Żoliborz Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

Wizytówka firmy: DOTTI PELOTTI

Kontakt: DOTTI PELOTTI
targeo
ul. Dziennikarska 21 01-605 Warszawa
tel.kom.734 133 583
Opis firmy i działalności:

Dotti Pelotti to miejsce gdzie dzieci czują się jak w domu, czyli w miejscu które daje nam poczucie bezpieczeństwa, harmonii i  akceptacji. Gdzie pozwalamy sobie na śmiech, żal, złość, przeżywanie doświadczeń i emocji. Wierzymy, że tylko w takich warunkach można wszechstronnie rozwijać potencjał dzieci.

Dzięki przyjaznej atmosferze możemy osiągać zamierzone cele edukacyjne , w Dotti Pelotti zależy nam na tym aby dzieci kończąc edukację były gotowe intelektualnie, ruchowo i emocjonalnie realizować kolejne etapy rozwoju. Robimy wszystko aby dzieci w naszym przedszkolu rozwijały się w atmosferze ciepła, zrozumienia, miały poczucie własnej wartości, czuły się kochane, akceptowane i szczęśliwe.

Nasze przedszkole pragnie pobudzić twórczą inwencję dziecka poprzez samorealizację w ekspresji słownej, muzycznej, ruchowej. Chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa, będziemy troszczyć się o zdrowie dzieci.

Pragniemy nauczyć dzieci wiary we własne możliwości, rozwijać w nich optymizm i poczucie własnej wartości. W naszym przedszkolu szczególny nacisk kładziemy na nauczanie czynnościowe: dziecko działa, tworzy, odczuwa, poznaje świat wszystkimi zmysłami.

Zwracamy uwagę na umiejętności szczególnie ważne dla młodszych dzieci: samoobsługa, samodzielność, zasady społeczne i kontakty z rówieśnikami.

Produkty, usługi, marki:

Oferta:

  • Przedszkole Dotti Pelotti realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego z dnia 23 grudnia 2008 roku.
Powrót: Żoliborz > przedszkola
| 135
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA MOMOT Adwokat Sylwia Wiśniewska-Momot, Radca Prawny Sławomir Momot
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin