PRZEDSZKOLA - BIELANY

W dzielnicy Bielany istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Bielan. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.

PRZEDSZKOLE ŚWIAT MONTESSORI

ul. Barcicka 10 01-839 Warszawa
tel.kom.606 143 423
targeo wizytówka
W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia edukacyjne znaną i cenioną na świecie metodą pedagogiczną Marii Montessori. Nauczamy w dwóch językach - polskim i angielskim. Wspierając rozwój dziecka dajemy mu szanse samodzielnego, skoncentrowanego działania zgodnego z jego aktualnymi potrzebami. Posiadamy wykwalifikowanych nauczycieli - 15 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach Montessori w kraju i za granicą, mających wykształcenie wyższe pedagogiczne, dyplomy magisterskie i międzynarodowe certyfikaty.

AKADEMIA MAŁYCH SMOKÓW Przedszkole Niepubliczne

ul. Conrada 7 01-922 Warszawa
tel.22 423 34 34
targeo wizytówka
Akademia Małych Smoków to wyjątkowe przedszkole w Warszawie, przyjazne dla każdego malucha. Zatrudniamy jedynie najlepiej wykwalifikowanych do pracy z dziećmi nauczycieli oraz wychowawców. Zapraszamy do nas!

BAJECZKA Przedszkole Niepubliczne

ul. Wrzeciono 12 lok.401-961 Warszawa
tel.kom.501 076 360
targeo wizytówka
Przedszkole Bajeczka usytuowane jest w dogodnym punkcie Warszawy na Bielanach. Położenie w pobliżu ul. Przy Agorze zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i transportem miejskim - metro, tramwaje, autobusy.

KAMYK ZIELONY Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

ul. Odkryta 61 03-140 Warszawa
tel.kom.660 528 376
targeo wizytówka
Kamyk Zielony to nie tylko przedszkole terapeutyczne ale i placówka, która zapewnia terapię z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju (WWRD) oraz prowadzi liczne zajęcia terapeutyczne. Serdecznie zapraszamy do nas!

KOLOROWE KREDY Przedszkole Niepubliczne

ul. Encyklopedyczna 17 01-990 Warszawa
tel.kom.600 485 005
targeo wizytówka
Nasze Przedszkole to kameralna przestrzeń z naturalnym placem zabaw położonym wśród pięknych drzew, należących do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Dęby Młocińskie”. Serdecznie zapraszamy do nas!

MAŁY ODKRYWCA Niepubliczne Przedszkole

ul. Dąbrowskiej 15 Warszawa
tel.kom.510 410 510

ŻŁOBEK GUMISIOWO

ul. Andersena 5 Warszawa
tel.kom.668 103 404
6545  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin