City Media Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media
 
> Wydarzenia

Masz informację o aktualnościach i wydarzeniach niekomercyjnych w Warszawie i okolicach? Napisz do nas na adres reklamawarszawa@gmail.com a my je opublikujemy w naszym Portalu.

Wydarzenia niekomercyjne (kulturalne, charytatywne, wolne od opłat itd.) zamieszczane są bezpłatnie.

Wydarzenia komercyjne (imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, płatne) mogą zamieszczać tylko firmy, które mają wykupiony w naszych Portalach jeden z wpisów płatnych.

Świąteczny Fotokiemasz ZPAF
    16-12-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Nadchodzi Boże Narodzenie, a wraz z nim Świąteczny Fotokiermasz ZPAF!

To świetna okazja by kupić ostatnie prezenty dla bliskich lub sprawić sobie prezent samemu. Wystawcy to zarówno członkowie Okręgu Warszawskiego ZPAF, jak również Słuchacze Studium Fotografii ZPAF.

Kiermasz odbędzie się w sobotę 21 grudnia 2019 r. w godzinach 10:00-16:00 w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8.

Wstęp wolny.

Wystawa Patrycji Pawęzowskiej THE FAMILY w Starej Galerii ZPAF
    16-12-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Do powstania cyklu przyczyniła się chęć znalezienia odpowiedzi na pytanie kim jestem. Rodzina to transformacja, samotność, spełnianie oczekiwań, zawiedziona nadzieja.

The Family stanowi cykl 21 obrazów upamiętniających moich najbliższych. Obrazy są usystematyzowane do
jednakowej wielkości wielkoformatowych portretów. Zostały wydrukowane na materiale bawełnianym, ryps o splocie płóciennym. Splot to sposób przeplatania osnowy i wątku w tkaninie. W moim odczuciu, splot jest
również relacją jaka zachodzi między ludźmi w ciągu życia. Utożsamia spotkania, małżeństwa, rozwody, wybory na jakie składa się życie.

The Family to praca bardzo osobista, intymna, utkana w ciągu życia mojego i członków mojej rodziny. Podczas wystawy po raz pierwszy zestawiam wielkoformatowe obrazy powstałe z podświadomości z materiałem archiwalnym, slajdami niedawno znalezionymi w przestrzeni rodzinnego domu.

Patrycja Pawęzowska - zajmuje się fotografią kreacyjną i dokumentalną, video art, instalacją,eksperymentem artystycznym. Wyraża się w kategoriach szeroko rozumianego portretu.

Wystawa potrwa do 15 stycznia

Przedświąteczny Eko Targ Plonoteka w Elektrowni Powiśle
    13-12-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Plonoteka jest pierwszym targiem rolniczym w Warszawie, na którym sprzedawane są wyłącznie certyfikowane produkty ekologiczne (organiczne, bio).

W przeważającej większości są to tegoroczne polskie plony i przetwory. Dzięki formule bezpośredniej sprzedaży przez polskie indywidualne rodzinne Gospodarstwa ekologiczne.

Misją plonoteki jest ułatwienie dostępu do najwyższej jakości produktów ekologicznych posiadających certyfikat ekologicznego pochodzenia.

Termin - W najbliższą sobotę 14.12 (i wszystkie kolejne!) między 9:00 a 15:00.

Warszawski Festiwal Kulinarny - Dialogi o przyszłości jedzenia
    10-12-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Zapraszamy w naukową podróż wspartą przez wybitnych naukowców, ekspertów i praktyków z całego kraju. Cykl wykładów, który rozpoczynamy w grudniu, zwieńczy czerwcowy Warszawski Festiwal Kulinarny w Ogrodzie Botanicznym.

Będziemy OBALAĆ MITY na temat zmian klimatycznych, zafundujemy naukową i praktyczną WIEDZĘ i zaproponujemy ROZWIĄZANIA, które każdy może zabrać ze sobą do domu.

Pierwszy wykład - Marnotrawstwo żywności - 12 grudnia, godz. 19:00.

Profesor Jerzy Śleszyński z Wydziału Nauk Ekonomicznych UW oraz dobrzy ludzie z Foodsharing Warszawa skonfrontują nas z tematem marnotrawstwa żywności, który w przypadku zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nabiera szczególnego znaczenia.

Wykład odbędzie się 12 Grudnia o godz. 19:00 w budynku Centrum Edukacji Ogrodu Botanicznego przy Al.
Ujazdowskich 4.

Wstęp wolny!

Inicjator w Akcji - nowy program dla warszawskiej młodzieży
    06-12-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Stowarzyszenie Youth Human Impact we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy organizuje projekt edukacyjny skierowany do uczniów klas 7 i 8 warszawskich szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Nieformalne grupy
młodzieży do 15 grudnia mogą zgłaszać pomysły na autorskie projekty edukacyjno-społeczne.

Najciekawsze inicjatywy zostaną nagrodzone grantami w wysokości 3 tysięcy złotych, zaproszone do udziału w cyklu warsztatów na temat zarządzania projektami oraz objęte stałym wsparciem naszych mentorów. Projekt rozpocznie się w styczniu, a zwieńczy go gala podsumowująca w czerwcu 2020 roku.

Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja warszawskiej młodzieży w sferze edukacyjno-społecznej oraz promowanie postaw obywatelskich poprzez budowanie przedsiębiorczego miasta Warszawy.

Uczniowie będą mieli niesamowitą okazję do rozwoju kluczowych kompetencji przyszłości, niezbędnych na rynku pracy, takich jak przedsiębiorczość, kreatywność, myślenie projektowe, radzenie sobie ze stresem oraz szansę na poznanie
ciekawych i wartościowych ludzi.

Koncert Kameralny na Targówku
    28-11-2019   Targówek
    Źródło: Informacja nadesłana

Fundacja Art Connection zaprasza w sobotę 7 grudnia 2019 r. o godz.17.00 do Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 w Warszawie  na koncert z cyklu “Spotkania z muzyką klasyczną”.

W programie koncertu znajdą się utwory, które swoim klimatem i tematyką nawiązują do świątecznej, grudniowej atmosfery. Będą to kompozycje A.Corellego, J.F.Haendla, J.S.Bacha oraz kolędy.

Z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego w składzie: Elżbieta Paliwoda-Bulicz - I skrzypce,  Klementyna Schweizer - II skrzypce, Marceli Szczerek - altówka, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela, wystąpi wybitnie utalentowana sopranistka młodego pokolenia - Lidia Kitlińska.

Projekt “Spotkania z muzyką klasyczną” finansuje Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Wstęp wolny.

Witek Łukaszewski i Angelika Bobkowska - bezpłatne warsztaty i koncert w Wolskim Centrum Kultury.
    06-11-2019   Wola
    Źródło: Informacja nadesłana

Hiszpańska krew, polska dusza, czyli Mieszkańcy/-nki Warszawy zatańczą razem z wirtuozem gitary flamenco!

Stowarzyszenie "Okno na Kulturę" i Wolskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na zjawiskowy koncert prekursora flamenco & rock w Polsce, wirtuoza gitary i autora najnowszej płyty Maryli Rodowicz - Witka Łukaszewskiego, podczas którego mieszkańcy/-nki Warszawy wspólnie z artystami zatańczą jedną z hiszpańskich rumb!

Wydarzenie finansowane jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawy w ramach projektu pt. "Hiszpańska krew, polska dusza - czyli wieczór flamenco i poetyckiej ballady".

12 grudnia 2019 roku, godzina 18:00.
Sala widowiskowa Wolskiego Centrum Kultury w Warszawie.

Rusza czwarta edycja akcji Wszyscy do wioseł
    23-10-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Wystartowały zapisy do wielkiej akcji Fundacji Legii. W piątek 15 listopada odbędzie się czwarta edycja charytatywnych regat na ergometrach WszyscyDoWioseł.

W tym roku Fundacja Legii dołączyła do akcji „Dołóż się do łóżka!”, w ramach której prowadzona jest
zbiórka na zakup łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Wszyscy do Wioseł 2019 to impreza charytatywno - sportowa organizowana przez Fundację Legii. Łączy ze sobą sportową rywalizację z ideą pomocy. Uczestnicy, w czteroosobowych drużynach, startują w zawodach wioślarskich na ergometrach i walczą o pokonanie jak największego dystansu w dziesięć godzin.

Na liście startowej organizatorzy przewidzieli miejsca dla 100 załóg. Jednocześnie wiosłować będą dwie osady, każda na czterech ergometrach. Przewidywany czas wiosłowania dla każdej czwórki wynosi 12 minut.

Dobroczynne regaty rozpoczną się w piątek 15 listopada o godzinie 10:00 w strefie Silver na stadionie Legii.

Rok Wazowski 2019 - PUZZLE NA PLAC! Układamy Rolkę sztokholmską
    16-10-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Rok Wazowski 2019 - PUZZLE NA PLAC! Układamy "Rolkę sztokholmską"

Wyjątkowe wydarzenie na placu Zamkowym w Warszawie odbędzie się już 19 października o 11:00.

Unikatowe dzieło "Rolka sztokholmska" zostanie odtworzone w formie układanki, a każda chętna osoba będzie mogła wziąć do ręki swój PÓŁMETROWY puzzel i stworzyć wspólnie imponując fryz.

Weź udział w zabawie i przekonaj się, że historia potrafi być fascynująca.

Wydarzenie ma na celu promocję Roku Wazowskiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Dni Edukacji Międzynarodowej w Warszawie
    10-10-2019   Ochota
    Źródło: Informacja nadesłana

12 października Warszawie odbędą się specjalistyczne targi edukacji zagranicznej, podczas których swoje programy przedstawią zagraniczne placówki z Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Kanady, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby podczas jednego wydarzenia poznać międzynarodową ofertą kształcenia instytucji edukacyjnych takich jak uniwersytety, zagraniczne szkoły językowe, prywatne i publiczne szkoły z internatem, szkoły średnie i inne.

Dni Edukacji Międzynarodowej to wydarzenie poświęcone wszystkim aspektom edukacji zagranicznej.

Targi odbędą się 12 października, Warszawa, Radisson Blu Sobieski, Plac Zawiszy 1

Wstęp wolny od 10:00 do 17:00

innoSHARE UNIversity 2019 – Konferencja w Centrum Nauki Kopernik
    08-10-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Już 10 października w Centrum Nauki Kopernik nauka stanie się biznesem.

Przedsiębiorczy naukowcy, innowatorzy, twórcy startupów i fascynujące osobowości zaprezentują najnowsze technologie, badania, firmy i doświadczenie zebrane w jednym miejscu i dostępne dla uczestników wydarzenia.

Udział w innoSHARE UNIversity to gwarancja pozyskania unikalnej wiedzy, doświadczeń i perspektyw ludzi, którzy na co dzień kreują nowoczesne rozwiązania naukowo-innowacyjno-biznesowe. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać inspirujących wystąpień, ciekawych prezentacji firm wysokotechnologicznych, a także wysłuchania ciekawych paneli dyskusyjnych czy też wzięcia udziału w wieczornym networkingu.

Budowanie relacji i wymiana doświadczeń odbywać się będzie w różnych obszarach tematycznych m.in. HumanTech, uczelnie przyszłości, healthcare, nowe materiały, fotonika, biotechnologia, energia i w wielu innych sferach.
Dodatkowo, w ramach wydarzenia odbędzie się Forum Internacjonalizacji Ekosystemu Innowacji, w obrębie którego przedstawiciele facylitatorów ekosystemu innowacji z całej Polski będą rozmawiać o jego umiędzynarodowieniu, współpracy z partnerami z zagranicy i budowaniu globalnych relacji. Ta część wydarzenia finansowana jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Wszystko to będzie miało miejsce podczas piątej edycji innoSHARE UNIversity „Tu nauka staje się biznesem”, której współorganizatorem jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

III Żoliborski Festiwal Muzyki Sakralnej - Koncert
    08-10-2019   Żoliborz
    Źródło: Informacja nadesłana

Fundacja Art Connection zaprasza 13 października 2019 r. do Kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Gdańskiej 6A w Warszawie na koncert kameralny, który odbędzie się w ramach III Żoliborskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej. Początek koncertu około godziny 18.45, po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

Solistką koncertu będzie sopranistka Justyna Stępień. Wystąpi z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego w składzie: Elżbieta Paliwoda-Bulicz - I skrzypce, Klementyna Schweizer - II skrzypce, Marceli Szczerek - altówka, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela.

Artyści wykonają kompozycje religijne J.S.Bacha, W.A.Mozarta, A.Vivaldiego, M.Żebrowskiego.

Wstęp wolny.

Koncert współfinansuje Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Drzwi Otwarte w Ośrodku Dom i Praca w Wilczej Górze
    04-10-2019   Piaseczno
    Źródło: Informacja nadesłana

5 października 2019 roku , po raz kolejny otworzą się drzwi Ośrodka Dom i Praca w Wilczej Górze. Kadra, podopieczni i przedstawiciele Fundacji SYNAPSIS zapraszają wszystkich do poznania świata osób z autyzmem.

Ośrodek Dom i Praca to nietuzinkowe miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Fundacja SYNAPSIS zainicjowała działanie Ośrodka z potrzeby włączenia dorosłych osób z autyzmem do życia społecznego. To właśnie tam, od trzynastu lat znajdują swoje miejsce na ziemi. Tam uczą się samodzielności, otrzymują zatrudnienie i terapię. Drzwi Otwarte to coroczne święto pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej i ich rodzin. To wyjątkowa okazja, by pokazać światu czym się zajmują, jak żyją i co lubią.

W tym roku, Ośrodek Dom i Praca oferuje szeroką gamę atrakcji. Pracownicy i trenerzy zapraszają na wyjątkowe warsztaty artystyczne do pracowni ceramicznej, stolarskiej, papierniczej i rękodzieła.

Zaczynamy już od 10:30, przy ul. Jasnej 36A, w Wilczej Górze. Tu jest świat osób z autyzmem. Wejdź, poznaj, zrozum!

Organizatorzy zapewniają transport z i do Warszawy (godz. 10:00 przystanek Metro Wilanowska- Wilcza Góra; godz. 14:30 Wilcza Góra- przystanek Metro Wilanowska 02)

Kino Retro - Bezpłatny Cykl Pokazów Filmowych w Ursusie
    24-09-2019   Ursus
    Źródło: Informacja nadesłana

Kino Retro - Bezpłatny Cykl Pokazów Filmowych w Ursusie

W imieniu Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna serdecznie zapraszamy na "Kino Retro" - bezpłatny cykl pokazów filmowych dla seniorów w warszawskim Ursusie.

Zapraszamy na film „Gloria” 2.10 o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury Arsus, ul. Traktorzystów 14.

2 października (środa), godz. 17.00
Wstęp bezpłatny!

Targi Warsaw Home i Design Week 2019
    20-09-2019   Praga Południe
    Źródło: Informacja nadesłana

Największe targi designu na całym świecie odbywają się nie tylko w halach wystawienniczych – towarzyszą im liczne wydarzenia w galeriach, showroomach, muzeach, czyli w mieście.

Wzorując się na tych najlepszych, z wieloletnim dorobkiem i doświadczeniem, organizatorzy targów Warsaw Home zapraszają na Warsaw Design Week. Warszawa też jest gotowa na własny tydzień designu!

Targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń związanych z designem.

Już niebawem, w dniach 3-6 października, odbędzie się czwarta edycja tych największych i spektakularnie rozwijających się targów designu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Projekt - Czas na Młodzież 2019
    17-09-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Caritas Polska i Stowarzyszenie Morena szukają uczestników projektu Czas na Młodzież 2019. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest przeznaczony dla osób od 15 do 29 roku życia. Uczestnik w projekcie jest 10 miesięcy. Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Szukasz pomysłu na siebie?

 • Masz ochotę wziąć udział w 46 godzinach szkoleń i warsztatów?
 • Chcesz zdobyć nowe kompetencje, które są cenione na rynku pracy?
 • Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla organizacji pozarządowej?
 • Masz pomysł na projekt społeczny, ale brakuje ci środków?
 • Czy może po prostu chciałbyś nawiązać nowe znajomości i produktywnie wykorzystać swój czas?

Co będziesz robić jako uczestnik projektu?

 • wraz z naszym doradzą opracujesz indywidualną ścieżkę rozwoju swoich umiejętności
 • weźmiesz udział w szkoleniach z umiejętności społecznych, zarówno w Warszawie, jak i poza nią,
 • podniesiesz swoją wartość na rynku pracy, biorąc udział w szkoleniu kwalifikacyjnym, np. na instruktora turystyki kajakowej czy wychowawcy kolonijnego
 • otrzymasz grant w wysokości 1600zł na realizacje dowolnego grupowego projektu społecznego
 • zdobędziesz doświadczenie w pracy odbywając 50-godzinny staż wolontariacki w Caritas Polska

Zyskujesz:

 • cenny wpis w CV
 • szkolenia z umiejętności miękkich oraz certyfikat potwierdzający Twoje nowe kwalifikacje
 • szanse na realizacje projektu społecznego
 • nawiązanie interesujących znajomości
 • oraz okazję na wykonywanie odpowiedzialnych zadań w ramach stażu
Wystawa Dyplomów Studium Fotografii ZPAF
    17-09-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Serdecznie zapraszamy na wystawę dyplomów Słuchaczy Studium Fotografii ZPAF.

Dyplomy Studium Fotografii ZPAF: są dziełem osób po trzyletnim intensywnym procesie nauki wyrażania się poprzez obraz fotograficzny oraz przedstawiają pasje i problemy, radości i lęki, postulaty bądź wątpliwości dyplomantów w sposób przemyślany, wnikliwy, skuteczny. Są świadomą odpowiedzią na otaczającą nas rzeczywistość. Zeszłoroczna wystawa bezwiednie zaczęła krążyć wokół pojęć takich jak konflikt, wojna, próba ucieczki w bezpieczny świat. Jak co roku, tematy dyplomów są niezależne i wypływają z potrzeby jej twórców. A jednak niosą pewną wspólną tonację przekazu."

Wystawa potrwa do 11.10.2019 roku

Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8 Warszawa
Poniedziałek - Piątek: 12.00 - 18.00
Sobota - Niedziela: 14.00 - 18.00

III Żoliborski Festiwal Muzyki Sakralnej
    17-09-2019   Żoliborz
    Źródło: Informacja nadesłana

Fundacja Art Connection zaprasza 22 września 2019 r. do Kościoła pw. św. Jana Kantego przy ul.Krasińskiego 31 w Warszawie na koncert kameralny, który odbędzie się w ramach III Żoliborskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej.

Początek koncertu około godziny 15.00, po Mszy Świętej o godzinie 14.00.

Wystąpi zaspół kameralny w składzie: Marcin Kamiński - flet, Klementyna Schweizer - skrzypce, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela, Ewa Drygieniec-Wiszniewska - fortepian.

Artyści wykonają słynne kompozycje relgijne kompozytorów różnych epok, między innymi J.S.Bacha, M.A.Charpentiera, W.A.Mozarta, G.Faure.

Koncert współfinansuje Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Wstęp wolny.

Projekt Aktywny Senior w ramach Warszawskiego Tygodnia Seniora
    01-08-2019   Śródmieście
    Źródło: Informacja nadesłana

Projekt Aktywny Senior w ramach Warszawskiego Tygodnia Seniora

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy wraz z Fundacją Rozwoju Kinematografii organizuje już trzecią edycję projektu „Aktywny Senior” w ramach Warszawskiego Tygodnia Seniora. Cykl obejmuje pokazy kina plenerowego, spacery varsavianistyczne, spotkanie z kombatantem oraz potańcówkę międzypokoleniową.

Wydarzenia zorganizowane w ramach projektu łączą w sobie walory edukacyjne, kulturalne i rozrywkowe. Mimo, iż cykl skierowany jest bezpośrednio do seniorów, zainteresuje on osoby w każdym wieku. Jest to wyjątkowa okazja do przekroczenia barier międzypokoleniowych, lepszego poznania się i spędzenia miło czasu. Wśród naszych wydarzeń każdy znajdzie coś dla siebie.

Seanse kina plenerowego będą miały miejsce w kilku lokalizacjach Warszawy, w podanych terminach:

02.08.2019 (piątek) - Królikarnia godz. 21:00 - Filmy krótkometrażowe w ramach On Art. Festiwal Sztuki i Kina Sunset, From Arts Point of View, Eve Of.. Film pełnometrażowy Morderstwo w Orient Expressie.

07.08.2019 (środa) - Chono Lulu Bistro & Bar ul.Mińska 25 godz. 21:00 - Film krótkometrażowy w ramach On Art. Festiwal Sztuki i Kina Sound of Colour. Film pełnometrażowy Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie.

13.08.2019 (wtorek) - Łazienki Królewskie godz. 21:00 - Film krótkometrażowy w ramach On Art. Festiwal Sztuki i Kina Burden Halved. Film pełnometrażowy - Dziewczyna we mgle.

21.08.2019 (środa) - Zaczarowany ogród ul. Jazdów 3/17 godz. 21:00 Zezowate szczęście

III Żoliborski Festiwal Muzyki Sakralnej
    01-08-2019   Żoliborz
    Źródło: Informacja nadesłana

Fundacja Art Connection zaprasza 15 sierpnia 2019 r. do Kościoła pw. św. Jana Kantego przy ul.Krasińskiego 31 w Warszawie na koncert kameralny, który odbędzie się w ramach III Żoliborskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej.

Początek koncertu około godziny 19.15, po Mszy Świętej o godzinie 18.30.

Solistką koncertu będzie sopranistka Lidia Kitlińska. Wystąpi z towarzyszeniem tria smyczkowego w składzie: Anetta Baculewska-Owczynnikow - I skrzypce, Klementyna Schweizer - II skrzypce, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela.

Artystki wykonają kompozycje religijne G.B.Pergolesiego, Ch.Avisona, S.Moniuszki, F.Schuberta.

Wstęp wolny.

Koncert współfinansuje Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
Centrum Medycyny Sportowej
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin