Wizytówka firmy: MK SALVIA Biuro Księgowe

Kontakt: MK SALVIA Biuro Księgowe
targeo
ul. Niekłańska 11A 03-927 Warszawa
tel.22 810 10 03
Opis firmy i działalności:

Oferujemy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również doradztwa podatkowego i analiz w obszarze finansów oraz rachunkowości. Wspieramy naszych Klientów wiedzą i bogatym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki menedżerskiej w podmiotach prywatnych i Spółkach Skarbu Państwa. Nasze doświadczenie jest poparte starannym wykształceniem.

Jako zespół osób twórczych, chętnie podejmujemy nietypowe wyzwania. Staramy się szanować indywidualność innych. Wiemy, że zaufanie, szacunek i sympatia są warunkiem niezbędnym udanej współpracy. Nasze usługi oferujemy również w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Jako Twoje Biuro Rachunkowe – chcemy zrozumieć jakie masz prawdziwe potrzeby biznesowe i wspólnie ukształtować współpracę tak, aby informacje, które od nas otrzymasz pozwalały osiągać cele, które sobie wyznaczysz.

Produkty, usługi, marki:

  Proponujemy Tobie:

 • Wspólną analizę Twoich potrzeb w zakresie działań, które chcesz podjąć i informacji, które chcesz uzyskiwać w celu uruchomienia firmy lub podejmowania skutecznych decyzji gdy już prowadzisz biznes.
 • Organizację współpracy w taki sposób, aby spełniała Twoje potrzeby i była dla Ciebie jak najmniej uciążliwa. Zajmiemy się każdym aspektem prowadzenia biznesu – od zakładania firmy, zgłoszeń we wszystkich właściwych organach po kompleksową organizację i prowadzenie rachunkowości w Twojej Firmie, bez względu na jej wielkość. Będziemy Cię reprezentować w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Sądzie.
 • Informacje, które od nas będziesz otrzymywać będą zawsze aktualne i dostarczane szybko. Będziesz mógł liczyć na fachową poradę, która pozwoli Ci skutecznie zarządzać, mnożyć zyski lub oszczędzać pieniądze – Ty wybierasz cel.

  Oferujemy:

 • Usługi księgowe
 • Usługi podatkowo – prawne
 • Usługi kadrowo – płacowe, Zus
 • Rozliczanie projektów unijnych
 • Ubezpieczenia
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin