Miejsce Aktywności Lokalnej Kasprowicza na Bielanach zaprasza mieszkańców na wyjątkowe spotkanie taneczne.
Dołącz do nas na kolejną odsłonę „Sobietańców” – sąsiedzkiej potańcówki inspirowanej tańcem intuicyjnym.
Nie musisz znać żadnych schematów czy układów – wystarczy, że dasz się ponieść muzyce. Będziemy tańczyć do etnicznych rytmów z różnych stron świata, w tym także polskich melodii tradycyjnych. Jeśli masz instrumenty pasujące do charakteru wydarzenia, śmiało je przynieś! W tańcu najlepiej poczujesz się na boso, w skarpetkach lub baletkach – ważne, by było wygodnie i swobodnie.
Przyjdź i tańcz tak, jak czujesz!
O inicjatywie.
Wydarzenie powstało dzięki zaangażowaniu społeczności lokalnej oraz inicjatywie Magdaleny Kobiereckiej – artystki i malarki, prowadzącej autorską galerię na Bielanach oraz Pracownię Plastyczną Format.
Autorka projektu tak mówi o sobie:
„Taniec, zaraz po malarstwie, jest moją największą pasją. Na co dzień zajmuję się sztuką, ale to ruch daje mi energię i pomaga zadbać o dobrą kondycję. Swobodna forma tańca, bez sztywnych zasad, jest wspaniałą formą odpoczynku, a nawet arteterapią.”
Szczegóły wydarzenia:
25 lutego (wtorek)
- Godz. 18:00-21:00
- MAL Kasprowicza 14, ul. Kasprowicza 14
- Wydarzenie przeznaczone dla osób dorosłych
Wstęp wolny.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i twórczego ruchu!