Otwock Portal Informacyjny Otwocka City Media

BRAMY, OGRODZENIA - OTWOCK

W mieście Otwock działa wiele firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości bram, krat oraz ogrodzeń z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Bramy garażowe, przemysłowe, przesuwne, dwuskrzydłowe, wjazdowe, podwieszanie, wiaty garażowe, ogrodzenia posesyjne, sportowe, furtki, słupki, balustrady to tylko część oferty producentów i dystrybutorów zlokalizowanych na terenie Otwocka. Bramy? Kraty? Ogrodzenia? Automatyka? Nie musisz szukać daleko.
ul. Patriotów 60d 04-912 Warszawa
tel.kom.603 588 765tel./fax.22 612 68 19
Istniejemy na rynku od wielu lat. Przez ten czas cały czas rozszerzamy swoją działalność, obecnie skupiamy się na kompleksowych usługach z zakresu bram garażowych, ogrodzeń i automatyki. Jesteśmy dealerem automatyki firmy NICE. W swoim asortymencie posiadamy bramy wjazdowe i furtki, bramy garażowe, balustrady, ogrodzenia i szlabany.
ul. Ochotników 6 05-480 Karczew
tel.kom.605 470 388
Posiadamy doświadczenie na wykonawstwo różnego rodzaju konstrukcji stalowych, od standardowych wyrobów ślusarskich - bram przesuwnych, elementów, ogrodzeń, balustrad, wiat i zadaszeń do nietypowych prac w zakresie budowy hal stalowych i schodów oraz montażu elementów stalowych i urządzeń w wykończonych obiektach.
3393
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin