Wizytówka firmy: SZPZLO Przychodnia Lekarska Dąbrowskiego

Kontakt: SZPZLO Przychodnia Lekarska Dąbrowskiego
targeo
ul. Dąbrowskiego 75a 02-586 Warszawa
tel.22 699 60 99
Opis firmy i działalności:

Witając odwiedzających swym urokliwym wyglądem, przychodnia emanuje atmosferą spokoju i zaufania. Wewnątrz przychodni, przy wyważonej równowadze między nowoczesnymi elementami a ciepłym, przytulnym designem, mieści się serce opieki zdrowotnej - Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych. Tutaj doświadczeni lekarze i pielęgniarki przyjmują pacjentów, słuchają ich potrzeb i skrupulatnie diagnozują. Wyznaczając drogę do zdrowia, tworzą partnerską relację z każdym pacjentem, podkreślając znaczenie holistycznego podejścia do zdrowia.

Pracownia EKG, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, stanowi istotny element oferty przychodni. Tu specjaliści przeprowadzają precyzyjne badania elektrokardiograficzne, zapewniając wczesne wykrywanie ewentualnych problemów sercowo-naczyniowych. Wraz z troską o serce, wspierają pacjentów w utrzymaniu zdrowego trybu życia.

Niezwykłym skarbem tej przychodni jest Młodzieżowa Poradnia Profilaktyki i Terapii "POZA ILUZJĄ". Jej misją jest nie tylko opieka nad zdrowiem fizycznym, ale także emocjonalnym i psychicznym młodych ludzi. W tym urokliwym zakątku przychodni, pełnym kolorów i inspirujących akcentów, młodzież może znaleźć wsparcie i zrozumienie w trudnych chwilach. Doświadczeni terapeuci prowadzą rozmowy terapeutyczne oraz warsztaty, które pomagają odkrywać pełen potencjał i radzić sobie z wyzwaniami codzienności.

Przychodnia publiczna na ulicy Dąbrowskiego to miejsce, w którym medycyna łączy się z empatią, a profesjonalizm z troską. To przestrzeń, w której zdrowie pacjentów jest najwyższym priorytetem, a każda wizyta staje się krokiem ku lepszemu jutru.

Produkty, usługi, marki:

Poradnie:

  • Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych
  • Pracownia EKG
  • Młodzieżowa Poradnia Profilaktyki i Terapii "POZA ILUZJĄ"
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin