GEODEZJA, KARTOGRAFIA - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się usługami geodezyjnymi i kartograficznymi. Geodezyjna obsługa inwestycji budownictwa, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, wytyczenia budynków, budowli i dróg, sporządzanie map do celów projektowych, sporządzanie map numerycznych, obmiary powierzchni użytkowej lokali to tylko część usług jakie oferują firmy geodezyjne i kartograficzne zlokalizowane na terenie Ursynowa. Geodeta? Kartograf ? Pomiary? Dzięki nam znajdziesz to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Krupnicza 1A
04-719 Warszawa
tel.kom.501 262 080
Wykonuję prace geodezyjne na terenie Warszawy i okolicznych powiatów. Specjalizuje się w opracowaniach prawnych do celów podziałowych oraz sądowych. Udzielam porad w zakresie przepisów prawnych związanych z geodezją.
ul. Prawnicza 67 02-495 Warszawa
tel.kom.601 620 056
Zdobywane przez lata doświadczenie zawodowe zapewnia najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne wykonanie prac w zakresie geodezyjnej obsługi nieruchomości i inwestycji.
3018
Niezależnie czy chcemy zrealizować duży projekt budowlany, pomiar inwentaryzacyjny czy wytyczenie budynku na kupionej działce, będzie nam niezbędny geodeta, który ma uprawnienia w zakresie geodezji i kartografii.

W dzielnicy Ursynów znajdą Państwo wielu geodetów uprawnionych - tak nazywamy osoby, które mają uprawnienia i wykonują pomiary oraz prace geodezyjnie. Żeby wszystkie pomiary były ważne, geodeta musi posiadać, odpowiednie uprawnia geodezyjne, które można dostać po egzaminie nadzorowanym przez Komisję do spraw Geodezji i Kartografii. Osoba, która zalicza egzamin, dostaje uprawnienia do realizacji celów w dziedzinie geodezji i kartografii oraz otrzymuje tytuł zawodowego geodety.

Geodeci i Kartografowie z Ursynowa nie tylko wytyczą w terenie zakres projektu oraz realizację budowlaną, ale będą również monitorować postępy przez cały okres inwestycji budowlanej. Ursynowscy geodeci również wykonują inwentaryzację podwykonawczą po skończeniu inwestycji, taka inwentaryzacja polega na zrobieniu końcowego pomiaru i sprawdzeniu go z projektem.

Geodeta z Ursynowa wykona również badania odkształceń budynków, a także regulacje stanu prawnego nieruchomości oraz inne prace geodezyjno-kartograficzne. Więc jeśli szukasz na Ursynowie Geodety, który posiada uprawnienia w pomiarach sytuacyjno-wysokościowych i zajmuje się kompleksową realizacją i inwentaryzacją, lub jeśli niezbędny Ci jest Geodeta wykonujący podziały gruntów i rozgraniczenia nieruchomości, a także sporządzający dokumentacje do celów prawnych, albo niezbędny Ci jest Geodeta wykonujący pomiary podstawowe, obsługujący inwestycje budowlane, a także zajmujący się geodezyjnym urządzaniem terenów leśnych i rolnych skorzystaj z usług geodety uprawnionego z Ursynowa.

Firmy zajmujące się usługami w zakresie geodezji i kartografii na terenie dzielnicy Ursynów, oferują:

  • Geodezyjna obsługa inwestycji - kompleksowa obsługa wszystkich czynności geodezyjnych wykonywanych przy realizacji każdego rodzaju inwestycji.

  • Usługi kartograficzne - kompleksowe usługi z zakresu kartografii, czyli przygotowywanie map do celów prawnych i celów projektowych oraz pozostałe czynności związane z opracowaniami geodezyjnymi i kartograficznymi.

  • Podziały nieruchomości i działek - wszystie prace dotyczące wydzielenia i podziałów nieruchomości oraz działek.

  • Wznowienia punktów granicznych - kompleksowe prace w zakresie wznowienia punktu granicznego.

  • Wytyczenia - przyłączy oraz budynków mieszkalnych i przemysłowych.

  • Pomiary powykonawcze - profesjonalne pomiary powykonawcze działek, budynków i uzbrojenia terenu.

  • Pozostałe prace geodezyjne - wszystkie inne prace związane z geodezją i kartografią.


Zastanawia Cię, jaki jest koszt wynajęcia Geodety na Ursynowie?
Cena wynajęcia geodety zależy od rodzaju usługi, ceny zaczynają się od 50 złotych a kończą na 1500 złotych.

Ile kosztuje mapa do celów projektowych wykonywana przez geodetów z Ursynowa?
W zależności od wielkości i rodzaju gruntu ceny są od 80 zł a 150 zł.

Ile kosztuje sprawdzenie granic działki na Ursynowie?
Sprawdzenie granic działek to koszt około od 800 złotych do 1200 złotych.

Ile kosztuje tyczenie budynku w dzielnicy Ursynów?
Koszt tyczenia budynków to koszt od 1200 złotych do 1600 złotych.

Jaki jest koszt mapy do celów projektowych na Ursynowie?
Koszt wykonania map do celów projektowych to cena od 1400 złotych do 1900 złotych.

Jaki jest koszt wznowienia granic działki na Ursynowie?
Wznowienia granic działki kosztuje od 1000 złotych do 1800 złotych.

Ile kosztuje podział działki u geodetów z Ursynowa?
Cena podziału działki zależy od wielu prac, ale koszt jest od 200 złotych do 400 złotych.

Podsumowując, jaki jest koszt usług Geodety i Kartografa z Ursynowa? Cena zależy od wielu aspektów, od rodzaju usługi, powierzchni, rodzaju gruntu, najlepiej samemu dowiedzieć się o cenę w ursynowskich firmach geodezyjnych. A wykaz geodetów świadczących swoje usługi na terenie dzielnicy Ursynów znajdziesz w naszym Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin