ANTENY - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem anten telewizyjnych oraz satelitarnych. Instalacje anten, sprzedaż i montaż platform cyfrowych, rozbudowa i naprawa instalacji telewizyjnych to tylko część oferty, jaką mają firmy zlokalizowane na terenie Ursynowa. Anteny naziemne? TV Sat? Nie musisz już szukać daleko.
Bądź pierwszy i dodaj swoją firmę do tej branży
4217
Urządzając się w nowym domu, nie możemy zapomnieć o antenie, gdyż to dzięki niej będziemy mogli w domu cieszyć się z oglądania telewizji oraz słuchania radia. Na terenie Dzielnicy Ursynów istnieje wiele sklepów, które w swojej ofercie mają anteny pokojowe wewnętrzne, anteny telewizyjne zewnętrzne, anteny satelitarne oraz radiowe.

Sklepy specjalizujące się w sprzedaży anten na terenie Dzielnicy Ursynów oferują wysokiej jakości anteny telewizyjne, które zapewniają najlepszą wydajność i niezawodny odbiór sygnałów telewizyjnych. Antena telewizyjna jest to rodzaj anteny przeznaczony do stosowania wspólnie z odbiornikiem telewizyjnym, aby odebrać sygnał ze stacji telewizyjnej i dzięki temu móc oglądać telewizję.

Anteny telewizyjne produkowane są w dwóch różnych typach - anteny wewnętrzne, które są umieszczane na górze lub obok telewizora oraz anteny zewnętrzne, które są montowane na zewnątrz domu, na balkonach, dachach i kominach. Można je również zamontować na poddaszu lub strychu, gdzie warunki sprzyjają odbiorze anteny. Anteny zewnętrzne są bardziej kosztowne i trudniejsze do zainstalowania, ale są niezbędne do odpowiedniego odbioru w oddalonych obszarach mieszkalnych.

Anteny wewnętrzne są powszechnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają i nie chcą posiadać telewizji kablowej. Anteny wewnętrzne są prostym i tanim rozwiązaniem, które sprawdza się, gdy odbiornik znajduje się stosunkowo blisko nadajnika, a ściany budynku nie zakłócają zbyt mocno fal radiowych. Minusem takiej anteny jest to, że gdy znajduje się w pobliżu innego sprzętu elektrycznego, jest podatna na przechwytywanie większej ilości szumów elektrycznych, co powoduje zakłócenia obrazu.

Anteny satelitarne są rodzajem anten w kształcie okrągłego naczynia i są przeznaczone do odbioru telewizji z satelity komunikacyjnego. Sklepy z antenami na terenie Ursynowa oferują dużą ilość urządzeń pozwalających na odbiór telewizji satelitarnej.

Sklepy z antenami na Ursynowie najczęściej mają w ofercie:

  • Anteny DVB-T - anteny zewnętrzne przeznaczone do montażu na zewnątrz budynków i służące do obioru telewizji

  • Anteny pokojowe RTV - anteny wewnętrzne stawiane koło odbiornika telewizyjnego

  • Anteny radiowe - anteny zewnętrzne i wewnętrzne, służące do odbioru radia.

  • Wzmacniacze antenowe - różne wzmacniacze sygnału radiowego i usuwające zakłócenia. Wzmacniacze selektywne, rozgałęźne, budynkowe

  • Anteny satelitarne - anteny służące do odbioru telewizji satelitarnej, montowane na dachach i balkonach.

  • Tunery telewizyjne - zarówno tunery naziemnej telewizji cyfrowej, jak i tunery satelitarne.

  • Pozostałe akcesoria antenowe - różnego rodzaju zwrotnice i przedwzmacniacze antenowe, symetryzatory antenowe, konwertery satelitarne, rozgałęźniki, kable, gniazdka i tunery telewizyjne.


Jakie są ceny anten zewnętrznych do obioru telewizji w sklepach na Ursynowie?
Ceny anten zależą od producenta i parametrów, zaczynają się od około 70 złotych, aż do 300 złotych i więcej.

Ile kosztuje pokojowa antena do telewizji w sklepie na terenie Ursynowa?
Cena anteny pokojowej zaczyna się od około 40 złotych, aż do 120 złotych i więcej.

Jaki jest koszt anteny radiowej w sklepie zlokalizowanym na terenie Dzielnicy Ursynów?
Ceny anten radiowych zaczynają się już od 20 złotych, aż do około 60 złotych i więcej.

Jaka jest cena anten satelitarnych w ursynowskich sklepach?
Cena anteny TV-Sat zależy od rodzaju i marki, zaczyna się od około 80 złotych, aż do 850 złotych i więcej.

Jakie są ceny wzmacniaczy antenowych w sklepie na Ursynowie?
Cena wzmacniacza antenowego zależy od rodzaju i marki producenta, zaczyna się od około 70 złotych za wzmacniacze rozgałęźne, poprzez około 140 złotych za wzmacniacze budynkowe, aż do około 1000 złotych i więcej za wzmacniacze selektywne.

Jaki jest koszt tunerów telewizyjnych na terenie Ursynowa?
Cena tunerów telewizyjnych zaczyna się od około 90 złotych za tuner naziemny, aż do około 130 złotych i więcej za tuner satelitarny.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin