SZYBY SAMOCHODOWE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się sprzedażą i montażem wysokiej jakości szyb samochodowych w konkurencyjnych cenach. Szyby dla samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i autobusów, szyby przednie bezbarwne, szyby tylne ogrzewane i nieogrzewane, szyby boczne, szyby przyciemniane, szyby laminowane, z filtrem UV, elektrochromowe, akustyczne to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Ursynowa. Szyby antyodblaskowe? Szyby klejone? Montaż szyby na poczekaniu? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w Twojej okolicy.
 
al. Wilanowska 228
02-730 Warszawa
tel.22 853 39 06
tel.kom.600 954 895
Zajmujemy się sprzedażą i naprawą szyb (w tym ogrzewanych) do samochodów osobowych i busów oraz montażem i naprawą odprysków i pęknięć i sprzedażą lusterek samochodowych. Oferujemy fachową pomoc Klientom z Ursynowa.
2707
Pękła Ci szyba przednia w samochodzie? A może chcesz założyć przyciemniane szyby? W naszym Portalu prezentujemy wykaz firm zajmujących się sprzedażą, montażem, wymianą i przyciemnianiem szyb samochodowych na terenie Dzielnicy Ursynów, zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych, jak również autobusów i ciągników.

Samochód ma na swoim wyposażeniu szyby przednie, szyby boczne i tylne oraz jeśli dany model posiada szyby dachowe. Prawie wszystkie nowe samochody posiadają automatyczne podnoszenie i chowanie samochodowych szyb bocznych, umożliwia to silnik elektryczny, w starszych modelach opuszczanie szyb samochodowych odbywa się ręcznie, za pomocą korbki przymocowanej do drzwi. Przednia szyba samochodu odpowiada za właściwą widoczność na drodze, do niej zamontowane są wycieraczki, które ją oczyszczają.

Tylna szyba samochodowa jest wykonana ze szkła hartowanego, różni się to od przedniej szyby, która jest wykonana ze szkła laminowanego. Większość szyb samochodowych jest utrzymywana na miejscu za pomocą prowadnic szyb. Po rozbiciu tylna szyba może zostać wymieniona zgodnie ze specyfikacjami oryginalnej szyby pojazdu. Szyby samochodowe zrobione ze szkła hartowanego są nawet cztery razy mocniejsze od zwykłych szyb, dlatego też takie szyby zapewniają bezpieczeństwo kierowcom i pasażerom w razie stłuczenia szyby.

Mając stłuczoną szybę w samochodzie, porozmawiaj z fachowcami, którzy zajmują się naprawą i wymianą szyb samochodowych na Ursynowie, czy lepiej będzie naprawić pękniętą szybę, czy wymienić ją na nową. Przednie szyby samochodowe mają jeszcze jedną zaletę, ponieważ odbijają nawet do 95 procent szkodliwych promieni słonecznych.

Serwisy szyb samochodowych na terenie Ursynowa mają w swojej ofercie montaż szyb do samochodu, naprawę szyby samochodowej, przyciemnianie szyb, naprawę szyby w lusterku i folie okienne do samochodu. Wybierając jeden z serwisów szyb samochodowych na terenie Ursynowa, możesz być pewien, że szyba zostanie wymieniona przez wykwalifikowanych monterów, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności.

Jeszcze ważna rada, jeśli masz małe pęknięcie w szybie, nie zwlekaj z nim, ponieważ przy takiej usterce jest możliwość naprawy szyby samochodowej, im dłużej zwlekasz z naprawą, tym większe będzie pęknięcie i w pewnym momencie może nie być możliwa naprawa, tylko zostanie wymiana na nową.

Firmy oferujące sprzedaż, montaż i wymianę szyb samochodowych na terenie dzielnicy Ursynów, proponują swoim klientom:


  • Sprzedaż szyb samochodowych - szyby przednie, tylne, boczne oraz szyberdachy do każdej marki i modelu samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów i busów.

  • Montaż szyb samochodowych - wkładanych i na uszczelki.

  • Naprawa szyb pojazdowych - naprawa odprysków i pęknięć.


 
Jaka jest cena wymiany szyby samochodowej przedniej w serwisie na Ursynowie?
Cena wymiany przednich szyb samochodowych zależą od rodzaju szyby, od rodzaju samochodu i indywidualnych cen serwisu, ceny zaczynają się od około 110 złotych u samochodów osobowych, poprzez około 150 złotych u samochodów dostawczych, aż do nawet 500 złotych i wyżej u samochodów ciężarowych.

Ile kosztuje montaż szyby samochodowej bocznej w Dzielnicy Ursynów?
Montaż samochodowych szyb bocznych zaczyna się od około 80 złotych u samochodów osobowych, poprzez około 100 złotych u samochodów dostawczych, aż do około 150 złotych u samochodów ciężarowych.

Jaki jest koszt montażu tylnej szyby samochodowej na terenie Ursynowa?
Cena montażu tylnych szyb samochodowych zaczyna się od około 100 złotych, aż do około 200 złotych.

Jaka jest cena naprawy szyby samochodowej na Ursynowie?
Cena naprawy szyb samochodowych zaczyna się od około 100 złotych, do około 180 złotych za jeden punkt pęknięcia, zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych.

Ile kosztuje przyklejenie lusterka wstecznego w serwisie zlokalizowanym w Ursynowie?
Przyklejenie lusterka wstecznego w samochodzie zaczyna się od około 20 złotych w górę.

Jaka jest cena przyciemnienia szyb w samochodzie w ursynowskim serwisie?
Ceny przyciemniania szyb samochodowych zaczynają się od około 350 złotych przy przyciemnieniu szyby folią, do nawet 2000 złotych przy przyciemnianiu szyby metodą piecową.

Podane ceny są cenami szacunkowymi, ponieważ pełna kwota za usługę może być podana dopiero po obejrzeniu przez serwis rodzaju usterki, dlatego radzimy zorientować się w kilku punktach i wybrać najbardziej okazyjną cenę. Wykaz firm w Dzielnicy Ursynów, zajmujących się naprawą, wymianą i sprzedażą szyb samochodowych prezentujemy w naszym Portalu.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin