Rembertów Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

BIURA RACHUNKOWE - REMBERTÓW

W dzielnicy Rembertów działa szereg biur rachunkowych zajmujących się prowadzeniem kompleksowej obsługi księgowej.
Prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe, przygotowywanie raportów, sporządzanie sprawozdań finansowych,
rozliczenia wynagrodzeń, administracja procesów kadrowych, doradztwo podatkowe, audyty płacowo-kadrowe, prowadzenie
kompleksowej obsługi płacowej ZUS, rozliczenia VAT to tylko część usług jakie oferują biura rachunkowe zlokalizowane
na terenie Rembertowa. Opieka w zakresie podatków? Rachunkowość? Nie musisz już szukać daleko.
al. Chruściela 44 04-401 Warszawa
tel.22 610 28 29fax.22 610 28 21
Firma zajmuje się prowadzeniem księgowości dla tych którzy tego potrzebują. Chętnie pomagamy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów podatkowych. Naszym powołaniem jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany oraz duże spółki. Zapewniamy klientom reprezentację przed urzędami.
al. Chruściela 31 lok.U404-454 Warszawa
tel.22 610 40 83
Oferujemy profesjonalne usługi księgowe w zakresie rachunkowości dla małych i średnich firm. Prowadzimy księgi handlowe, podatkową księgę przychodów i rozchodów, ryczałt a także pełną obsługę kadrową i płacową. Sporządzamy deklaracje PIT, CIT, VAT i ZUS. Sporządzamy raporty do GUS-u i PFRON. rejestrujemy spółki w KRS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy osoby z Rembertowa oraz całej Warszawy i okolicznych miast.
ul. Posłańców 16 04-409 Warszawa
tel.22 879 01 44tel.kom.608 458 416
Zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkową wszystkich podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji wszystkich potrzeb podatkowych i finansowych. W naszym biurze rachunkowym staramy się świadczyć usługi księgowe bardzo wysokiej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rachunkowości. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów i ryczałt ewidencjonowany, rozliczenia VAT i ZUS. Możliwy jest także odbiór dokumentów od klienta.
ul. Admiralska 10 lok. 6U-53Oddział Rembertów00-910 Warszawa
tel.kom.784 340 340tel.kom.728 301 430
Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac dla firm i osób fizycznych. Posiadamy licencje Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu usług księgowych. Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną. Udzielamy pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej (gratisowo w przypadku podpisania umowy). Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje ryczałtów. Wypełniamy deklaracje PIT, CIT, VAT i ZUS.
ul. Francuska 8 m.4 03-906 Warszawa
tel./fax.22 617 04 75tel.kom.504 161 262
Podstawą naszej działalności jest obsługa spółek z o.o., ale posiadamy również specjalną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw. Gwarantujemy rzetelność i fachowość, a księgowość prowadzona jest przez solidnych specjalistów. Biuro mieści się na Saskiej Kępie, przy ulicy Francuskiej, gdzie serdecznie zapraszamy.
ul. Zawodowa 59 04-419 Warszawa
tel./fax.22 611 90 19
Nasze biuro podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Posiadamy ogromne doświadczenie w rachunkowości i księgowości. Prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany i rozliczenia.
al. Chruściela 37/39 lok.21904-454 Warszawa
tel.kom.601 851 504
Zajmujemy się usługami księgowymi dla małych firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie do prowadzenia oferowanych usług rachunkowych. Obliczamy zwrot części VAT za materiały budowlane.
5608  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin