Wizytówka firmy: RAFPLAST

Kontakt: RAFPLAST
targeo
ul. Kilińskiego 1 05-075 Warszawa - Wesoła
tel.22 773 58 19
Opis firmy i działalności:

Firma RAFPLAST działa już od prawie 30 lat i dzięki stałemu doskonaleniu swoich usług i wyrobów zyskała zaufanie klientów w kraju i za granicą.

Zajmujemy się produkcją okien i drzwi firmy VEKA Polska, której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Posiadamy certyfikat jakości przyznany przez firmę VEKA. Stosujemy okucia firmy Siegenia.

Nasze produkty z PVC i aluminium są najwyższej jakości i pochodzących od renomowanych producentów. Znalazły odbiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób i dostosowujemy się do jego zamówienia wykonując dowolne kształty okien - łuki, skosy, okna ze szprosami oraz przeróżne systemy drzwi balkonowych przesuwnych.

Nasz pomiar zawsze jest bezpłatny, a gwarancją wysokiej jakości naszych usług - montaż wykonywany przez doświadczonych pracowników.

Kolorystyka okien i drzwi jest bardzo bogata.

W produkcji okien i drzwi aluminiowych stosujemy profile renomowanych firm: Ponzio i Aliplast (tzw. ciepłe aluminium). Ich wysoka jakość i wytrzymałość pozwala na montaż zarówno w budownictwie wielorodzinnym, jak i szkołach, przedszkolach, urzędach i sklepach.

Profile aluminiowe pozwalają na wykonanie okien, drzwi balkonowych, wejściowych, przesuwnych, a także ogrodów zimowych o dowolnych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego szkła uzyskujemy niski współczynnik przenikania ciepła.

Produkty, usługi, marki:

Zajmujemy się produkcją i montażem:

  • Okien i drzwi aluminiowych
  • Okien i drzwi PCV
  • Produktów do domu i ogrodu
Powrót: Wawer > okna, drzwi
| 113
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin