Wizytówka firmy: SZPZLO Przychodnia Lekarska Iwicka

Kontakt: SZPZLO Przychodnia Lekarska Iwicka
targeo
ul. Iwicka 19 00-735 Warszawa
tel.22 699 60 99
Opis firmy i działalności:

Odwiedzając przychodnię publiczną na ulicy Iwickiej w warszawskiej dzielnicy Mokotów, doświadczysz troskliwej i profesjonalnej opieki zdrowotnej na każdym kroku. Ta urokliwa placówka zdrowia stanowi oazę dla mieszkańców, oferując kompleksowe usługi medyczne, które są fundamentem w dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie.

Przychodnia kładzie nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług. W ramach poradni podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych, doświadczeni lekarze rodzinni i specjaliści pracują ramię w ramię, aby dostarczyć kompleksową i spersonalizowaną opiekę. Tworzą oni spójny zespół medyczny, gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, dając pacjentom pewność, że są w najlepszych rękach.

Jednym z atutów tej przychodni jest dostępność pracowni EKG. To tutaj, z wykorzystaniem najnowszych technologii, lekarze mogą przeprowadzić dokładne badania elektrokardiograficzne, pomagając zidentyfikować wszelkie ewentualne nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca. To kluczowy element w diagnostyce i monitorowaniu zdrowia sercowego pacjentów, co czyni tę placówkę jeszcze bardziej niezastąpioną.

Odwiedzając przychodnię publiczną na ulicy Iwickiej, nie tylko otrzymujesz fachową opiekę medyczną, ale także doświadczasz ciepła i zaangażowania personelu, którzy podejmują wszelkie starania, by Twoja wizyta była jak najbardziej komfortowa. To miejsce, gdzie troska o zdrowie staje się priorytetem, a pacjenci stają się częścią tej inspirującej opowieści o dbaniu o dobre samopoczucie w samym sercu Mokotowa.

Produkty, usługi, marki:

Poradnie:

  • Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych
  • Pracownia EKG
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin