Wizytówka firmy: JOPIX Biuro Rachunkowe Jolanta Poziemska

Kontakt: JOPIX Biuro Rachunkowe Jolanta Poziemska
targeo
ul. Wał Miedzeszyński 192 04-987 Warszawa
tel.22 810 04 99tel.kom.600 908 940
Opis firmy i działalności:

Biuro rachunkowe Jopix to młoda firma, której celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie – w sposób profesjonalny, ale również przyjazny dla klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy różne formy przekazywania dokumentów – zarówno osobiste dostarczenie przez klienta do siedziby biura rachunkowego, jak i odbiór dokumentów w siedzibie klienta na terenie Warszawy i okolic, poczta, przesyłka kurierska, poczta elektroniczna, fax.

Jopix zostało założone w lipcu 2010 roku przez Jolantę Poziemską posiadającą certyfikat księgowy Ministra Finansów Nr 42144/2010 oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w księgowości, finansach oraz obsłudze kadrowo-płacowej firm o różnych profilach działalności i zróżnicowanej formie prawnej.

Biuro rachunkowe ponosi pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i czynności doradztwa podatkowego oraz innych czynności wykonywanych przez biuro, w PZU S.A.

Zakres usług biura rachunkowego to prowadzenie księgowości zarówno pełnej, jak i uproszczonej, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, rozliczenia z ZUS, reprezentacja przed różnymi urzędami (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS), wyprowadzanie zaległości i kontrola poprawności wcześniejszych zapisów, pomoc przy rejestracji firmy oraz inne zlecenia według indywidualnych uzgodnień. Istnieje możliwość zarówno kompleksowej obsługi firmy, jak i zlecenia tylko części spraw.

W umowie zawieranej z klientem biuro rachunkowe zobowiązuje się do zachowania tajemnicy i poufności danych przez cały okres trwania umowy, jak również po jej zakończeniu.

Oferta biura rachunkowego jest skierowana zarówno do małych, jednoosobowych firm opodatkowanych w sposób zryczałtowany, jak i do dużych spółek prawa handlowego zatrudniających wielu pracowników. Pomagamy również osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej.

Zakres naszych usług jest dostosowywany do wymagań klientów i podlega ciągłym modyfikacjom w zależności od bieżących potrzeb współpracujących z nami podmiotów.

Nawiązanie współpracy z Biurem rachunkowym Jopix gwarantuje Państwu rzetelną obsługę w zakresie księgowości i kadr przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry oraz terminowość wykonywanych usług. Przekazanie usług finansowo-księgowych naszej firmie pozwoli Państwu ograniczyć koszty działalności i skupić się na rozwoju własnej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Produkty, usługi, marki:

  Zakres naszych usług to:

 • prowadzenie ksiąg handlowych
 • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów
 • prowadzenie ewidencji ryczałtowych
 • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej wraz z rozliczeniami ZUS
 • reprezentacja klienta przed różnymi urzędami
 • pomoc w wyprowadzaniu zaległości
 • monitoring należności i zobowiązań
 • pomoc w windykacji należności
 • oraz wiele innych
Powrót: Wawer > biura rachunkowe
| 1624
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin