Wizytówka firmy: POLSKO-ANGIELSKIE PRZEDSZKOLE MAGIC FISH

Kontakt: POLSKO-ANGIELSKIE PRZEDSZKOLE MAGIC FISH
targeo
ul. Królewicza Jakuba 71 02-956 Warszawa
tel.kom.728 588 636
Opis firmy i działalności:

Polsko-Angielskie Przedszkole Magic Fish istnieje od 2009 roku.

W Magic Fish koncentrujemy się na harmonijnym – artystycznym rozwoju dziecka, nauce wyrażania emocji, budowaniu wiary we własne siły i poczucia własnej wartości.

Autorski program naszego przedszkola zapewnia dziecku szczęśliwszy rozwój, wyostrza wrażliwość, wywiera wpływ na wyobraźnię, inteligencję i wychowanie moralne.

Naszym celem jest  wykorzystanie wartości estetycznych i artystycznych  do ukierunkowania aktywności, wyzwolenia emocji, rozwoju ekspresji i samorealizacji dziecka.

Pragniemy aby nauka i stosowanie języków obcych (w szczególności języka angielskiego) stało się dla naszych wychowanków oczywistym i łatwym narzędziem, umożliwiającym przyswajanie dalszej wiedzy i poznawanie nowych, ciekawych osób.

Zachęcamy naszych podopiecznych, by stawali się niezależnymi, zdolnymi do autorefleksji ludźmi - odpowiedzialnymi obywatelami dzisiejszego świata.

Przedszkole Magic Fish dąży do odkrywania w naszych podopiecznych ich indywidualnych talentów – wspiera w rozwoju i stwarza warunki do prezentowania swoich sukcesów, budując poczucie satysfakcji i uzasadnionej dumy ze swoich osiągnięć.

Bazując na bliskiej współpracy z rodzicami, wspieramy każdego przedszkolaka w poszukiwaniu jego własnej drogi edukacyjnej, pamiętając o rozwoju takich cech jak kreatywność, zdolności komunikacyjne oraz umiejętności: rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia, czy też współpracy w grupie.

Produkty, usługi, marki:

Zajęcia dodatkowe (fakultatywne) są dostępne dla wszystkich dzieci. O możliwości uczestnictwa dziecka w zajęciach decyduje jego dojrzałość do wybranych zajęć oraz preferencje dziecka i rodziców.

Zajęcia dodatkowe:

  • Taniec "Dance mix4kids"
  • Taniec z elementami baletu
  • Robotyka
  • Warsztaty plastyczne
  • Karate
  • Fun Football Academy
  • J. hiszpański/ francuski/ chiński
  • Nauka gry na instrumentach: pianino, skrzypce, flet, gitara


Na życzenie dzieci i rodziców mogą być realizowane również inne zajęcia dodatkowe.

Powrót: Wilanów > przedszkola
| 174
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin