PRZEDSZKOLA - OCHOTA

W dzielnicy Ochota istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Ochoty. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Opieńskiego Henryka
02-495 Warszawa
tel.kom.509 744 521

Jesteśmy nowoczesną i kameralną placówką, której celem jest wspieranie dzieci  we wszechstronnym rozwoju opartym na samodzielnym odkrywaniu świata i budzeniu ciekawości na otoczenie. Zapraszamy do przedszkola dzieci z Ochoty.

ul. Filipinki 6
02-207 Warszawa
tel.kom.605 589 177

Budynek przedszkola posiada przestronne i słoneczne sale dydaktyczne przystosowane tematycznie do danej grupy wiekowej, pozwalające na realizację zadań dydaktyczno - wychowawczych i opiekuńczych na najwyższym poziomie.

 
ul. Hynka 4A
02-149 Warszawa
tel./fax.22 868 22 23

Niepubliczne przedszkole Promyk jest przedszkolem katolickim, powstałym ponad 10 lat temu na terenie dawnej szkoły katechetycznej. W naszym przedszkolu prowadzimy także niepubliczny żłobek. Serdecznie zapraszamy.

 
ul. Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
tel.kom.660 902 901

Zapraszamy Dzieci z dzielnicy Ochota do grup żłobkowych i przedszkolnych w naszej placówce. W naszym przedszkolu dzieci poznają świat sportu, przyrody, zabawy i nauki. Oferujemy kompleksową ofertę edukacyjną dzieci.

5252
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin