Wizytówka firmy: SPZOZ Przychodnia Lekarska Płocka

Kontakt: SPZOZ Przychodnia Lekarska Płocka
targeo
ul. Płocka 49 01-152 Warszawa
tel.22 299 39 73
Opis firmy i działalności:

Przychodnia Lekarska przy ul. Płockiej 49 to największa placówka podstawowej opieki zdrowotnej Zakładu SPZOZ Wola-Śródmieście. Już od ponad 40 lat zapewnia opiekę zdrowotną zarówno dla osób dorosłych i dzieci szczególnie mieszkańców Dzielnicy Warszawa Wola. Na przestrzeni ostatnich lat budynek przychodni przeszedł termomodernizację i znajduje się obecnie w okresie sukcesywnej modernizacji.

Zespół Przychodni stanowią wysoko wykwalifikowani i posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe pracownicy z wielu dziedzin medycyny  – zarówno lekarze, jak i pielęgniarki, położne, psychoterapeuci, technicy. Służą oni zawsze kompetentną i życzliwą pomocą.

W Przychodni udzielane są świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia psychiatrycznego, diagnostyki obrazowej  dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia. Oferujemy także świadczenia zdrowotne odpłatne lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne. W przychodni znajduje się również pracownia RTG, USG.

Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej została organizacyjnie podzielona na poradnię dla dorosłych i dla dzieci. Świadczenia dla dzieci rozdzielono na świadczenia dla dzieci zdrowych, tj. szczepienia ochronne i bilanse zdrowia i świadczenia dla dzieci chorych.

Produkty, usługi, marki:

Zakres usług:

  • Podstawowa Opieka Zdrowotna
  • Poradnia ortopedyczna
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego
  • Poradnia chirurgii ogólnej
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin