KWIACIARNIE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje szereg kwiaciarni. Bukiety kwiatowe z róż, tulipanów, gerbery, anthurium, lilli, goździka, kwiaty na ślub, kwiaty doniczkowe, wiązanki pogrzebowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują kwiaciarnie zlokalizowane na terenie Ursynowa. Kwiaciarnia blisko Ciebie? Kompozycje kwiatowe do domu? Poczta kwiatowa? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
ul. Wańkowicza 1 lok.U302-796 Warszawa
tel.22 648 65 02
Nasza Kwiaciarnia jest dla wielu osób miejscem pełnym zieleni, wprowadzającym w bajeczny świat, który daje chwile wytchnienia od codziennego zgiełku. Rośliny zachwycają barwami i zapachem. Sprowadzamy je z całego świata.
ul. Pod Lipą 1 02-798 Warszawa
tel.22 648 00 54
Nasza kwiaciarnia oferuje profesjonalną i kompleksową sprzedaż kwiatów. Oferujemy bukiety okolicznościowe, wiązanki ślubne, wyroby pogrzebowe, dekoracje i aranżacje wnętrz. Wykonujemy dostawy kwiatów pod wskazany adres.
9992
Zamiłowanie do kwiatów jest z ludzkością od wieków, gdy Ursynów powstawał w latach dziewięćdziesiątych, razem z nim powstawały kwiaciarnie, które oferowały mieszkańcom naszej dzielnicy kwiaty cięte i doniczkowe. Dzisiaj mamy w kwiaciarniach ogromny wybór od pięknych kompozycji i bukietów kwiatowych do usługi poczty kwiatowej i wysyłanie zamówionych kwiatów pod drzwi.

W kwiaciarniach na Ursynowie spotkają Państwo prawdziwych ekspertów od kwiatów, którzy przywiązują wagę do elegancji i stylizacji. Oferują kompleksowe usługi aranżacji kwiatów w bukiety i kompozycje kwiatowe, doradzą, jak okazać wsparcie komponując wyciszony kolorystycznie wieniec pogrzebowy, doradzą jaki bukiet kwiatowy będzie najlepszy na urodziny, jaki na ślub, a jaki na zaręczyny. Pomogą zaaranżować dom kwiatami, a nawet wyślą zamówienie pod wskazany adres, jako poczta kwiatowa.

Potrzebujesz prezentu na święta lub specjalną okazję? Znajdź wspaniałe aranżacje kwiatowe na urodziny, spraw idealny prezent kwiatowy żonie na rocznicę ślubu, zaskocz dziewczynę idealnym bukietem walentynkowym i zrób przyjemność mamie, wysyłając jej kwiaty na Dzień Matki. Kwiaty pokazują, że się docenia drugą osobę, że pamięta i chce zrobić przyjemność. Przepiękne kwiaty, prosto z lokalnej kwiaciarni na terenie Ursynowa.

Czy wiesz, że dzięki kwiatom możesz zmniejszyć codzienny stres i zmęczenie? W rzeczywistości nic tak nie poprawia nastroju, jak bukiet pięknych, świeżych kwiatów. Chociaż kwiaty daje się przeważnie na specjalne okazje, należy je również doceniać, podziwiać i cieszyć się nimi codziennie. To naprawdę fascynujące, jak patrzenie na świeże, ścięte kwiaty może z łatwością poprawić Twój nastrój. Teraz możesz powiedzieć sobie, że w kwiaciarniach za Ursynowa nie tylko możesz zaopatrzyć się w ulubione kwiaty, ale także dzięki nim będziesz w lepszym nastroju.

W ursynowskich kwiaciarniach pracują wykwalifikowani floryści, a kim jest florysta?
Florysta to osoba, która zna się na układaniu kwiatów, łączeniu je w bukiety, układania i sprzedaży. Kwiaciarnia i florystyka są ze sobą połączone. Floryści mają dużą wiedzę na temat tworzenia kompozycji kwiatowych w wazonach, koszach lub innych pojemnikach, a także na temat tworzenie bukietów i kompozycji z ciętych kwiatów, traw ozdobnych i innych materiałów roślinnych.

Pierwsze kwiaciarnie powstały w Holandii pod koniec XIX wieku. W tym czasie kwiaciarnie posiadały również małe szklarnie, w których sprzedawano kwiaty. Kwiaty sprzedawane w kwiaciarniach zazwyczaj reprezentują odmiany modne i będące na czasie, na które jest zapotrzebowanie w danym okresie. Chociaż są również kwiaty, które takie zapotrzebowania mają od zawsze (róże, tulipany, słoneczniki).

Kwiaciarnie funkcjonujące w dzielnicy Ursynów oferują:

  • Kwiaty cięte- bardzo duży wybór kwiatów, w tym Lilie, Róże, Gerbery, Goździki, Margaretki, Słoneczniki oraz Tulipany.

  • Bukiety mieszane - na urodziny, imieniny, na Dzień Kobiet czy dla zakochanych.

  • Poczta kwiatowa - usługi dostarczenia prezentów kwiatowych pod same drzwi dla wybranej osoby.

  • Wieńce i wiązanki - bardzo duży wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych.

  • Kwiaty doniczkowe - bardzo duży wybór kwiatów doniczkowychm idealnych do domu jako dekorację.


Jaka jest cena bukietów Panny Młodej w kwiaciarniach zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Ursynów?
Ceny bukietu dla Panny Młodej są zależne od wielkości i rodzaju, ceny zaczynają się od około 230 złotych.

Ile kosztuje wystrój sali weselnej przez florystkę z kwiaciarni na Ursynowie?
Wystrój sal weselnych w kwiaty zależy od koncepcji florysty kwiatowego, od rodzajów bukietów i ich ilości. Ceny zaczynają się od około 10 złotych za jednego kwiatka przy dekoracji stołu, poprzez około 130 złotych za kompozycje kwiatowe wolnostojące, aż do około 400 złotych za dekorację ołtarza.

Jaka jest cena wieńca pogrzebowego w kwiaciarniach na terenie Ursynowa?
Ceny wieńców pogrzebowych są uzależnione od rodzaju wieńca i jego wielkości, ceny zaczynają się od około 230 złotych za wieniec mały, poprzez około 280 złotych za wieniec średni, aż po 350 złotych i więcej za wieniec duży.

Jaka jest cena za dowóz kwiatów pocztą kwiatową w kwiaciarniach na Ursynowie?
Ceny dowozu kwiatów i poczty kwiatowej zależą od wielkości i rodzaju zamówionych kwiatów, ceny dowozu zaczynają się od około 12 złotych w górę.

Ile kosztuje aranżacja kwiatami balkonów i mieszkań w ursynowskich kwiaciarniach?
Cena aranżacji balkonu i mieszkania kompozycjami kwiatowymi ustala się indywidualnie z florystą na spotkaniu i obejrzeniu terenu. Ceny zaczynają się od około 130 złotych i wyżej za wizytę florysty.

Ile kosztują kosze kwiatowe w kwiaciarniach na terenie Ursynowa?
Ceny koszy kwiatowych zależy od rodzaju kosza, jego wielkości i rodzaju kwiatów, ceny zaczynają się od około 100 złotych do około 200 złotych i więcej.

Podane ceny kwiatów i usług w kwiaciarniach zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Ursynów są szacunkowe, mogą się różnić z cenami w innych kwiaciarniach, ze względu na to, że dokładny cennik kwiaciarni zależy od rodzaju kwiatów, wielkości zamówienia, kosztów dostawy, czasu pracy i wielu innych dodatków.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin