PIZZERIE - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów istnieje wiele pizzerii, w których można zjeść lub telefonicznie zamówić pizze. Pizza na grubym i cienkim cieście, pizza margherita, funghi, napolitana, capricciosa, peperoni, calabrese, pizza wegetariańska, wiejska, hawajska, farmerska, diabelska, frutti di mare, meksykańska, calzone, parmeńska to tylko część oferty pizzerii zlokalizowanych na terenie Mokotowa. Pizzeria z dostawą na telefon? Pizzerie w twojej okolicy? Nie musisz już szukać daleko.
PIZZERIA FIRST
al. Lotników 15 Warszawa
tel.22 499 11 66
2895
Z pewnością niejednokrotnie marzyli Państwo o zjedzeniu pysznej pizzy prosto z pieca. Jeżeli poszukują Państwo najlepszych pizzerii na warszawskim Mokotowie, oferujących smaczne i tanie pizzy to zapraszamy do przejrzenia ofert na naszej stronie.

Zrobienie pizzy może wydawać się Państwu proste, jednakże na smaczną pizzę składa się kilka istotnych elementów. Przede wszystkim wysokiej jakości produkty takie jak mąka czy przyprawy. Również świeże warzywa, sery czy mięso decydują o smaku dania.

O pizzerii dobrze świadczy, jeśli ciasto będzie wyrabiane na miejscu. Ponadto w pizzerii powinni być zatrudnieni kucharze, którzy rozróżniają pizzę rzymską od neapolitańskiej. Przy wyborze odpowiedniego lokalu warto, aby zwrócili Państwo uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim lokal powinien oferować różne rodzaje pizz w zależności od osobistych preferencji i diety ich klientów. Większość lokali oferuje pizze tradycyjne, wegetariańskie, na słodko czy z owocami morza.

Różnorodne menu to także gwarancja ponownego przyjścia klientów, ponieważ będą oni mieli pewność, że zawsze spróbują czegoś nowego. O miłych chwilach spędzonych w pizzerii decyduje także klimat lokalu, dzięki któremu jedzenie pizzy staje się przyjemnością. Warto również by sprawdzili Państwo czy pizzeria oferuje możliwość dowozu jedzenia oraz, czy jest ona szybka, ponieważ nikt nie zadowoli się zimną pizzą przywiezioną po kilku godzinach.

Dobrze jest, aby posiadali Państwo sprawdzoną mokotowską pizzerię. W lokalu będą mogli Państwo spędzić miłe chwile z przyjaciółmi, zorganizować przyjęcie dla dziecka i udać się tam, gdy będzie Państwu brakować weny do gotowania. W dzielnicy Mokotów znajdą Państwo wiele pizzerii oferujących smaczne, pachnące pizze w dobrej cenie. Mokotowskie pizzy oczarują Państwa pod każdym względem.

Ile kosztuje pizza Margherita w pizzeriach na Mokotowie?
Ceny pizzy Margherita jest uzależniona od jej wielkości i danej pizzerii, ceny zaczynają się od około 23 złote za średnią pizzę, przez około 30 złotych za dużą i aż do około 60 złotych za największą.

Jaki jest koszt pizzy Capriciossa w pizzeriach działających w Dzielnicy Mokotów?
Koszt pizzy Capriciossa zależy od wielkości i pizzerii, w której zamawiamy. Cena zaczyna się od około 27 złotych za średnią pizzę, przez około 37 złotych za dużą i aż do około 65 złotych za największą.

Jaka jest cena pizzy pepperoni w pizzerii na terenie Mokotowa?
Cena za pizzę Pepperoni uzależniona jest od grubości ciasta i wielkości pizzy. Ceny zaczynają się od około 28 złotych za średnią pizzę, poprzez około 38 złotych za dużą pizzę i około 60 złotych za największą.

Ile trzeba zapłacić za pizzę Frutti di mare w mokotowskich pizzeriach?
Cena pizzy Frutti di mare zaczyna się od około 31 złotych za średnią pizzę, około 41 złotych za dużą i około 70 złotych za największą.

Jaki jest koszt pizzy Hawajskiej w pizzerii na Mokotowie?
Koszt pizzy Hawajskiej zaczyna się od około 28 złotych za średnią pizzę, poprzez 38 złotych za dużą i około 62 złote za największą.

Jaka jest cena pizzy Salami w pizzerii zlokalizowanej na terenie Mokotowa?
Cena pizzy Salami zaczyna się od około 30 złotych za średnią, poprzez 40 złotych za dużą i około 63 złote za największą.

Powyższy cennik rodzajów pizz jest przykładowy, ponieważ każda pizzeria działająca na terenie Dzielnicy Mokotów ma swój własny cennik uzależniony od wielkości zamówienia, rodzaju pizzy, dokupionych dodatków, dostawy i wielu innych czynników. Proponujemy porównać kilka cenników i wybrać najbardziej atrakcyjny cenowo.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin