LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - ŻOLIBORZ

W dzielnicy Żoliborz działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy, rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Żoliborza. Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10
Proponujemy zabiegi z kierunku fizykoterapii, fizjoterapii, krioterapii, kinesiotapingu oraz leczenia łąkotki, naderwań wiązadeł a także pozostałych problemów z kolanami oraz pozostałych zabiegów medycznych. Specjalnością naszej przychodni jest Centrum rehabilitacji oraz Klinika ortopedyczna. Serdecznie zapraszamy zarówno sportowców amatorów, jak i zawodowców z dzielnicy Żoliborz do korzystania z wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy. Od samego początku jesteśmy liderem w diagnostyce urazów ortopedycznych oraz przywracaniu do pełnej sprawności po urazach.
 
ul. Elbląska 14
01-737 Warszawa
tel.22 737 50 50
Lekarze, współpracujący z naszą przychodnią mają bardzo duże doświadczenie i praktyki w najlepszych warszawskich szpitalach. Dzięki ich wiedzy, podejściu do pacjentów i doświadczenia do tej pory pomogliśmy już nawet kilku tysiącom osób korzystających z oferty naszej przychodni. Są to zarówno mieszkańcy dzielnicy Żoliborz, jak i mieszkańcy pozostałych obszarów Warszawy, a nawet okolic. Naszym niewątpliwym atutem jest również sprzęt medyczny, zawsze nowoczesny, dzięki, któremu w szybki sposób możemy zdiagnozować naszego pacjenta.
 
ul. Kochanowskiego 45 lok.2
01-864 Warszawa
tel.22 404 04 16
Zapraszamy do naszej przychodni prywatnej pacjentów z Żoliborza. Wyróżniamy się dużą specjalizacją, ponieważ wśród lekarzy, którzy przyjmują u nas, znajdziemy ginekologa, ortopedę, kardiologa, neurologa oraz wielu innych lekarzy.
ul. Szajnochy Karola 8
01-637 Warszawa
tel.22 116 68 00

Głównym celem działalności SPZZLO Warszawa-Żoliborz jest świadczenie usług zdrowotnych w zakresie opieki lekarskiej na terenie dzielnic Żoliborz. Nasza instytucja działa w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia.

ul. Elbląska 35
01-737 Warszawa
tel.22 116 68 00

Przychodnia przy ulicy Elbląskiej 35 to placówka medyczna, która oferuje szeroki zakres usług związanych z opieką lekarską. Głównym obszarem działalności jest Podstawowa Opieka Zdrowotna dla Dorosłych i opieka dla dzieci.

ul. Felińskiego Alojzego 8
01-513 Warszawa
tel.22 116 68 00

Przychodnia znajduje się w zabytkowym, trzykondygnacyjnym budynku na terenie Żoliborza, który po remoncie w 2014 roku odzyskał swoje pierwotne piękno. Wewnątrz znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych.

ul. Kochowskiego Wespazjana 4
01-574 Warszawa
tel.22 116 68 00

Przychodnia Specjalistyczna dla dzieci i młodzieży, znajduje się na terenie Żoliborza i jest to placówka lekarska, która oferuje usługi lekarskie najmłodszym pacjentom i jest w pełni dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

ALKAMED Przychodnia Prywatna
ul. Broniewskiego Władysława 23
Warszawa
tel.22 669 50 80
CENTRUM MEDYCZNE GAMMA
ul. Broniewskiego 3 Warszawa
tel.22 275 90 00
GABINET TERAPII I ROZWOJU DZIECKA ISTOTA
ul. Przasnyska 18A Warszawa
tel.kom.502 548 815
PORADNIA LEKARSKA dr Alicja Karney
ul. Rydygiera Ludwika 13
Warszawa
tel.22 633 10 33
PRZYCHODNIA LEKARSKA FELIŃSKIEGO
ul. Felińskiego Alojzego 8
Warszawa
tel.22 839 47 14
10018
Do lekarza chodzimy wtedy, kiedy czujemy się źle, ale warto korzystać z usług lekarza, również wtedy, kiedy chcemy zrobić badania profilaktyczne i sprawdzić stan swojego organizmu. Większość z nas jest przyzwyczajona do wizyt w przychodniach lekarskich na terenie Żoliborza, wtedy, kiedy coś nam dolega. Pojawiła się wysypka na naszym ciele? Szukamy kontaktu z najbliższym lekarzem dermatologii. Kiedy dokucza nam żołądek i od dłuższego czasu mamy problemy gastryczne zamawiamy w przychodni prywatnej wizytę u lekarza gastrologa. Kiedy mamy problemy z nerwami, czujemy się poddenerwowani, nie możemy spać, wtedy warto zasięgnąć opinii u lekarza neurologa. Jeśli natomiast uprawiamy czynnie sport i przytrafiła się nam kontuzja, warto zasięgnąć informacji o stanie zdrowia u lekarza specjalizującego się w medycynie sportowej. To tylko przykład kilku lekarzy, którzy przyjmują mieszkańców Żoliborza w przychodniach prywatnych.

Ludzkie ciało od początku istnienia było narażone na urazy, kontuzje i choroby. Na początku leczono ich naparami ziołowymi i okładami, a specjalizowali się w tym przeróżni uzdrowiciele i szamani, którzy byli pionierami dzisiejszych lekarzy. Żyjąc w dwudziestym pierwszym wieku, wystarczy nam zamówienie wizyty w jednej z przychodni prywatnych na Żoliborzu i jeszcze w ten sam dzień możemy udać się na konsultację lekarską. A jeśli nie chcemy wychodzić z domu, a potrzebujemy się skonsultować z lekarzem, możemy również zamówić konsultację lekarską online lub zamówić wizytę lekarza we własnym domu. Postęp techniki i nauki dał nam olbrzymie możliwości dbania o swoje zdrowie.

Przychodnie prywatne działające na terenie dzielnicy Żoliborz i pracujący w nich lekarze, mają bardzo dobrą opinię, wśród mieszkańców naszej dzielnicy. Są pomocni, służą wiedzą i starają się jak najbardziej pomóc pacjentom. Lekarz, który słucha i pomaga, wart jest zawsze każdej wydanej złotówki. W naszym Portalu prezentujemy wybranych lekarzy i przychodnie prywatne, nie tylko posiadające swoją lokalizację na terenie Żoliborza, ale również w innych rejonach Warszawy, ale oferujące swoje usługi mieszkańcom naszego obszaru. Korzystając z naszego Portalu, mogą Państwo zaoszczędzić sporo czasu i w szybki sposób znaleźć lekarza w swoim sąsiedztwie. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą wyszukają Państwo lekarza specjalistę, który jest niezbędny do zdiagnozowania właściwego problemu zdrowotnego.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin