CZĘŚCI SAMOCHODOWE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości części samochodowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w konkurencyjnych cenach. Części motoryzacyjne, filtry, hamulce, amortyzatory, sprzęgła, chłodnice, pompy paliwa, uszczelki, świece zapłonowe, drążki kierownicze, wahacze, łożyska, kierunkowskazy, reflektory, lampy samochodowe, zawieszenia silnika i skrzyń biegów, przekładnie, tłoki, uszczelki, panewki, pierścienie, alternatory to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują firmy zlokalizowane na terenie Ursynowa. Autoczęści? Nowe amortyzatory? Dzięki nam znajdziesz to czego szukasz w swojej okolicy.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
3270
Niezależnie czy szukasz części do samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, znajdziesz je w sklepach motoryzacyjnych zlokalizowanych w Dzielnicy Ursynów, które zajmują się sprzedażą detaliczną, zarówno części samochodowych, jak i pozostałych akcesoriów do wyposażenia samochodu.

Stan techniczny samochodu, podobnie jak każdej innej rzeczy pogarsza się podczas jego używania, elementy silnika i pozostałe części samochodowe znajdujące się na wyposażeniu ulegają zużyciu lub całkowitemu uszkodzeniu. Aby utrzymać samochód w jak najlepszym stanie, co również ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo jazdy, należy co jakiś czas sprawdzać stan techniczny i wymieniać części zamienne oraz materiały eksploatacyjne.

Szybko rosnąca liczba samochodów na Ursynowie idzie w parze z coraz większą sprzedażą części samochodowych. Dystrybucja części zamiennych odbywa się głównie za pośrednictwem autoryzowanych dealerów oraz licznych niezależnych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych.

W sklepach motoryzacyjnych na Ursynowie znajdą Państwo wysokiej jakości części i akcesoria samochodowe do wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, a także samochodów ciężarowych i dostawczych. Szukasz klocków hamulcowych do BMW? A może potrzebujesz reflektorów do Audi? Wymiana amortyzatorów w Fordzie? Zepsuta sprężarka klimatyzacji w Oplu? Wymiana zębatki układu kierowniczego w Skodzie? A może nowa skrzynia biegów do Mercedesa? Renowacja zawieszenia w Toyocie? Nowe amortyzatory do Volkswagena? Czy nowa pompa paliwowa do Volvo? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w sklepach z częściami samochodowymi zlokalizowanymi na Ursynowie.

Sklepy motoryzacyjne na Ursynowie oferują części samochodowe zarówno nowe, znanych producentów, jak również ich zamienniki, które są dużo tańsze, ale często gorszej jakości wykonania. Oferują również części w pełni sprawne, ale używane, które mają krótszą gwarancję. Niektóre sklepy z częściami samochodowymi na terenie Ursynowa, mają w swojej ofercie także regeneracje podzespołów samochodowych.

Każda część samochodowa musi być oznaczona:

  • Symbol O – oznacza części samochodowe oryginalne

  • Symbol Q - oznacza części oryginalne pozostałe (czyli części oryginalne dystrybuowane przez producentów bez pośrednictwa koncernów samochodowych)

  • Symbol P - oznacza części samochodowe porównywalnej jakości z oryginalnymi (tak zwane zamienniki, czyli części nieoryginalne, ale zgodne z oświadczeniem producenta, mające porównywalną jakość)

  • Symbol Z – oznacza części samochodowe jako zamienniki zwykłe (są to części nieoryginalne, które nie mają oświadczenia ani statusu porównywalnej jakości).


Jaka jest cena części samochodowych w sklepach motoryzacyjnych na Ursynowie?
Części samochodu zależą w dużej mierze od rodzaju części samochodowej, od marki i modelu samochodu, od tego, czy część będzie nowa, czy używana, a także od sklepu, który takie części oferuje. Ceny zaczynają się od 2 złotych za uszczelkę do drzwi samochodowych, poprzez 150 złotych za końcówkę drążka kierowniczego, aż po kilka tysięcy za silnik samochodowy.

Ile kosztuje tarcza hamulcowa w sklepie na terenie Ursynowa?
Ceny tarcz hamulcowych zaczynają się od około 200 złotych dla Skody Octavii, poprzez około 250 złotych dla Volkswagena Golfa, a kończą nawet na 500 złotych dla Opla Astry.

Jaka jest cena amortyzatora w sklepach z częściami samochodowymi Dzielnicy Ursynów?
Koszt amortyzatora przedniego zaczyna się od 300 złotych dla Mercedesa, poprzez 320 złotych dla Toyoty Yaris i kończąc na około 500 złotych dla Forda Focusa.

Ile trzeba zapłacić za tłumik w ursynowskich sklepach motoryzacyjnych?
Ceny tłumików zaczynają się od około 650 złotych dla Toyoty Auris, poprzez około 900 złotych dla Skody Rapid, aż do około 1200 złotych dla Forda Focusa.

Jaka jest cena chłodnicy samochodowej w sklepach na Ursynowie?
Ceny chłodnicy samochodowej zaczynają się od około 800 złotych w Skodzie Octavia i Rapid, aż do 1400 w Kia Cee i Toyocie Corolli.

Powyższe ceny części, są cenami przykładowymi, z tego względu, że części dzielą się na nowe i używane, na zamienniki i oryginalne, a w końcu przeznaczone dla danego samochodu osobowego, ciężarowego i dostawczego oraz jego marki. Dlatego najlepiej zorientować się w kilku sklepach, jaka jest cena i wybrać najkorzystniejszą dla Państwa. Wykaz sklepów z częściami samochodowymi działającymi na terenie Dzielnicy Ursynów, prezentujemy w naszym Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin