu nasz Portal, pomoże on w poszukiwaniu sklepów lub hurtowni w cenie dla każdego.

Sklepy z farbami i lakierami w Dzielnicy Mokotów oferują:

  • Lakiery do drewna - różnego rodzaju impregnaty dekoracyjne i gruntujące, bejce i lakierobejce, lakiery i oleje do drewna.

  • Farby do ścian i elewacji - różnego rodzaju farby zewnętrzne - inaczej zwane fasadowymi, farby tablicowe i gruntujące.

  • Farby do drewna i metalu - farby olejowo-ftalowe, alkidowe, akrylowe, antykorozyjne i podkładowe.

  • Farby do dachów - różnego rodzaju farby do malowania dachu

  • Farby do betonu - rożnego rodzaju farby przeznaczone do betonu

  • Farby w sprayu - różnego rodzaju farby sprejowe.

  • Rozpuszczalniki - różnego rodzaju rozpuszczalniki do farb

  • Kleje i silikony - różnego rodzaju silikony oraz kleje

  • Narzędzia i akcesoria malarskie - różnego rodzaju pędzle i wałki do malowania, wiadra i kuwety malarskie, taśmy i folie malarskie, skrobaki i rączki do wałka oraz inne akcesoria do malowania.


Jaka jest cena lakierów do drewna w sklepach w Dzielnicy Mokotów?
Ceny lakierów przeznaczonych do drewna zależą od marki producenta, zaczynają się od około 9 złotych za lakier szybkoschnący do wnętrz, poprzez około 40 złotych za lakier drewnoochronny, aż do około 140 złotych i więcej za lakier połyskujący.

Ile kosztują impregnaty w sklepach na Mokotowie?
Ceny są uzależnione od producenta i przeznaczenia, zaczynają się od około 23 złote za impregnat techniczny, poprzez około 30 złotych za impregnat gruntujący, aż do około 150 złotych i więcej za impregnat hybrydowy.

Jaki jest koszt lakierobejcy w sklepie na terenie Mokotowa?
Ceny lakierobejcy zaczynają się od około 10 złotych za lakierobejce szybkoschnącą, poprzez około 20 złotych za lakierobejce ekskluzywną, aż do około 150 złotych i więcej za lakierobejcę ekstremalną.

Jaka jest cena farb do ścian i elewacji w sklepie w Dzielnicy Mokotów?
Cena farb przeznaczonych do powierzchni ścian domowych i elewacji zależy od rodzaju i marki, ceny zaczynają się od około 7 złotych za emulsje, poprzez około 18 złotych za farbę na plamy i zacieki, aż do około 120 złotych i więcej za farby termoizolacyjne.

Ile kosztują farby do drewna i metalu w sklepach na Mokotowie?
Ceny farb do malowania powierzchni drewnianych i metalowych zależą od marki producenta i dodatkowych właściwości, cena zaczyna się od około 5 złotych za podkład antykorozyjny, poprzez około 10 złotych za emalię do drewna szybkoschnąca, aż do około 120 złotych i więcej za emalie alkidowe.

Jaki jest koszt farb do betonu w sklepie na terenie Mokotowa?
Cena farby do malowania powierzchni betonowych zależy od jej właściwości i marki, zaczyna się od około 20 złotych za farbę akrylową, do około 28 złotych i więcej za farbę akrylowo-granitową.

Powyższy cennik lakierów i farb w sklepach na Mokotowie są cenami przykładowymi, ponieważ każdy sklep ma swój własny indywidualny cennik uzależniony od rodzaju farby i lakieru, ich właściwości i przeznaczenia, marki producenta, a także od rabatów, promocji i wyprzedaży.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin