Wizytówka firmy: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 441

Kontakt: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 441
targeo
ul. Wojciechowskiego 13 02-495 Warszawa
tel.kom.502 412 654
Opis firmy i działalności:

Jesteśmy jedną z najmłodszych placówek w Ursusie. Powstaliśmy w roku 2017, najpierw jako odziały zamiejscowe Przedszkola Integracyjnego nr 137, a od września 2019 roku jako niezależna placówka - Przedszkole nr 441. Mieścimy się w zaadaptowanym budynku po domu meblowym Emilka.

Mamy cztery widne sale, każda z osobną toaletą, miejscem do spożywania posiłków, nauki i zabawy oraz zapleczem kuchennym i własnym, ogrodzonym placem zabaw ze sprzętem jordanowskim. Posiłki dostarcza starannie wybrany catering mający doświadczenie w zdrowym żywieniu przedszkolaków, również tych będących na diecie.

To co nas wyróżnia spośród innych publicznych placówek, to kameralna, rodzinna atmosfera. Zarówno dyrektor, wychowawcy, nauczyciele zajęć dodatkowych jak i pracownicy obsługi to ludzie z pasją, dobrą energią, stanowiący zgrany zespół. Tworzymy to przedszkole od podstaw, chcemy żeby było przyjazne dzieciom i rodzicom. Cieszymy się z odwiedzin naszych wychowanków, kibicujemy im w szkolnych sukcesach. Zapraszamy Państwa do współtworzenia tego miejsca, jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i pomysły.

Produkty, usługi, marki:

Metody stosowane w naszym przedszkolu:

  • Metody czynne - metoda samodzielnych doświadczeń, metoda kierowania własną działalnością dziecka, metoda zadań stawianych dziecku.
  • Metody oglądowe - obserwacja i pokaz, osobisty przykład nauczyciela, udostępnianie sztuki – dzieła plastyczne, przedstawienia teatralne, ilustrowane artystycznie utwory literackie, koncerty muzyczne.
  • Metody słowne - rozmowy, opowiadania, zagadki, objaśnienia i instrukcje, sposoby społecznego porozumiewania się, metody żywego słowa.
  • Metody aktywizujące - burza mózgów, metoda projektów, gry dydaktyczne
Godziny otwarcia:

Przedszkole nr 441 funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:30.

Powrót: Ursus > przedszkola
| 85
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin