SERWISY KOMPUTEROWE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg serwisów komputerowych zajmujących się naprawą i modernizacją komputerów. Odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów, instalacje systemów operacyjnych, konfiguracje systemów, wymiana zepsutych części komputerowych to tylko ułamek usług serwisów komputerowych zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Osobisty komputer ma wirusa? Szukasz pogotowia komputerowego? A może chcesz rozbudować komputer lub wymienić niektóre części? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
10750
Szukasz na Ursynowie serwisu komputerowego? Masz awarię komputera i nie wiesz, gdzie udać się po szybką pomoc? Nasz Portal ma wszystkie informacje odnośnie lokalizacji punktów naprawy. Nie musisz już szukać daleko.

Prawie w każdym mieszkaniu możemy znaleźć komputer. Ciężko wyobrazić sobie życie, bez tego sprzętu. Służy nam zarówno do pracy, szkoły, ale także do spędzania wolnego czasu. Możemy na nim grać, słuchać muzyki, oglądać bajki z dziećmi, rysować, wyszukiwać ciekawe informacje. A co jeśli nasz laptop ulegnie uszkodzeniu? Z pomocą przychodzą serwisy komputerowe! W Warszawie, w rejonach ursynowskich znajdziesz wiele punktów, zajmujących się naprawami.

Komputer jest głównym narzędziem pracy dla wielu z nas. Patrząc na typowe prace biurowe bądź księgowe, możemy powiedzieć, że obecnie wszystko zostało skomputeryzowane. Nie mamy już w biurach odręcznie pisanych dokumentów, wyliczeń. To wszystko za nas robi komputer. Jednak tak jak inne sprzęty, może ulec awarii. Jeżeli pracujemy w firmie, zazwyczaj mamy na miejscu informatyków, którzy postarają się zająć usterką.

A co, jeżeli nasza praca ma charakter zdalny? Gdzie szybko i sprawnie naprawić sprzęt? Dobry serwis komputerowy w dzielnicy Ursynów z pewnością ci pomoże! Do ich codziennych zadań należy naprawa komputerów stacjonarnych, jak i naprawy laptopów.

Często korzystając z laptopa mamy w pobliżu coś do picia. Pracę umila nam kawa, herbata. Nie jest to bezpieczne, ponieważ zalanie komputera grozi awarią. A co, jeśli jesteś w trakcie pisania ważnego dokumentu, tworzenia wyliczeń albo księgowania, i nagle zalejesz klawiaturę? Ktoś nagle zadzwoni do drzwi, albo twój telefon wyda gwałtowny dźwięk, a ty wystraszysz się i wylejesz napój?

Natychmiast odłącz go od prądu! Kolejnym krokiem jest obrócenie komputera do góry nogami, aby woda mogła ściekać, a nie wlatywać w głąb elektroniki. A potem koniecznie zadzwoń do ursynowskiego serwisu komputerowego! Otrzymasz fachową pomoc w dobrej cenie.

Odwiedź Nasz Portal i sam sprawdź, gdzie na terenie Ursynowa znajdziesz serwis komputerowy. Skorzystaj z jego usług w razie awarii, i ciesz się sprzętem na lata.

Serwisy komputerowe funkcjonujące na terenie dzielnicy Ursynów oferują swoim klientom:

  • Archiwizacja danych - zapisywanie danych na nośnikach - karty pamięci, płyty DVD lub w chmurze na prywatnym koncie.

  • Konfiguracje internetowe - kompleksowe konfiguracje komputera z siecią internetową, zarówno bezprzewodową, jak i siecią WiF-i. W tym konfiguracje i instalcje routerów, wgrywanie sterowników i podłączanie internetu.

  • Modyfikacja komputerów - ulepszanie parametrów komputerowych, dokładanie pamięci RAM, wymiany procesorów i kart graficznych na nowsze.

  • Naprawy komputerów - szeroka oferta naprawy i konserwacji komputerów stacjonarnych PC oraz laptopów, notebooków i macboków. A w tym wymiany kart graficznych, zasilaczy i pamięci RAM, czyszczenie wiatraczków i całego wnętrza oraz procesorów.

  • Naprawy systemów opercyjnych - takich jak Windows, Linux, MacOs, reinstalacja i wgrywanie na czysty dysk, konserwacja systemów, sprawdzanie spójności danych oraz aktualizacje sterowników i oprogramowania.

  • Neutralizacja wirusów - kompleksowe sprawdzenie komputera pod kątem wirusów komputerowych oraz zneutralizowanie go i całkowite usunięcie.

  • Odzyskiwanie danych - z uszkodzonych partycji dysków twardych oraz kart pamięci.

  • Optymalizacje sprzętu komputerowego - konserwacja sprzętu w celu przyśpieszenia pracy komputera i szybszego uruchamiania gier i programów.

  • Składanie komputerów na zamówienie - według specyfikacji klienta i przeznaczenia do czego ma służyć komputer.


Jaka jest cena serwisu komputera stacjonarnego na terenie dzielnicy Ursynów?
Ceny serwisu komputerów stacjonarnych zaczynają się od około 25 złotych za wymianę dysku twardego, poprzez około 60 złotych za wymianę procesora, aż do około 150 złotych za wymianę płyty głównej.

Ile kosztuje naprawa laptopa w serwisie komputerowym z Ursynowa?
Koszt naprawy laptopa zaczyna się od około 40 złotych za wymianę dysku twardego, poprzez około 100 złotych za wymianę układu chłodzenia, aż do około 110 złotych za wymianę klawiatury.

Jaka jest cena optymalizacji komputera w serwisach z terenu Ursynowa?
Ceny prac optymalizacyjnych w komputerze zaczynają się od około 50 złotych do nawet 200 złotych.

Ile kosztuje instalacja systemu operacyjnego do komputera w ursynowskim serwisie?
Koszt instalacji systemów operacyjnych zaczyna się od około 100 złotych za instalację systemu Windows, do około 200 złotych za instalację systemu Linux.

Ile kosztuje odzyskanie danych z uszkodzonego dysku w serwisie komputerowych z Ursynowa?
Koszt odzyskania danych z uszkodzonego elementu zależy od stopnia uszkodzenia, zaczyna się od około 80 złotych do nawet 8 000 złotych.

Jaki jest koszt wymiany zasilacza przez serwis komputerowy zlokalizowany na Ursynowie?
Koszt wymiany zasilacza zaczyna się od około 50 złotych w górę.

Powyższy cennik usług w serwisach komputerowych an terenie dzielnicy Ursynów jest orientacyjny i w rzeczywistości może się różnić.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin