Wizytówka firmy: SZPZLO Przychodnia Lekarska Malczewskiego

Kontakt: SZPZLO Przychodnia Lekarska Malczewskiego
targeo
ul. Malczewskiego 47a 02-622 Warszawa
tel.22 699 60 99
Opis firmy i działalności:

Zapraszamy do wyjątkowej Przychodni Lekarskiej na ulicy Malczewskiego w malowniczej dzielnicy Mokotów w Warszawie. To miejsce, gdzie troska o zdrowie łączy się z nowoczesnością i profesjonalizmem, tworząc harmonijne środowisko sprzyjające kompleksowej opiece medycznej. Nasza przychodnia to oaza dla Twojego zdrowia i dobrostanu, gdzie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i z pełnym zrozumieniem.

W Przychodni Lekarskiej na Malczewskiego łączymy komfort, nowoczesność i wiedzę medyczną, tworząc przestrzeń, w której pacjent może czuć się bezpiecznie i zaopiekowany na każdym etapie swojej drogi do zdrowia. Nasz priorytet to Twoje dobre samopoczucie, dlatego też zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług i doświadczenia wyjątkowej opieki medycznej.

Produkty, usługi, marki:

W naszym kompleksie przychodniowym, znajdziesz różnorodne poradnie, aby zadbać o wszystkie aspekty Twojego zdrowia:

  • Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych i Dzieci - Tutaj nasi wykwalifikowani lekarze specjalizujący się w opiece ogólnej są gotowi zapewnić Ci kompleksowe badania, diagnozy i plany leczenia, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wieku.
  • Poradnia Ginekologiczno-Położnicza - Dla kobiet oferujemy wysokiej klasy usługi w dziedzinie zdrowia kobiet, począwszy od regularnych badań profilaktycznych, po ciążę i poród, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie.
  • Poradnia Medycyny Pracy - Nasza specjalistyczna poradnia medycyny pracy to miejsce, gdzie możesz liczyć na rzetelne badania i ocenę Twojego stanu zdrowia w kontekście pracy oraz wsparcie w utrzymaniu bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy.
  • Poradnia Neurologiczna - Nasi doświadczeni neurologowie są gotowi pomóc w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń układu nerwowego, zapewniając opiekę nawet w przypadkach najbardziej skomplikowanych.
  • Poradnia Okulistyczna - Dbając o Twoje oczy, nasi specjaliści w dziedzinie okulistyki oferują pełen zakres usług, od badań wzroku po diagnostykę i leczenie różnorodnych schorzeń oczu.
  • Poradnia Stomatologiczna - Zapewniamy doskonałą opiekę stomatologiczną, obejmującą zarówno regularne kontrole, jak i bardziej zaawansowane zabiegi, abyś mógł cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Nasze pracownie to miejsca, gdzie nauka i technologia spotykają się z indywidualną troską o pacjenta:

  • Pracownia Fizjoterapii, Kinezyterapii i Gabinet Masażu - Nasz zespół fizjoterapeutów zapewni Ci kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji, przywracając pełną sprawność ruchową oraz ulgę w bólu.
  • Pracownia EKG - Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom do diagnostyki serca, możemy dokładnie monitorować jego pracę i wykrywać ewentualne nieprawidłowości.
  • Pracownia USG - Nasza zaawansowana pracownia ultrasonograficzna umożliwia dokładne badania wewnętrznych struktur organizmu, pomagając w postawieniu trafnej diagnozy.
  • Pracownia Pola Widzenia - Nasza pracownia oferuje precyzyjne badania pola widzenia, które są istotne w diagnostyce różnorodnych schorzeń oczu oraz układu nerwowego.
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin