Wizytówka firmy: RAFPLAST

Kontakt: RAFPLAST
targeo
ul. Kilińskiego 1 05-075 Warszawa - Wesoła
tel.22 773 58 19
Opis firmy i działalności:

Rafplast funkcjonuje na rynku okien i drzwi od 1997 roku, a dzięki doskonaleniu wyrobów i organizacji produkcji, zdobywamy wciąż uznanie i zaufanie wielu klientów zarówno krajowych i zagranicznych.

Oferujemy okna i drzwi, które są wykonywane z produktów najwyższej jakości oraz są dostępne w bogatej kolorystyce, pochodzących od renomowanych producentów. Okna i drzwi balkonowe wykonujemy zgodnie z zamówieniem klienta. Możemy wykonać okna o dowolnych kształtach: łuk, skos, systemy drzwi balkonowych przesuwnych. Szyby mogą być wyposażone w szprosy.

Wykonujemy bezpłatny pomiar i projekt zamawianych okien i drzwi. Montaż wykonywany jest przez doświadczone zespoły pracowników, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.

Natomiast aluminiowe okna i drzwi oferowane przez nas, są wykonywane są z profili firm: Ponzio i Aliplast. Okna te charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, dlatego też często są montowane w szkołach, przedszkolach, urzędach, sklepach czy w budownictwie wielorodzinnym. Z profili aluminiowych również możemy wykonać dowolne rozmiary okien oraz drzwi balkonowych, wejściowych i przesuwnych oraz ogrody zimowe.

Produkty, usługi, marki:

Oferujemy naszym Klientom:

  • Drzwi i okna aluminiowe
  • Drzwi i okna PVC
  • Pozostałe produkty do domu i ogrodu
Powrót: Praga Południe > okna, drzwi
| 639
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin