Wizytówka firmy: BIURO RACHUNKOWE INTERLEX

Kontakt: BIURO RACHUNKOWE INTERLEX
targeo
ul. Derkaczy 34A 04-973 Warszawa
tel.22 872 01 73
Opis firmy i działalności:

Biuro powstało w 1991 r. jako trzyosobowa spółka cywilna, prowadząca obsługę kilku podmiotów gospodarczych. Prawnicze i ekonomiczne wykształcenie wspólników pozwoliło na wykonywanie zawodu doradcy podatkowego, popartego wpisem na listę doradców podatkowych. Wszystko to dało oczekiwane rezultaty po 26 latach doświadczeń.

Nasza firma to profesjonalne biuro rachunkowe, specjalizujące się w prowadzeniu usług z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego. Pracują u nas najwyższej klasy fachowcy w zakresie rachunkowości, co gwarantuje naszym klientom najlepszą obsługę i rzetelną pomoc. Ponadto dla zapewnienia profesjonalnych usług pracownicy mają obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, oraz korzystanie z fachowej literatury.

Wciąż rosnąca liczba naszych klientów potwierdza nasz profesjonalizm oraz pozwala nam na dalszy dynamiczny rozwój. Nasza firma rozrasta się i wzbogaca – o wiedzę i doświadczenie.

Misją Biura Rachunkowego Interlex jest świadczenie usług księgowych na najwyższym profesjonalnym poziomie zwiększających efektywność pracy właścicieli i osób  zarządzających a także wpływających w istotny sposób na racjonalne gospodarowanie dostępnymi funduszami. Wyróżnia nas duże doświadczenie, stały rozwój w zakresie świadczonych usług, rozwijanie kompetencji naszych pracowników, zapewnienie bezpieczeństwa obsługiwanych przedsiębiorstw i osób fizycznych.

Produkty, usługi, marki:

Specjalizacje:

  • Prowadzenie księgowości w każdym zakresie: podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ryczałtu ewidencjowanego
  • Rozliczanie podatków osób indywidualnych i przedsiębiorstw
  • Poradnictwo w zakresie szeroko rozumianego prawa podatkowego dla osób indywidualnych i firm
Powrót: Wawer > biura rachunkowe
| 372
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin