Wizytówka firmy: SZPZLO Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży Kielecka

Kontakt: SZPZLO Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży Kielecka
targeo
ul. Kielecka 27 02-504 Warszawa
tel.22 646 54 36
Opis firmy i działalności:

Zapraszamy do naszej wyjątkowej Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży na ulicy Kieleckiej w urokliwej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Nasza misja to zapewnienie kompleksowej opieki medycznej najmłodszym pacjentom w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu.

Wkraczając do wnętrza naszej przychodni, zostajesz przywitany ciepłą atmosferą, która ma na celu złagodzić wszelkie obawy i stres związany z wizytą lekarską. Nasze przestronne i kolorowe poczekalnie są zaaranżowane tak, aby zarówno dzieci, jak i ich rodzice, mogli poczuć się swobodnie i komfortowo.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści stanowią zespół oddanych lekarzy, dla których zdrowie i dobro dziecka są zawsze priorytetem.

Z nami każda wizyta medyczna staje się nie tylko szansą na diagnozę i leczenie, ale także okazją do nauki i edukacji, aby dzieci i młodzież mogły zrozumieć znaczenie dbania o swoje zdrowie.

Zapraszamy do naszej Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży na ulicy Kieleckiej, gdzie zdrowie i uśmiech naszych pacjentów są dla nas najważniejsze!

Produkty, usługi, marki:

Przychodnia oferuje szeroki zakres poradni specjalistycznych, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych małych pacjentów:

  • Poradnia Chirurgii Dziecięcej: Nasza zespół chirurgów dziecięcych to doświadczeni eksperci, gotowi zapewnić najlepszą opiekę chirurgiczną w sposób delikatny i empatyczny.
  • Poradnia Dermatologiczna dla Dzieci: Specjalizujemy się w pielęgnacji skóry naszych małych pacjentów, zapewniając kompleksową diagnostykę i leczenie wszelkich schorzeń dermatologicznych.
  • Poradnia Kardiologiczna dla Dzieci: Nasza poradnia kardiologiczna jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie, aby monitorować i diagnozować problemy z sercem u dzieci i młodzieży.
  • Poradnia Logopedyczna dla Dzieci: Nasi logopedzi pomagają dzieciom rozwijać umiejętności komunikacyjne i językowe w przyjazny i zabawowy sposób.
  • Poradnia Neurologiczna dla Dzieci: Specjaliści w dziedzinie neurologii dziecięcej skupiają się na diagnozowaniu i leczeniu schorzeń neurologicznych, zapewniając wsparcie i opiekę na każdym etapie.
  • Poradnia Okulistyczna dla Dzieci: Nasza poradnia okulistyczna oferuje kompleksowe badania wzroku, diagnozowanie problemów ze wzrokiem i dostosowywanie odpowiednich korekt.
  • Poradnia Otolaryngologiczna dla Dzieci: Specjaliści otolaryngolodzy zapewniają wszechstronną opiekę w zakresie uszu, nosa i gardła, aby zadbać o zdrowie układu oddechowego i słuchowego.
  • Pracownia EKG: Nasza pracownia wyposażona jest w zaawansowane urządzenia do przeprowadzania elektrokardiogramów, umożliwiając szybką i dokładną diagnostykę stanu serca.
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin