Urząd Dzielnicy Praga Południe

03-841 Warszawa
ul. Grochowska 274
centrala urzędu: 22 338 00 00
informacja urzędu: 22 338 08 08
fax urzędu: 22 338 08 88
www: www.pragapld.waw.pl
e-mail: urzad@pragapld.waw.pl
 


Przydatne linki


Linki związane z tematyką dzielnicy.

Klub Kultury Gocław
Od momentu powstania t.j. od stycznia 2007 r. rozwijamy się dynamicznie, dostosowując swoją ofertę programową do potrzeb społeczności Gocławia i sąsiadujących dzielnic. Prowadzimy wszechstronną działalność kulturalną i edukacyjno – oświatową, oferując szeroki zakres zajęć dodatkowych dla osób w każdym wieku. W Klubie nie tylko proponujemy udział w ciekawych warsztatach i różnorodnych sekcjach, organizujemy też tematyczne koncerty, spotkania z wybitnymi i interesującymi ludźmi, teatrzyki dla dzieci, imprezy plenerowe oraz wypoczynek dla dzieci w ramach miejskiej akcji „Zima w Mieście” i „Lato w Mieście”.

Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
Centrum Promocji Kultury urodziło się 12 maja 1995 r. Na świat wydała je (poprzez uchwałę) Rada Gminy Warszawa-Centrum, a poczęcie zawdzięczało ówczesnej przewodniczącej dzielnicowej Komisji Kultury - radnej Marzennie Koraszewskiej. Zamieszkało przy Urzędzie Dzielnicy Praga Południe i otrzymało imię - Dzielnicowe Centrum Promocji Kultury. Choć Centrum Promocji Kultury jest rodzaju nijakiego, to nigdy nie było "nijakie". Rozpoznawalne jest od początku istnienia. Nie tylko dzięki temu co robi. Także poprzez logo, które znają zarówno mieszkańcy, jak i ludzie kultury.

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka
Szpital Grochowski posiada bogate zaplecze diagnostyczne. Pracownie szpitalne posiadają ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Osoby indywidualne mogą uzyskać szczegółowe informacje o dostępnych usługach na stronach poszczególnych pracowni. Świadczymy całodobową, profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną w zakresie reprezentowanych w Szpitalu specjalności. Zapraszamy do odwiedzenia stron poszczególnych klinik i oddziałów.

 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin