Wizytówka firmy: BAJECZKA Przedszkole Niepubliczne

Kontakt: BAJECZKA Przedszkole Niepubliczne
targeo
ul. Wrzeciono 12 lok.401-961 Warszawa
tel.kom.501 076 360
Opis firmy i działalności:

Przedszkole Bajeczka usytuowane jest w dogodnym punkcie Warszawy. Położenie w pobliżu ul. Przy Agorze zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego: metro (WAWRZYSZEW), tramwaje, autobusy.

Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo niebezpieczne mogą być schody dla Przedszkolaków. Z dumą informujemy, że nasz lokal mieści się na parterze. Dzięki kilku dużym, naturalnie doświetlonym i pięknie wyposażonym salom z własnymi łazieneczkami w kolorach pastelowych, Państwa Dzieci będą się czuły swobodnie niczym w Bajkowym Świecie.

Idea kształcenia i wychowania w naszej placówce opiera się na zasadach, które w centrum stawiają pomyślność i właściwy rozwój wychowanka.

W pracy z dziećmi wykorzystujemy nowoczesne osiągnięcia dydaktyki i nowatorskie rozwiązania, dzięki którym dziecko poszerza swoje kompetencje, rozwijaja sprawność umysłową, zdolności poznawcze, rozwija zainteresowania twórcze.

Gwarantujemy dziecku poczucie bezpieczeństwa, opiekę, rozwój zarówno intelektualny, fizyczny jak i emocjonalny, tworzymy taki klimat i atmosferę pracy, która pozwala na radosną i pełną wrażeń intelektualnych wszechstronną edukację przyjazną dziecku.

W swojej pracy wykorzystujemy elementy pedagogiki zabawy, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, kinezjologie edukacyjną P. Dennisona, odimienną naukę czytania według koncepcji I. Majchrzak, Metodę dobrego Startu, rysowane wierszyki E. M Skorek, elementy pedagogiki Montessori, dziecięcą matematykę według zasad opracowanych przez E. Gruszczyk - Kolczyńską.

Powrót: Bielany > przedszkola
| 1308
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin