BIURA RACHUNKOWE - REMBERTÓW

W dzielnicy Rembertów działa szereg biur rachunkowych zajmujących się prowadzeniem kompleksowej obsługi księgowej.
Prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe, przygotowywanie raportów, sporządzanie sprawozdań finansowych,
rozliczenia wynagrodzeń, administracja procesów kadrowych, doradztwo podatkowe, audyty płacowo-kadrowe, prowadzenie
kompleksowej obsługi płacowej ZUS, rozliczenia VAT to tylko część usług jakie oferują biura rachunkowe zlokalizowane
na terenie Rembertowa. Opieka w zakresie podatków? Rachunkowość? Nie musisz już szukać daleko.

BIURO LEX-FIN Kancelaria Podatkowa

al. Chruściela 44 04-401 Warszawa
tel.22 610 28 29fax.22 610 28 21
targeo wizytówka
Firma zajmuje się prowadzeniem księgowości dla tych którzy tego potrzebują. Chętnie pomagamy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów podatkowych. Naszym powołaniem jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany oraz duże spółki. Zapewniamy klientom reprezentację przed urzędami.

BIURO RACHUNKOWE

al. Chruściela 31 lok.U404-454 Warszawa
tel.22 610 40 83
targeo wizytówka
Oferujemy profesjonalne usługi księgowe w zakresie rachunkowości dla małych i średnich firm. Prowadzimy księgi handlowe, podatkową księgę przychodów i rozchodów, ryczałt a także pełną obsługę kadrową i płacową. Sporządzamy deklaracje PIT, CIT, VAT i ZUS. Sporządzamy raporty do GUS-u i PFRON. rejestrujemy spółki w KRS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy osoby z Rembertowa oraz całej Warszawy i okolicznych miast.

Biuro Rachunkowe SYSTEM Bogusława Sekular

ul. Posłańców 16 04-409 Warszawa
tel.22 879 01 44tel.kom.608 458 416
targeo wizytówka
Zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkową wszystkich podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji wszystkich potrzeb podatkowych i finansowych. W naszym biurze rachunkowym staramy się świadczyć usługi księgowe bardzo wysokiej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rachunkowości. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów i ryczałt ewidencjonowany, rozliczenia VAT i ZUS. Możliwy jest także odbiór dokumentów od klienta.

MAXFIN s.c. Biuro Usług Finansowo-Księgowych

ul. Admiralska 10 lok. 6U-53Oddział Rembertów00-910 Warszawa
tel.kom.784 340 340tel.kom.728 301 430
targeo wizytówka
Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac dla firm i osób fizycznych. Posiadamy licencje Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu usług księgowych. Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną. Udzielamy pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej (gratisowo w przypadku podpisania umowy). Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje ryczałtów. Wypełniamy deklaracje PIT, CIT, VAT i ZUS.

BIURO RACHUNKOWE NADOR Dorota Nawrocka

ul. Zawodowa 59 04-419 Warszawa
tel./fax.22 611 90 19
targeo wizytówka
Nasze biuro podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Posiadamy ogromne doświadczenie w rachunkowości i księgowości. Prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany i rozliczenia.

BIURO RACHUNKOWE SUKCES

ul. Okurzałego 15/7 00-910 Warszawa
tel.kom.603 410 272
targeo wizytówka
Zapewniamy kompleksową obsługę księgowo-finansową oraz kadrowo-płacową. Naszą jakość potwierdza Certyfikat Ministerstwa Finansów i doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz zawodzie głównego księgowego.

USŁUGI KSIĘGOWE Jolanta Gawlikowska

al. Chruściela 37/39 lok.21904-454 Warszawa
tel.kom.601 851 504
targeo wizytówka
Zajmujemy się usługami księgowymi dla małych firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie do prowadzenia oferowanych usług rachunkowych. Obliczamy zwrot części VAT za materiały budowlane.
4892  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin