USŁUGI SZKLARSKIE - BIELANY

W dzielnicy Bielany działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi szklarskie w konkurencyjnych cenach. Wymiana szyb okiennych i drzwiowych, klejenie szyb, drzwi szklane, ścianki szklane do kabin prysznicowych, zabudowy i stoły ze szkła, panele, blaty i półki szklane, szyby zespolone, lustra, szlifowanie, fazowanie, piaskowanie wzorów na szkle to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy zlokalizowane na terenie Bielan. Szklarz w twojej okolicy? Wybita szyba? Szklenie okien? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.

USŁUGI SZKLARSKIE Dariusz Gorski

ul. Włościańska 35A paw. 34E01-710 Warszawa
tel.kom.502 330 242
targeo wizytówka
Posiadamy ogromne doświadczenie w branży szklarskiej. Wykonujemy kompleksową obróbkę szkła i luster, realizujemy montaże konstrukcji szklanych na indywidualne zamówienie klienta. Specjalizujemy się w konstrukcjach szklanych, szybach zespolonych, meble szklane i gabloty. Zajmujemy się również szkleniem okien. Zapraszamy!

STUDIO SZKŁA

ul. Aluzyjna 23D/405 03-149 Warszawa
tel.kom.511 807 207
targeo wizytówka
Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług szklarskich skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Działamy w Warszawie jednak swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy.

SZKLANE ZABUDOWY

ul. Komorowskiego 39/46 03-982 Warszawa
tel.kom.514 669 514
targeo wizytówka
Od wielu lat realizujemy projekty z wykorzystaniem paneli szklanych do kuchni, balustrad szklanych, ścianek i witryn z systemami przesuwnymi oraz luster na wymiar. Wykonujemy zlecenia w mieszkaniach, biurach, sklepach i galeriach.
10836  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin