PRZEPROWADZKI - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów działa szereg firm zajmujących się usługami w zakresie organizowania i realizacji kompleksowych przeprowadzek. Przeprowadzki krajowe i zagraniczne, przewóz antyków, obrazów, magazynowanie mebli, pakowanie i rozpakowywanie mienia to tylko ułamek oferty firm zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Przeprowadzka indywidualna? Przeprowadzka firmowa? Nie musisz już szukać daleko.
al. Niepodległości 46/50 lok.1302-626 Warszawa
tel.kom.602 233 876tel.22 854 02 14
Zajmujemy się kompleksową realizacją usług przeprowadzkowych zarówno dla osób prywatnych jak również dla firm, biur oraz instytucji. Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem przeprowadzek, mamy więc spore doświadczenie. Poradzimy sobie zarówno z transportem mebli, jak i wymagającym specjalnych zabezpieczeń przewozem sprzętu elektronicznego czy archiwów. Chociaż naszą specjalnością są przeprowadzki w Warszawie, organizujemy również przeprowadzki do innych miejsc w Polsce, a także za granicę. Przeprowadzka z nami to gwarancja jakości usługi.
ul. Chełmska 25A lok.9
00-724 Warszawa
tel.22 840 66 28
tel.kom.607 365 866

Mobil-Trans świadczy kompleksowe i na najwyższym poziomie usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. W ofercie firmy znajdują się transport i spedycja towarów oraz dóbr, przeprowadzki krajowe oraz w granicach Unii Europejskiej, przewóz osób i magazynowanie towarów. Najwyższa jakość i bardzo przystępne ceny.

1754
Najczęstszym powodem przeprowadzek w Polsce są studia, małżeństwo i pojawienie się dzieci, rzadziej pogoń za pracą lub powody osobiste oraz chęć poprawy standardu życia. Z danych statystycznych wynika, że Polacy przeprowadzają się średnio co 15 lat, a więc nawet od pięciu do sześciu razy w ciągu całego życia!

Oczywiście to tylko statystyka. Niektóre osoby, po wyprowadzce od rodziców, już nigdy nie zmieniają swojego miejsca zamieszkania, podczas gdy inne nie potrafią zbyt długo wytrzymać w jednym miejscu i przeprowadzki są dla nich czymś wręcz rutynowym.

Najważniejsza i najtrudniejsza jest oczywiście ta pierwsza. Zazwyczaj wiąże się ona z opuszczeniem domu rodzinnego i rozpoczęciem samodzielnego życia, na przykład na terenie dzielnicy Ursynów. Często oznacza przeniesienie się do innego miasta i rozpoczęcie pracy bądź studiów, a więc dużą zmianę w życiu młodego człowieka. Warto wtedy zadbać, by przynajmniej zmiana miejsca zamieszkania była możliwie najmniej stresująca.

Nie ma znaczenia, czy planują Państwo zamieszkać na Ursynowie, przenieść się w inne miejsce tej samej dzielnicy czy też właśnie stąd przeprowadzić się do innego miasta lub kraju. Bez względu na to, czy to Państwa pierwsza, czy już trzydziesta przeprowadzka, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z usług jednej z ursynowskich firm, która się w tym specjalizuje. Zazwyczaj zapewniają one przewóz mebli, a także bardziej wymagających przedmiotów, takich jak antyki lub elektronika oraz pomoc w rozpakowaniu tego na miejscu przeznaczenia.

Wiele z firm na terenie Ursynowa oferuje przeprowadzanie nawet całych biur i sklepów! Nie tylko na terenie dzielnicy, ale całej Warszawy, kraju, a nawet za granicę. Nasz portal pomoże Państwu znaleźć ursynowskiego specjalistę lub firmę, która w niskiej cenie sprawi, że przenosiny do nowego miejsca będą mniej stresujące. Zatroszczy się o załadunek, bezpieczny transport i rozpakowanie na miejscu, a Państwu pozostanie tylko ekscytować się zmianą i planować wystrój nowego domu!

Firmy zajmujące się kompleksowymi przeprowadzkami na terenie dzielnicy Ursynów mają w swojej ofercie:

  • Przeprowadzki osób - pomoc w przewozie rzeczy osobistych przy zmianie mieszkania

  • Przeprowadzki biur - pomoc w przewiezieniu rzeczy firmowych podczas zmiany lokalizacji biura.

  • Przewóz mebli i dużych rzeczy - pomoc w transporcie mebli oraz przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak pianina, meble, łóżka i pozostałe.

  • Pakowanie w kartony - wszystkie przewożone rzeczy są pakowane w kartony i zabezpieczone przed transportem.

  • Dodatkowe usługi - rozkladanie i składanie mebli.


Jaka jest cena przeprowadzki w firmie z terenu dzielnicy Ursynów?
Ceny przeprowadzek zaczynają się od około 100 złotych za godzinę.

Ile kosztuje wynajęcie pracownika do pomocy w przeprowadzkach w firmie na Ursynowie?
Koszt wynajmu pracownika przy przeprowadzkach zaczyna się od około 40 złotych za godzinę.

Jaki jest koszt samej przeprowadzki bez pomocy w noszeniu, u firm z Ursynowa?
Koszt samej przeprowadzki, czyli podstawienia samochodu bagażowego i przewiezienia rzeczy bez pomocy w załadunku i rozładunku zaczyna się o od około 50 złotych za godzinę.

Powyższy cennik przeprowadzek na terenie Dzielnicy Ursynów jest przykładowy i w rzeczywistości może się różnić.
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin