GABINETY STOMATOLOGICZNE - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg gabinetów stomatologicznych, w których pracują wykwalifikowani lekarze stomatolodzy. Stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, profilaktyka, profesjonalne czyszczenie zębów, protetyka stomatologiczna, endodoncja-leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, chirurgia plastyczna zęba, przeglądy stanu jamy ustnej, wybielanie zębów, implanty renomowanych światowych systemów, usuwanie kamienia, piaskowanie i lakierowanie zęba, korony protetyczne, ortodoncja to tylko ułamek oferty gabinetów stomatologicznych zlokalizowanych na terenie Mokotowa. Gabinet stomatologiczny w Twojej okolicy? Dentysta dziecięcy? Leczenie zębów? Nie musisz już szukać daleko.
 
ul. Bruna 2/1 obok Zielonej Gęsi
05-591 Warszawa
tel.kom.605 684 794
tel.22 825 57 35
Zapraszam do korzystania z naszych usług stomatologicznych i protetycznych, TAKŻE U PACJENTA W DOMU, DOMACH OPIEKI, HOSPICJACH itp.. Wykonujemy również naprawy protez OD RĘKI w gabinecie. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia zawodowego z PEŁNĄ OFERTĄ PROTETYCZNĄ I STOMATOLOGICZNĄ. Zapraszamy Klientów z Mokotowa oraz całej Warszawy i okolic. W TRYBIE PILNYM WYKONUJEMY WSZELKIE TYPY PROTEZ.
MILKODENT
ul. Wiśniowa 40b lok.P-7 Warszawa
tel.kom.602 212 855
OPTIMA Centrum Dentystyczne
al. Niepodległości 32/34 Warszawa
tel.22 843 58 85
8604
Technika i nauka przez tysiąclecia starały się pomóc ludziom w leczeniu zębów, aby zapewnić im odpowiednią wygodę. W starożytności również występowały problemy z zębami, pomimo braku słodyczy. Wiedzieli, że dużą rolę przy niwelowaniu późniejszego bólu jest zapobieganie, a więc dbanie o odpowiednią higienę jamy ustnej.

Znane postacie historyczne takie jak Arystoteles czy Hipokrates byli dzisiejszymi odpowiednikami dentystów, czyli leczyli zęby innym. Lata XVIII oraz XIX wieku to przełomowe lata w dziedzinie dentystyki. Wynaleziono wtedy fotele dentystyczne oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania tego zawodu, można powiedzieć, że były to pierwsze odpowiedniki dzisiejszych gabinetów stomatologicznych.

W tamtym okresie uświadomiono sobie, że są różne choroby zębów, wymyślono wtedy również techniki ich leczenia. W obecnych czasach wiemy, że zęby człowieka to ważny szczegół układu trawienia, służą do rozdrabiania pokarmu, pełnią zatem ważną rolę w naszym życiu. Piękne uzębienie jest również naszym dodatkowym atutem, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Trzeba o nie dbać i regularnie badać.

Idealnym miejscem do tego jest gabinet stomatologiczny. Każdy z nas miał choć raz chore zęby, oczywistym rozwiązaniem w tej sytuacji było udanie się do dobrego dentysty, który uleczył ból wynikający z próchnicy, bądź zapalenia. Dentyści mają różne specjalizacje, zatem nie tylko leczą, ale również prostują problematyczne, krzywe zęby. Takich specjalistów nazywamy ortodontami. Technik protetyk natomiast tworzy dla nas idealne zęby, które nie tylko mają wyglądać, ale również spełniać swoją funkcję.

Jeśli poszukują Państwo idealnego gabinetu stomatologicznego w Warszawie w okolicach dzielnicy Mokotów to świetnie się składa. Przy wyborze na naszym Portalu odpowiedniej dzielnicy, w tym przypadku na Mokotowie, znajdą Państwo w ofercie najlepszych specjalistów, którzy udzielą fachowej i taniej obsługi. Na Naszym Portalu znajdą Państwo nie tylko mokotowskich stomatologów zajmujących się leczeniem zębów, ale również protetyków i ortodontów.

Jaka jest cena badania jamy ustnej w gabinecie stomatologicznym na terenie Mokotowa?
Ceny konsultacji stomatologicznej zaczynają się od około 80 złotych do nawet 200 złotych i więcej. Z reguły przy konsultacji w tej cenie dostajemy wydruk z dalszym planem leczenia zębów.

Ile kosztuje leczenie kanałowe zębów w gabinetach stomatologicznych na Mokotowie?
Ceny leczenia kanałowego są uzależnione od ilości leczonych zębów i dodatkowych usług, ceny zaczynają się od około 500 złotych za leczenie jednego kanału zęba, poprzez około 700 złotych za leczenie dwóch kanałów w zębie, aż do około 1000 złotych i więcej za leczenie zębów z czterema kanałami.

Jakie są ceny usług stomatologicznych dla dzieci u dentysty w Dzielnicy Mokotów?
Ceny są uzależnione od rodzaju usługi i choroby zęba, ceny zaczynają się od około 50 złotych za założenie opatrunku na ząb, poprzez około 120 złotych za wyrwanie zęba mlecznego, aż do około 180 złotych za wypełnienie kolorowe w zębach mlecznych.

Ile kosztuje wybielanie zębów w mokotowskim gabinecie dentystycznym?
Wybielanie zębów zależy od stanu zębów i metody wybielania, ceny za wybielanie zębów zaczynają się od około 120 złotych za wybielenie martwego zęba, poprzez około 700 złotych za wybielanie nakładowe, do około 1300 złotych i więcej za wybielanie zębów specjalnymi preparatami.

Jaka jest cena usług protetycznych w gabinetach na Mokotowie?
Cena usługi protetycznej jest uzależniona od rodzaju i czasu pracy, cena zaczyna się od około 100 złotych za koronę tymczasową, poprzez około 1200 złotych za koronę licowaną z porcelany, do około 2000 złotych i więcej za protezę szynową.

Ile kosztują implanty w gabinetach stomatologicznych na Mokotowie?
Koszt implantów zaczyna się od około 2000 złotych i więcej.

Podany cennik usług stomatologicznych i protetycznych na Mokotowie jest szacunkowy, ponieważ ceny zależą w bardzo dużym stopniu od rodzaju usługi, spędzonego czasu i wielu innych aspektów. Proponujemy zapoznać się z kilkoma ofertami i wybrać dentystę, który najbardziej nam odpowiada cenowo.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin