STARTWydarzeniaAktualnościDodaj firmęKonkursy

TAJEMNICZY KLIENT:
2019-10-12 Mokotów
tel. 22 228 66 40
rekrutacja@efektum.pl
Poszukujemy osób chętnych do podjęcia dorywczej pracy w charakterze Tajemniczego Klienta. Przedmiotem badania jest wizyta w punkcie obsługi Klienta dostawcy usług oraz rejestracja głosowa przebiegu wizyty i sporządzenie z tej wizyty raportu. Za każdą poprawnie wypełnioną ankietę jest wynagrodzenie w wysokości 30 pln. Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania zgłoszenia wraz z numerem kontaktowym i adresem e-mail.
Sprzedawca do sklepu Dębowy Dym :
2017-08-03 Mokotów
tel.kom. 887 884 815
praca@selforce.pl
Zatrudnię Sprzedawcę-Kasjera do nowo otwartych sklepów spożywczych na: Mokotowie,Wilanowie,Gocławie. Sklep oferuje wybór pysznych tradycyjnych wędlin, świeżego pieczywa, drożdzówek, przetworów domowej receptury oraz smaczną garmażerkę. Praca 8 godz. dziennie (2 zmiany). Niedziele wolne. Wynagrodzenie 2000 zł netto + comiesięczne premie. Zatrudnienie bezpośrednio przez właściciela sklepu. Rodzaj pracy: Pełny etat
pizzer kucharz włoski:
2015-09-30 Mokotów
tel.kom. 663 694 147
pomidoryioliwa@gmail.com
poszukuję pizzera umiejętności kuchni włoskiej zapraszam na rozmowę
Kierowca Pojazdu Dostawczego:
2014-06-06 Mokotów
tel.kom. 511 975 852
mosilus@gmail.com
Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało: -Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych , -Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym, -Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie, Wymagania: -Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane), -Dyspozycyjność, -Dobra organizacja czasu pracy, ­-Odpowiedzialność za powierzone mienie. Aplikację należy przesłać na adres: mosilus@gmail.com
Sekretarka-Asystentka:
Opis stanowiska: -obsługa sekretariatu, -obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy, -sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, Wymagania: -podstawowa znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego, -dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów, , Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na mosilus@gmail.com
Ankieter terenowy – województwo Mazowiec:
2014-04-24 Mokotów
tel.kom. 500 346 540
field.kleffmann@gmail.com
Firma Kleffmann Group poszukuje osoby do współpracy w charakterze ankieterów do przeprowadzania ankiet w gospodarstwach rolnych w województwie MAZOWIECKIEGO. Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: field.kleffmann@gmail.com
Krawcowa,krawiec:
2013-11-21 Mokotów
tel.kom. 503 381 414
robson1@go2.pl
OD ZARAZ Do punktu poprawek krawieckich ul.Konstancinska 2 bazarek sadyba 503381414 Od zaraz
Fryzjera zatrudni salon:
2013-05-28 Mokotów
tel.kom. 505 702 127
gabinet@cudpieknosci.pl
Salon na Mokotowie zatrudni fryzjera damsko-męskiego z minimum 3-letnim doświadczeniem, nie będącego w trakcie nauki. Może być na 4 godziny dziennie. Warunki do uzgodnienia. CV proszę przysłać na e-mail: gabinet@cudpieknosci.pl. Kontakt tel.: 505 702 127.
Doradca ds. Nieruchomosci:
2013-03-07 Mokotów
tel.kom. 668 841 500
aborucka@metrohome24.pl
Oferta: - reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie w formie prowizji - 45% - co tygodniowe szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego Zakres obowiązków: - pozyskiwanie ofert - profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami - kompletowanie dokumentów - kontrola stanu prawnego nieruchomości Aplikacje z CV proszę przesyłać na adres aborucka@metrohome24.pl
Pośrednik ds. obrotu nieruchomościami:
2013-03-02 Mokotów
tel.kom. 509 378 828
biuro@multikonsultant.pl
Firma MultiKonsultant.pl działa od 2007r. Obecnie poszukujemy : POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOSCIAMI - Warszawa • Mile widziane doświadczenie zawodowe i znajomość rynku nieruchomości . Otwartość na nowe wyzwania • Komunikatywność • Dokładność, systematyczność i obowiązkowość Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres biuro@multikonsultant.pl