Wizytówka firmy: DOLINA ODKRYWCÓW Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne i Żłobek

Kontakt: DOLINA ODKRYWCÓW Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne i Żłobek
targeo
ul. Bakalarska 15A 02-212 Warszawa
tel.kom.791 377 139
Opis firmy i działalności:

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem zarejestrowanym w Biurze Edukacji m.st. Warszawy. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

W naszym przedszkolu realizujemy autorski program nauki matematyki, w którym dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę. W każdym tygodniu najmłodsi pomagają rozwiązać nowy matematyczno-logiczny problem i dodatkowe zagadki z nim związane. Oferujemy również szeroki wachlarz zajęć kreatywnych, tanecznych, sensorycznych i logopedycznych.

Dzięki małym  grupom dzieci w naszym przedszkolu mają okazję wyrażać w pełni swoją indywidualność, nabywając jednocześnie potrzebne umiejętności społeczne. Kadra nauczycielska przedszkola to osoby z pasją, które ukończyły studia pedagogiczne oraz podyplomowe z zakresu Integracji Sensorycznej SI i mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Zwracamy szczególną uwagę na okazywanie dziecku szacunku, zaspokajanie jego potrzeb i na jego indywidualność.

Nasi podopieczni, w czasie zajęć edukacyjnych rozwijają również umiejętność współpracy w grupie dzięki stosowanym w przedszkolu metodom problemowym i projektowym. Przygotowany dla nich program zajęć bazuje na wrodzonej ciekawości poznawczej i jest oparty na wykorzystaniu metod aktywnych, nauce przez doświadczanie, na warsztatach tematycznych z ekspertami, jak również na wycieczkach edukacyjnych.

Każdego dnia odbywają się wielorazowe sesje zajęć tematycznych z języka angielskiego trwające przez około 25 minut oraz kilka razy w tygodniu dodatkowo zajęcia z języka hiszpańskiego i niemieckiego przez około 15/ 20 minut, w formie gier, zabaw i piosenek. Dzięki zabawie dzieci przyswajają nową wiedzę w sposób przyjemny, naturalny i efektywny – poprzez naturalne konteksty sytuacyjne (tzw. immersję językową).

Przy przedszkolu dzieci mają do dyspozycji prywatny plac zabaw wraz z nowymi, specjalnie dla nich zaprojektowanymi konstrukcjami oraz ogródkiem, którego celem jest kształtowanie u dzieci postawy ekologicznej poprzez zastosowanie atrakcyjnej formy edukacji. Pragniemy, aby dzieci mogły uzyskać wiedzę o etapach rozwoju i warunkach życia roślin i aby mogły obserwować zmiany zachodzące w ich wyglądzie w ciągu roku.

Produkty, usługi, marki:

Przedszkole w ramach czesnego oferuje:

  • Codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz kilka razy w tygodniu z języka hiszpańskiego i niemieckiego.
  • Zajęcia sensoryczne,  taneczno-rytmiczne, plastyczne i artystyczne, z gimnastyki korekcyjnej i ogólnorozwojowej, konstruktorskie z klockami Lego oraz z dużymi klockami strukturalnymi, matematyczne oraz realizujące podstawę programową wychowania przedszkolnego MEN
  • Teatrzyki, koncerty, warsztaty, warsztaty dla rodziców, wycieczki, spotkania okolicznościowe i świąteczne (Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne, Andrzejki, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Piknik Rodzinny i wiele innych)
  • Opiekę logopedyczną i psychologa.
Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek od 7.30 do 18.00

Powrót: Włochy > przedszkola
| 61
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin