Bemowo Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

PRZEDSZKOLA - BEMOWO

W dzielnicy Bemowo istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Bemowa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Wrzeciono 12 lok.401-961 Warszawa
tel.kom.501 076 360
Przedszkole Bajeczka usytuowane jest w dogodnym punkcie Warszawy na Bielanach. Położenie w pobliżu ul. Przy Agorze zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i transportem miejskim - metro, tramwaje, autobusy.
ul. Kluczborska 2 01-460 Warszawa
tel.kom.784 199 556
W naszym Przedszkolu rozwijamy potencjał twórczy i intelektualny dzieci, by korzystając w pełni ze swoich talentów, wiedzy i możliwości rozumiały świat. Serdecznie zapraszamy dzieci od 1,5 roku życia.
3691  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin